0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як заправляти авто дешевше? Заощаджуємо на паливі! Електричні талони

  29.10.2018

  Буквально кожен український автовласник, напевно помітив, що ціни на паливо на вітчизняних АЗС за останні кілька тижнів досягли критичного рівня, або чергового максимуму.

  Це, звичайно ж, в першу чергу залишати незгладимий відбиток на нашому з вами добробут та якість життя. Тому ми вирішили пошукати альтернативні способи покупки якісного палива за більш адекватні гроші.

  Lодаток “Паливо UA”

  В наше поле зору потрапило мобільний додаток під назвою Паливо UA, за допомогою якого можна купувати якісне паливо на мережевих АЗС України за більш вигідними цінами. Додаток абсолютно безкоштовне і встановити його можна з PlayMarket. При установці програми відразу спливає попередження, що придбані через додаток електронні талони для мережі ОККО діє до 3-х місяців, а для АЗС Socar всього 24 години, тому заправляючись за допомогою цієї пропозиції потрібно враховувати тимчасові рамки.

  Погодившись з таким попередженням до придбання будуть доступні тільки талони для мережі АЗС ОККО, Socar і інші заправки поки не доступні. Наявність талонів тільки однієї компанії наштовхнуло нас на припущення, що Паливо UA розробила мережу АЗС ОККО з метою залучення нових клієнтів, але на всіх заправках ОККО співробітники відхрещуються від Паливо UA і кажуть, що це абсолютно окремий додаток не має відношення до їх організації. Так це насправді чи ні ми, на жаль, досконально перевірити не можемо. Але зате ми можемо перевірити роботу програми і спробувати придбати з його допомогою трохи бензину.

  Зазначені додатку ціни відрізняються від цін на заправках приблизно на 3 гривні і тільки газ дешевше на 1,20 грн, додаткову економію в розмірі 0,50 грн/літр можна отримати, оплачуючи талони картою monobank, але якщо використовувати кредитні кошти, то monobank стягує комісію і в підсумку виходить, що користуватися послугами даного банку нічим не вигідніше, ніж використовувати карту будь-якого іншого банку.

  За допомогою карти monobank, ми закинули в додаток 5 тестових гривень і з рахунку було списано 5,20 грн. Якщо оплачувати таким чином більш істотні суми, то комісія істотно зросте і економія складе менше 3 грн/літр. Для того щоб перевірити всі способи оплати відсутню суму для покупки талона на 5 літрів палива ОККО Pulls ми оплатили за допомогою карти Приватбанку, і додаткову комісію цей банк з нас не взяв.

  Оплачуючи 5 гривень за допомогою monobank ми звернули увагу, що одержувачем платежу була приватна особа, оплачую основну суму з карти Приватбанку одержувачем була мережа станцій техобслуговування в місті Дніпро за адресою Набережна Перемоги 30/600. Цей моментом нас трохи насторожили і з купленим електронним талоном на 5 літрів палива у вигляді QR-коду ми поспішили на найближчу заправку. Виявилося, що на заправках ОККО з даними додатком дуже давно знайомі і оплата палива за допомогою електронного талона нічим не відрізняється від оплати палива будь-яким іншим способом.

  На наше чергове запитання, чи має мережу АЗС ОККО якийсь стосунок до цього додатка, співробітники заправки в черговий раз запевнили, що заправка та додаток Паливо UA це дві абсолютно окремі організації, що не мають нічого спільного.

  Що найцікавіше, в чеку які видають на заправці після оплати електронним талоном, вказується вартість палива відповідно до роздрібної вартості. Після сканування QR-коду і заправки машини талон стає неактивним і переміщаються в архів, але додаток дозволяють буквально одним дотиком пальця відновити QR-код з архіву зробивши його знову активним, і як ви розумієте ми не могли не скористатися таким шансом і з цим же QR -кодом поспішили на іншу заправку ОККО.

  На вопрос активен ли QR-код оператор уже другой заправки подтвердил его пригодность и попросил вставить пистолет в заливную горловину бензобака, но уже при самой заправке оператор сообщил, что QR-код все-таки неактивен, мы еще раз попробовали заправиться на другой кассе, но ничего не получилось.

  Підсумок

  Загалом, не дивлячись на те, що QR-код можна відновити з архіву два рази скористатися ним не вийде. Якщо ви є постійним клієнтом АЗС ОККО, то за допомогою програми Паливо UA у вас вийде економити на кожному літрі бензину, або дизеля 3-3,50 грн та 1,20 грн на газу. А ось інші автозаправні станції, швидше за все, поки знаходиться в розробці і цілком можливо, що найближчим часом в додатку з'явиться мережа АЗС Socar.

  Завершена