0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Автомобільні зарядні пристрої. Чому саме CTEK?

  31.10.2018
  На сьогоднішній існує широкий асортимент зарядних пристроїв. Магазини пропонують величезний вибір на будь-який смак і бюджет. У даній статті ми розберемося з перевагами імпульсних зарядних пристроїв від шведського виробника CTEK.
  Дана компанія спеціалізується на виробництві зарядних пристроїв для легкових автомобілів, мото техніки, вантажних авто, а також човнів, катерів і яхт. Більше тридцяти років досвіду в цій сфері, дозволяють випускати продукт, який займає лідируючі позиції на ринку. Зарядки CTEK поставляються в якості комплектного пристрою на автомобілі Ferrari, Lamborghini, BMW, Mercedes і Ford GT, що говорить про високу надійність. А гарантія від виробника, яка варіюється від двох до п'яти років - свідчить про тривалий робочий ресурс. Широка лінійка пристроїв, що випускаються, дозволяє підібрати необхідні параметри і функції для кожного клієнта.
  Зарядні пристрої CTEK підходять для всіх сучасних батарей включаючи літієві. Весь процес зарядки відбувається автоматично і контролюється вбудованим мікропроцесором. Вибір необхідного режиму здійснюється натисненням всього однієї кнопки, що забезпечує простоту використання. Всі пристрої CTEK оснащені сучасними системами захисту від неправильної полярності, перегріву і перевантаження, для збереження працездатності, як пристрою, так і акумуляторної батареї. Крім стандартних функцій заряду АКБ малої і середньої ємності, є функція заряду батареї в холодному стані, яка також може використовуватися для зарядки AGM-батарей, а також режим десульфатаціі після глибокого розряду або тривалого часу простою батареї. В процесі роботи ЗУ CTEK перевіряє здатність акумулятора накопичувати заряд і утримувати його, а також сильну сульфатацію пластин, і в разі його непрацездатності, включить індикатор помилки розташований на функціональній панелі.
   
  Етапи процесу зарядки
   
  Складний алгоритм роботи, який покладено в основу даних пристроїв, дозволяє здійснити повну зарядку до 100%, не доводячи електроліт до кипіння, що мінімізує випаровування води і викиди шкідливих речовин в атмосферу. Величезною перевагою CTEK є корпус, який виготовлений з міцного пластику і має захист за стандартом IP65, що захищає мікросхеми від пошкоджень. За заявами виробника, корпус витримує наїзд колесом легкового автомобіля, зберігаючи при цьому працездатність. Пристрої сьомої моделі і вище оснащені функцією блоку живлення, яка дозволяє підключити його в прикурювач автомобіля через спеціальний роз'єм, і зняти акумуляторну батарею зберігаючи напругу бортової мережі. Ця функція буде корисною власникам сучасних автомобілів, на яких знеструмлення призводить до всіляких помилок електронних датчиків і бортового комп'ютера.
  На завершення хотілося б сказати, що шведський виробник подбав про виробництво аксесуарів і датчиків до своїх зарядних пристроїв, а також має мобільний додаток. При підключенні Bluetooth-датчика до клем акумуляторної батареї, додаток буде показувати рівень заряду в режимі реального часу, а також історію циклу заряд-розряд, що забезпечить простоту і зручність контролю стану АКБ. Також є світлодіодні індикатори, які можна закріпити на приладовій панелі автомобіля. Спеціальні перехідники дозволять зарядити акумулятор через гніздо прикурювача, що на сьогоднішній день набирає велику популярність через зручність та економії часу.
  Завершена