0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  GSM сигналізація StarLine M96 "M", "L", "SL"

  31.10.2018

  Одним із способів захистити свій автомобіль від викрадення або, принаймні, спробувати знайти його після викрадення є використання всіляких GPS/GSM маяків, або GPS/GSM модулів. Спочатку подібного роду маяки використовувалися, як примітивне пристрій стеження, або як додаткова опція для автомобільної сигналізації.

  Згодом автомобільні GPS/GSM маяки та GPS-трекери поступово обростали новими функціями та змогли еволюціонувати в цілі охоронні комплекси такі, як телематичні системи StarLine M96 і її модифікації, всі три модифікації мають приблизно однаковий функціонал та відмінність між ними полягає в комплектації, про яку ми поговоримо в останню чергу.

  Тобто, по суті, всі три модифікації це одна і та ж система StarLine M96 тільки з різною комплектацією. На відміну від попередніх поколінь 6-е покоління отримало більш потужний процесор, який дозволяє реалізувати наступні функції:

  • при постановці автомобіля на охорону кожна з цих систем може встановлювати заборону зняття автомобіля з охорони без наявності влучним іммобілайзера;

  • блокування сервісного роз'єму OBD2;

  • авторизація по PIN-коду.

  Блокування зняття системи з охорони рідним ключем зручна тим, що в разі крадіжки ключа або при використанні викрадачами, так званої вудки (ретранслятора), машину не можна відкрити і завести без комплекной bluetooth.

  Блокування роз'єму OBD2 виключає можливість підключення до сервісного роз'єму “заводілки” для програмування нових ключів та викрадення машини. А PIN-код вводиться раніше, обумовленої з власником машини, комбінацією рідних кнопок в салоні машини, інформація з кнопок вважається по CAN шині.

  Використання в системах StarLine M96 інтегрованого модуля 2CAN/2LIN дозволяє реалізувати безліч інших додаткових, корисних функцій, так як охоронна система може одночасно керувати та отримувати інформацію з різних вузлів і агрегатів автомобіля.

  Способи використання

  Одним із способів використання 2CAN / 2LIN шини є можливість реалізації функції Super SLAVE. Функція дозволяє управляти охоронної системи рідним ключем від автомобіль. Але, мабуть, найцікавіший та зручний спосіб управління М96, це використання мобільного додатка, або сайт виробника. Через браузер можна зайти в особистий кабінет, в якому відображається історія пересування автомобіля, його стан на поточний момент аж до швидкості пересування, а також можна заглушити/запустити двигун та зробити діагностику машини, аж до рівня заряду акумуляторної батареї.

  Всі вище згадані функції, а також багато інших збереглися і в мобільному додатку демо версію, яку можна завантажити на Play Market. Відстеження місця розташування машини і передача її координат можлива завдяки, тим самим:

  • GPS та GSM модулями;

  • GPS антена відповідає за позиціонування машини;

  • GSM за передачу даних на смартфон, або ПК.

  На випадок збою в роботі оператора мобільного зв'язку в М96 є відразу 2 слота під SIM карти різних операторів, відповідно, цей модуль завжди буде на зв'язку незалежно від будь-яких умов, а для резервного живлення в корпус центрального блоку вмонтований запасний акумулятор.

  Правда, з установкою двох SIM карт є деякі незручності, наприклад:

  • для установки 1-й SIM карти досить зняти відповідну заглушку на центральному блоці;

  • щоб встановити 2-у SIM карту доведеться взяти викрутку та розібрати модуль.

  Після вивчення можливостей охоронного модуля StarLine M96 можна сказати, що він мало чим відрізняється від звичайної автомобільної сигналізації, тут навіть передбачений тривісний датчик удару нахилу та переміщення.

  Комплектація

  Повертаючись до питання відмінностей та комплектацій можна сказати, що всі три моделі мають вбудований модуль Bluetooth Smart, який дає власнику можливість використання не тільки комплектних міток, а й використовувати в якості мітки доступу мобільний телефон, ще на борту є вбудований мікрофон та 3D датчик, а також всі моделі підтримують установку двох SIM. комплектуються модифікації M96“M”, M 96 “L” та M96 ”SL” двома мітками Bluetooth та сиреною, модифікації M96 “L” та M96 ”SL”, крім усього вищезгаданого, мають у своєму розпорядженні модулем автозапуску, при цьому M96 “L” комплектується обхідником штатного іммобілайзера, а M96 ”SL” не комплектується, зате у M96 ”SL” в комплекті є бездротові реле блокування Star Line R 6, якого немає модифікація M96 “L”.

  Завершена