0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати потрібну втулку з сотень моделей?

  01.11.2018
  Конструкція. Втулки і вставки являють пластиковий, або гумовий, суцільний чи складений виріб у формі циліндра або конуса з поздовжнім отвором всередині. Отвір може бути прохідним або закритим із тильного боку. Зовнішня частина виконана у вигляді капелюшка круглої, овальної або прямокутної форми. Лицьова частина капелюшка може бути рівною, з вибіркою, під капелюшок саморыза або, навпаки, з виступом. Буває цільною або розсіченою на дві або чотири частини, симетричною основиы або зміщеною. Моделі, виготовлені для конкретного автомобіля, можуть мати на капелюшку додаткові пази для поворотного кріплення. Іноді під капелюшком розташовується ущільнювальне або протискрипне кільце, яке виконує герметизуючу та ущільнювальну функцію, що перешкоджає виникненню скрипів, які виникають в результаті тривалої експлуатації автомобіля при перепадах температур або постійних механічних впливів. Такі прокладки можна виготовити самостійно з антискрипа. В залежності від форми отвору, в який вставляється втулка, необхідно вибирати деталь з круглою, квадратною або прямокутною формою тіла, яке поміщається в отвір. Також виробляються вставки зі складною конструкцією тіла. Втулки фіксуються в отворі завдяки ущільненням, виступам і язычкам. Нижня частина може бути як цілісною або наскрізною, так і мати вигляд кількох розтискних пелюсток в кількості від двох до чотирьох і більше. Основний м'який матеріалу може комбінуватися з металом у місцях кріплення, наприклад скобами біля основи або вставками в отвір.
  Призначення. Призначаються для механічного кріплення в автомобілі таких деталей як бризковики, килимки, бампер, підкрилки, молдинги, фари, приладова панель, оздоблювальні елементи та інших. В отвір несучої або закріплюваної деталі встановлюється втулка, після чого у втулці фіксується кріплення другого скріплюваного елементу, часто для цих цілей використовують саморізи. У зв'язку з цим втулки часто називають також тримачами, пістонами або кліпсами під саморіз.
  Переваги. Кріпильний елемент типу втулка забезпечує дешеву, міцну і швидку установку деталей, за умови наявності підготовленого отвору для її монтажу. Дозволяє легко проводити демонтаж елементів, просто замінюється при пошкодженні. Демонтуються так само як і клипси з пістонами, спеціальними знімачами. Має невисоку ціну і великий асортимент взаємозамінних моделей кріплення. Втулки стійкі до перепадів температур від -40 до + 80 градусів Цельсія. Стійкі до впливу вологи й появи мікротріщин. Забезпечують пружний ефект, знижуючи механічні ушкодження як самого кріплення так і з'єднувальних деталей, як при горизонтальних так і при вертикальних навантаженнях. Деталі, представлені в нашому асортименті зберігаються в опалювальному складі, у закритих упаковках, що захищає їх від передчасного старіння внаслідок впливу низьких температур або ультрафіолету.
  Вибір. Серед сотень втулок, представлених на нашому сайті в розділі кріпильних елементів, підібрати необхідну вам можна кількома способами. Ви можете вибрати марку вашого автомобіля, зону, в яку ви хочете встановити втулку і елемент, який з її допомогою плануєте закріпити. З допомогою такого підбору ви зможете відсортувати втулки, виготовлені для вирішення конкретно вашої задачі. Для розширення вибору ви можете скористатися іншим методом. В залежності від форми отвору під втулку вкажіть форму тіла втулки - кругла, квадратна або прямокутна. Після цього ви на свій розсуд можете відфільтрувати товари за формою капелюшка, розмірами капелюшка, висотою або шириною втулки. У кожної втулки в картці товару ви зможете знайти схематичний малюнок з буквеним позначенням необхідних розмірів, які вказані в характеристиках товарів. Докладно описані характеристики кожної втулки дозволять вам швидко визначити відмінності декількох моделей аж до їх кольору.
   
   
  Завершена