0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  У чому перевага Pioneer Smart Sync? У чому різниця між новими моделями MVH-S510BT та MVH-S310BT

  01.11.2018

  В оновленому модельному ряді головних пристроїв Pioneer 2018 крім найпростіших бездискових моделей, з якими ми знайомилися в минулій статті, з'явилися пристрої набагато серйозніші та функціональніші. Всі бездискові “ПІОНЕРИ” маркується абревіатурою MVH, а в модельному ряді 2018 роки з'явився ще індекс “S”.

  Функціонал моделі MVH-S110 і її модифікацій ми вже детально вивчили, і в даному матеріалі торкнемося моделей MVH-S510BT та MVH-S310BT з модулем bluetooth для підключення мобільних пристроїв і організація автомобілі функції hands free. Для реалізації якісної гучного зв'язку обидва головних пристрої комплектується мікрофоном і підтримують підключення відразу двох мобільних телефонів. Крім bluetooth модуля і підтримки аудіо файлів формату flac ці магнітоли можуть похвалитися:

  • широким рядом аудіо налаштувань;

  • дисплеєм виконаним за технологією VA LCD.

  Дана технологія забезпечує високий контраст та широкий кут огляду, вона конкурує з такими технологіями, як IPS і застосовується при виробництві сучасних LCD телевізорів, але на відміну від телевізорів дисплеї у нових головних пристроїв монохромні. При цьому, у 310-й моделі колір підсвічування не змінюється, а в старшій 510-ї моделі колір підсвічування можна вибрати на будь-який смак.

  Подробиці моделей MVH-S510BT та MVH-S310BT

  Можна відзначити, що MVH-S310BT має 2 пари лінійних виходів (наприклад, для підключення чотириканального підсилювача), а у MVH-S310BT вже 3 пари лінійних виходів (можна підключити двоканальний підсилювач та сабвуфер) і обидва головних пристрої оснащені роз'ємом підключення адаптера рульового управління для управління функціями магнітоли за допомогою штатних кнопок на кермі.

  На лицьовій стороні обох пристроїв є кілька роз'ємів, це USB та AUX. Передня панель як у молодшої, так і у старшої моделі знімається натисненням однієї кнопки, що захистить магнітолу від крадіжки.

  Якщо говорити про аудіо настройки в обох моделях компанія Pioneer передбачила кілька систем поліпшення звучання та поліпшення баса, також 13-ти смуговий еквалайзер, у випадку з MVH-S510BT встановлений ще і DSP аудіопроцесор, що і є основною відмінністю між двома моделями.

  При використання мобільного застосування піонер Pioneer Smart Sync 13-ти смуговий параметричний еквалайзер стає 31-о полосним, що відкриває перед слухачем можливості дуже тонкої настройки звуку.

  Власне кажучи, у використанні програми Pioneer Smart Sync і полягає весь “шик”цих головних пристроїв, додаток є у вільному доступі на Play Market, звідки воно легко і просто скачується та встановлюється. А ось з підключенням мобільного телефону по bluetooth у додатки є труднощі.

  Досить часто нові користувачі подібних магнітол скаржаться на те, що бездротове з'єднання мобільного телефону та головного пристрою для використання додатка Smart Sync не працює. Проблема полягає в тому, що спочатку всі магнітоли налаштовані під управління за допомогою кабелю і для управління по bluetooth потрібно змінити лише одну настройку в головному пристрої. Для цього потрібно включити bluetooth на смартфоні і зі списку знайдених пристроїв вибрати свою магнітолу, а в меню магнітоли за допомогою енкодера вибрати розділ “СИСТЕМА”, підрозділ “КЕРУВАННЯ ПРОГРАМАМИ” і змінити налаштування з “УПРАВЛІННЯ ПО КАБЕЛЮ” на “УПРАВЛІНЯ по bluetooth”.

  Відразу після зміни способу управління додаток Pioneer Smart Sync автоматично запуститься на екрані мобільного телефону. Сам додаток неймовірно зручне і, на відміну від співу Pioneer ARC, володіє розширеним рядом налаштувань та більш зручним інтерфейсом. У нижній частині інтерфейсу є кілька вкладок: перша з яких переносить наш розділ відтворення музики, аудіофайли підтягуються з пам'яті мобільного телефону і сортується по “артистам”, “виконавцям”, “альбомам” та “плейлистам”, після вибору бажаної композиція вона відразу зазвучить на головному пристрою. Управляти гучністю відтворення можна, як зі смартфона та енкодером на магнітоли, на екрані відтворення аудіо є кілька іконок 1-а, з яких, дозволяє вибрати один з декількох попередньо встановлених налаштувань еквалайзера, або вибрати одну з двох налаштувань, наступного іконкою звучанням музики можна надати певну стилізацію надавши їй ефект кафе, ефект нічного клубу, ефект концертного майданчика, або ефект стадіону.

  Після вибору бажаного ефекту, звук стає не тільки більш об'ємним, а й додається додаткове аудіо супровід у вигляді оплесків та заднього фону. Таким чином, магнітола переносить слухача в атмосферу концерту улюбленого артиста.

  Виберіть у головному меню

  • “Система”;

  • “Голос”;

  • “Навігація”;

  • “Повідомлення”;

  • “Телефон”;

  • “Безпека”;

  • “Екран”;

  • “Ефекти”;

  • “Аудіо”;

  • “Радіо”;

  • “Додаток”;

  • “Інформація”.

  У розділі аудіо можна виконати тонкі налаштування звуку, використавши функцію dynamic bass enhancer, тонкомпенсації, настройку рівня гучності джерела, Balance/Fader, повноцінний кросовер з настройками звуку по кожному динаміку та сабвуфера окремо і 31-о смуговий еквалайзер.

  • Dynamic bass enhancer pioneer покращує якість відтворення баса, втрачене при стисненні MP3.

  • Тонкомпенсація робить звучання низьких частот більш виразним, навіть при прослуховуванні музики на низькій гучності, тонкомпенсація в даних моделях має три рівні настройки: Низький-Середній-Високий.

  • Налаштування рівня гучності джерела, дозволяє вибрати свій рівень гучності для USB, AUX, FM-тюнера та bluetooth аудіо.

  • Balance/Fader налаштовується за допомогою сенсорного екрану буквально в один дотик, що набагато зручніше, ніж настройка через інтерфейс самої магнітоли.

  • Повноцінний кросовер може налаштовувати звук окремо на кожному динаміці та сабвуфері по частотним зрізами, крутизні зрізу (4 порядку) і тимчасової корекції.

  • 31-о смуговий еквалайзер на екрані смартфона має графічний вигляд.

  В інструкції до обох магнітол зазначено, що 31-о смуговий еквалайзер і повноцінний кросовер передбачені тільки для старшої моделі MVH-S510BT, але протестувавши додаток на обох магнітолах, ми з'ясували, що MVH-S310BT також підтримує всі вищезгадані настройки.

  Для тих випадків, коли користувач погано розбирається в таких складних налаштуваннях кросовера, тимчасові затримки і еквалайзері, виробником передбачені спрощені налаштування звуку, в даному розділі досить вказати тип кузова автомобіля будь-то “компакт”, “стандарт” або “позашляховик” після чого головний пристрій налаштує оптимальне звучання аудіосистеми системи конкретно під тип кузова автомобіля. Для еквалайзера також передбачено спрощений режим в якому 31-о смуговий еквалайзер перетворюється в 3-х смуговий. Окремим розділом підміню винесена та сама стилізація звуку під концертний майданчик з графічними ілюстраціями.

  Для кожного ефекту можна задати 2 рівня, мінімальний та виражений. У розділі голос виробляються настройки голосове управління, але ця функція як і в багатьох інших пристроях працює не зовсім коректно і тому про неї розповідати поки немає ніякого сенсу. Зате за допомогою програми Smart Sync можна зручно користуватися GPS навігацією, для запуску навігаційної програми досить натиснути відповідну іконку додатку, або кнопку навігації на самій магнітолі.

  Як програма навігації можна вибрати абсолютно будь-яку програму, яка може бути встановлена на смартфон, таким чином, в зв'язці з головним пристроєм голосові підказки навігації будуть відбуватися через автомобільну аудіосистему.

  Всі перераховані вище настройки, за винятком 31-о смугового еквалайзера, можна також зробити допомогою меню головного пристрою.

  На наш погляд, це не має ніякого сенсу, так як є настільки простий та зручний мобільний додаток, як Pioneer Smart Sync.

  Завершена