0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  WI-FI відеореєстратор RS DVR-507WF. Super HD якість зйомки. Компактний реєстратор

  01.11.2018

  Така технологія бездротової передачі даних, як Wi-Fi вже давно та тісно увійшла в наші життя і встигла витіснити іншу бездротову технологію під назвою Bluetooth. Раніше Bluetooth оснащувалися в основному портативні пристрої, а Wi-Fi був виключно домашньою, або стаціонарною історією за винятком ноутбуків.

  Зараз же модуль Wi-Fi влаштовується в різні портативні пристрої і його можна зустріти навіть в такій звичній побутовій техніки, як холодильник, або пральна машина. Не оминули бездротові технології та сферу автомобільних аксесуарів, і модулями Wi-Fi почали оснащувати відеореєстратори, використання Wi-Fi відеореєстраторах дозволило багатьом виробникам відмовитися від дисплеїв за рахунок чого добилися зменшення габаритних розмірів пристроїв.

  Одним з таких пристроїв став відеореєстратор RS DVR-507 WF. Цей компактний самописець, перш за все, призначений для штатної установки і заточений виключно під управління за допомогою смартфона.

  Як підключити відеореєстратор?

  Для підключення відеореєстратора до смартфону передбачена покрокова інструкція, яка входить в комплект поставки. На жаль, все що написано в інструкції з приводу підключення девайса не має нічого спільного з реальністю. Наприклад, qr-код для скачування програми не працює, пароль не підходить, а також не збігається ім'я пристрою при його пошуку по Wi-Fi. Тому завантажувати додаток потрібно не за допомогою qr-коду з інструкції з Play Market, а вручну. Пароль потрібно вводити за винятком останніх двох цифр, а ім'я пристрою замість RS DVR буде DV_10a4be166c3b. При обліку цих рекомендацій користувача чекає успішне підключення до мережі Wi-Fi під назвою DV_10a4be166c3b, після чого потрібно зайти в завантажений додаток Tima Cam і підключитися до відеореєстратора.

  На жаль, додаток Tima Cam доступно тільки англійською мовою, але налаштувань в ньому не так вже й багато і розібратися в них не складе великих труднощів. Серед налаштувань можна знайти:

  • вибір роздільної здатності;

  • вибір довжини відеоролика;

  • зміна імені відеореєстратора (при зміні імені потрібно заново перепідключитися до відеореєстратора);

  • вибір беззвучного режиму;

  • увімкнути функцію WDR;

  • настроювання чутливості G-сенсора.

  Під час відеозапису користувач може здійснювати за допомогою програми фотознімки, при цьому, запис не буде перервана, а все відео та фото зберігаються у відповідних розділах самого додатка. Збережені файли по Wi-Fi можна скачати на мобільний для перегляду. Якість денний зйомки у RS DVR-507 WF можна назвати дуже задовільною, ніяких претензій у нас не виникло. Тим більше, у даній моделі дуже широкий кут огляду. А ось до нічної зйомки є деякі зауваження, на записи присутні деякі засвітки від фар зустрічного потоку транспорту та ліхтарів дорожнього освітлення.

  До речі, з такими засвітився і повинна боротися згадана раніше функція WDR. На жаль, в даній моделі вона працює не так добре, як того хотілося б.

  Невідповідність qr-коду, імені пристрою та пароля - не єдині неточності в інструкції. Наприклад, в інструкції і на упаковці написано, що DVR-507 WF може знімати відео з максимальною роздільною здатністю full hd 1920х1080, але в налаштуваннях можна вибрати дозвіл 2304х1296. Відеофайли записані в такому дозволі з одного боку будуть більш чітким, але з іншого боку будуть займати дуже багато місця на карті пам'яті. У цьому за великим рахунком немає нічого страшного, але то що пристрій передбачено під штатну установку на увазі, що відеореєстратор може бути постійно включений та здійснювати безперервний запис.

  Якщо відеореєстратор в дозволі 2К буде записувати відео всю ніч, то карти пам'яті на 32Gb не вистачить, щоб до ранку збереглися файли записані ввечері. Раз мова зайшла про штатну установку, що потрібно сказати по проводці, яка входить в комплект поставки. Власне кажучи, сам відеореєстратор, інструкція та кабель підключення - це все, що входить в комплект. На кабелі живлення є 3 контакту, які підключаються до штатної проводки автомобіля та роз'єм RCA, який можна підключити до будь-якого монітора та виводити зображення не тільки на мобільний телефон або планшет, а й, наприклад, на мультимедійне головний пристрій автомобіля.

  З штатним підключенням так само є невеликий нюанс, відеореєстратор не обладнаний системою моніторингу рівня заряду акумуляторної батареї і при тривалому простої автомобіля (1 2 тижні), самописець може повністю посадити акумулятор. Тому у випадку з RS DVR-507 WF потрібно мати хороший акумулятор, або постійно стежить за його станом.

  В якості кріплення відеореєстратор укомплектований двостороннім скотчем, запасного скотча в комплекті немає і якщо колись знадобиться перевстановити відеореєстратор на інший автомобіль, то скотч потрібно буде придбати окремо.

  Після установки відеореєстратора на лобове скло, в залежності від кута нахилу скла, можна відкоригувати кут нахилу відеореєстратора. Правда механізм коригування кута нахилу, на жаль, не залишає позитивних вражень, а ось до якості пластика та збірки претензій не виникло. Відеореєстратор зібраний добре і всі його деталі щільно підігнані одна до одної. Єдино, що бентежить так це срібляста окантовка навколо об'єктива і сріблястий колір механізму коригування кута нахилу, на наш погляд таке колірне оформлення буде демаскувати відеореєстратор на лобовому склі.

  Підсумок

  На закінчення, можна сказати, що незважаючи на не саму багату комплектацію, не досконалий механізм коригування кута нахилу, а також деякі невідповідності інструкції, у RS DVR-507 WF переваг більше, ніж недоліків.

  За досить помірну ціну, ми отримуємо компактний відеореєстратор оснащений Wi-Fi модулем, який записує, відео 1092 х 1080, а вже 2304 х 1296. Також підключення відеореєстратора до смартфону та використання мобільного додатку дозволяють нам не тільки швидко здійснювати та змінювати налаштування, але і синхронізувати відеореєстратор з мобільним девайсом для точної настройки дати та часу. Більш того, у нас з'являється можливість переглядати та завантажувати відзняті файли прямо на смартфон. Таким чином, наш погляд RS DVR-507 WF однозначно заслуговує на увагу і може бути рекомендовано до покупки, якщо ви шукаєте компактний непомітний відеореєстратор з модулем Wi-Fi.

  Завершена