0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Шумоподавлювач як засіб усунення проблем зі звуком. Чи варто купувати?

  02.11.2018
  Чи любите Ви слухати музику в своєму авто по дорозі додому / на роботу / відпочинок? Думаю, що так. І кожному водієві, безумовно, хочеться чути приємне звучання своїх улюблених композицій. Тим більше, це стосується тих, хто проводить багато часу за кермом. Почали помічати сторонні шуми, наведення і перешкоди замість чистого відтворення музики? Тоді Вам варто прочитати цю статтю. Тут ми поговоримо про природу таких явищ і варіантах їх вирішення. Варто відзначити, що ряд незручностей, пов'язаних з цією проблемою є не тільки неприємними і призводять до дискомфорту, але і виступають вкрай небажаними, так як впливають на ваше здоров'я. Тому, думка більшої маси водіїв про їх нешкідливість є помилкою. Постійне перебування в такому середовищі призводить не тільки до зміни настрою далеко не в кращу сторону, але і може бути причиною появи головного болю і проблем з тиском і серцем. Тому краще один раз привести себе до думки про необхідність установки шумоподавлювача, якщо з'являється така необхідність, і не тішити себе надіями, що це явище є нормальним. Тим більше, що усунення цієї проблеми не буде коштувати Вам великих зусиль і грошових витрат.
   
  Для початку, варто розібратися в причинах появи сторонніх шумів під час відтворення музики або навіть при вимкненому стані аудіосистеми. Це є ключовим моментом від якого варто відштовхуватися при виборі шумоподавлювача. Перший варіант виникнення даної проблеми - блукаючі струми, які є результатом наявності декількох точок заземлення з різним опором на корпусі. Другий-неякісна установка акустичних компонентів. Третій - використання Bluetooth ресивера. Деякі фахівці стверджують, що іноді причиною можуть стати неполадки з генератором, коли наведення чутні завжди, незалежно від стану аудіосистеми, і, в цьому випадку, з'являється необхідність саме в його заміні, а не в установці спеціального пристрою - шумоподавлювача.
   
  Лише ретельно розібравшись в природі небажаного явища можна приступати до покупки і установки шумоподавлювача. Їх асортимент надано в достатній кількості, тому Ви без зусиль зможете підібрати відповідний Вам. Установку можна робити як самостійно, так і скориставшись послугами спеціаліста сервісного обслуговування. Підключення здійснюється між підсилювачем і міжблоковим кабелем, що теж не представить для Вас дуже великих труднощів. Варто лише прикрутити дроти, які повинні йти з головного пристрою на динаміки до входів високого рівня на підсилювачі.
   
  Отже, автомобільний шумоподавлювач являється фільтром шуму, який працює шляхом усунення сторонніх шумів і перешкод в автомобільних аудіосистемах, заснований на індуктивній розв'язці між джерелом і приймачем лінійного аудіосигналу. Виходячи з наданої вище інформації, можна сміливо сказати, що якщо постає питання про встановлення такого пристрою, відповідь однозначно має бути - так! Думаю, Ви самі в цьому переконалися, прочитавши статтю. Підходячи до кінця і підбиваючи підсумки по нашій темі, хотілося б ще раз відзначити і зробити акцент на тому, що автомобільний шумопонижувач - саме те, що вам потрібно, якщо при підключенні аудіопристроїв до стереосистеми автомобіля Ви часто зустрічаєтеся з проблемою сторонніх шумів в динаміках, які , нагадаємо, в свою чергу викликані неузгодженістю рівня сигналу або різницею потенціалів напруги.
  Завершена