0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  LED лампи Philips. LED або лампи розжарювання? Заміна ламп в авто. Які краще?

  13.11.2018

  Після подвійного фіаско світлодіодних ламп від компанії OSRAM призначених для задніх ліхтарів, про які ми розповідали в попередніх статтях, ми вирішили протестувати вироби їх вічного конкурента компанії Philips.

  На жаль, в асортименті Philips ми не змогли знайти помаранчеві світлодіодні лампи для поворотників. Також з минулих тестів добре усвідомили, що установка діодних лампочок з цоколем Т10 (W5W) в ліхтар заднього ходу не приносить ніяких успіхів.

  В асортименті Philips є відразу дві двоконтактні діодні червоні лампочки для габаритів та стопів. Виробників подібного роду продукції можна умовно розділити на два типи:

  • одні виробники роблять лампи ГАБАРИТ/СТОП білого кольору, як і штатні лампи розжарювання;

  • інші роблять аналогічні варіанти, але з червоним спектром світіння.

  Лампи Philips - це червоні лампи, які в червоному відбивачі заднього ліхтаря повинні забезпечити потужний яскравий червоне світло. У той час, як біла світлодіодна лампа створить злегка рожеве світіння.

  Обидві лампи ми протестували:

  Порівнюючи з лампою розжарювання як в денний, так і в нічний час. При цьому, вартість на вищезгадані вироби сильно відрізняється молодша модель Philips Ultinon P21/5W 12V Red 11499 LRX2 коштує близько 500 грн, а старша Philips Ultinon P21/5W 12V Red 11499 LRX2 ближче до 1000 грн.

  Nестуємо разом

  Тест ми почали з більш бюджетних ламп і не дивлячись на те, що найлегше розглянути різницю між лампами в нічний час, ми провели тест і вдень. Так як сигнали задніх ліхтарів повинні бути добре помітні як увечері, так і вдень, так і при яскравому сонці. Порівнюючи між собою лампу розжарювання в режимі габариту та діодну лампу можна сказати, що по наповненню рефлектора світлом ліхтарі виглядають однаково і можливо діодна лампа здасться яскравіше.

  У лампи розжарювання є перевага. Крім того, що лампа висвітлює сам рефлектор, світиться так само нитка розжарення, яка робить сигнали ліхтаря, більш помітними. При включення стоп сигналу, по заливці рефлектора світлом також спостерігаються перевага LED ламп, при цьому з лампою розжарювання ліхтар світить злегка оранжевим відтінком. У той час, як діодна лампа забезпечує яскраве червоне світло, і вже в режимі стоп сигналу деякі з діодів на діодній лампі стає так само помітні, як і нитка розжарення у лампи розжарювання.

  Після установки дорожчої моделі, ми констатували явна перевага діодного джерела світла, навіть в денний час LED лампа добре наповнює світлом рефлектор заднього ліхтаря. Також в моделі X-tremeVision LED P21 / 5W 12V 12899RX2 діоди розташовані таким чином, що вони не менш помітні ніж нитка розжарення стандартної лампочки. Після включення стопів знову спостерігалося безсумнівна перевага діодної лампочки. Але дорога лампа трохи ширше, ніж штатна лампа через що її установка трохи ускладнена, але можлива.

  Дочекавшись темряви, ми ще раз встанови більш бюджетні Ultinon P21/5W 12V Red 11499 LRX2 і якщо вдень нам тільки виявилося, що діоди світять яскравіше, то ввечері все стало очевидно та помітно, в темряві спостерігається явна перевага LED лампи над лампою розжарювання, а якщо включити стоп сигнал, то різниця стає ще більш наочною.

  Що стосується самих дорогих X-tremeVision LED P21/5W 12V 12899RX2, то навіть в режимі габариту вони світять тьмяніше, ніж стопи попередньої моделі і явно виграють у класичних ламп, а в режимі стоп сигналу перевага діодів незаперечно.

  Підсумок

  У підсумку можна сказати, що діодні лампи Philips змогли перервати низку невдач та довести, що дорогі діодні лампи можуть бути краще та яскравіше стандартних ламп розжарювання і особливо нам сподобалася модель X-tremeVision LED P21/5W 12V 12899RX2, але, на жаль, вона буде по кишені не кожному.

  Завершена