0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Охоронні системи Starline. Надійна автосигналізація

  19.11.2018

  Даний матеріал буде присвячений циклу наших статей про охоронних системах Starline. Розповімо про сигнализациях 6-го покоління:

  • B96 2CAN+2LIN GSM/GPS;

  • A96 2CAN+2LIN GSM-GPS;

  • A96 2CAN+2LIN;

  • A66 2CAN+2LIN.

  Основна відмінність 6-го покоління від попередніх це збільшена кількість гнучких каналів, або програм для реалізації всіляких додаткових функцій. У всьому іншому системи В96, А96 та А66, це все ті ж самі надійні сигналізації Starline з діалогової системою кодування, захистом від радіоперешкод та модульною архітектурою центрального блоку.

  Захист авто

  У попередніх статтях ми докладно та неодноразово розповідали про переваги модульних центральних блоків і їх призначення. Тому в даному матеріалі коротко позначимо, що така архітектура дозволяє доустановлювати в центральний блок сигналізації різних модулів, способом роз'єм в роз'єм. Також кожна, з вищезазначених систем, крім вбудованого датчика удару має додатковий трьох осьовий датчик нахилу, переміщення та кочення. Такий датчик переведе сигналізацію в режим тривоги при крадіжці коліс, або несанкціонованої завантаження машини на евакуатор.

  Всі системи В96, А96 та А66 розташовують вбудованим 2CAN + 2LIN інтерфейсом, що дозволяє реалізувати велику кількість різних функцій, в тому числі:

  • бесьключевой обхід иммобилайзера;

  • розумне блокування двигуна;

  • режим Super Slave (даний режим забезпечує можливість управління охоронною системою кнопками рідного автомобільного ключа).

  І, мабуть, ще одна захисна функція, якої можуть похвалитися дані системи, це авторизація в автомобілі за допомогою pin-коду, який вводиться комбінацією натискань певних штатних кнопок в салоні автомобіля. Тобто, при активації такої функції на запуск двигуна буде можливий тільки в разі натискання правильної комбінації певних кнопок.

  Тепер про відмінності

  Перша відмінність це дистанційний запуск двигуна, моделі B96 2CAN+2LIN GSM/GPS, A96 2CAN+2LIN GSM-GPS, A96 2CAN+2LINмають цю опцію, а A66 2CAN + 2LIN позбавлена автозапуску. Друга відмінність полягає в брелоках, У В-серії на відміну від А-серії брелок більш надійний, красивий та технологічний.

  Власне кажучи, різниця між B96 2CAN + 2LIN GSM/GPS та A96 2CAN + 2LIN GSM-GPS буде полягати тільки в різних брелоках. Також обидві системи комплектується кодовою реле Starline r 4, це реле може управляти електричним замком капота, або блокувати двигун, кожне реле r4 прив'язується до свого і єдиному блоку сигналізації, що захищає машину від угону шляхом підміни основного блоку. А в разі викрадення відстежити місце розташування машини і заблокувати двигун можна за допомогою GSM-GPS модуля, який також дозволяє дистанційно керувати функціями сигналізації за допомогою мобільного телефону, або через особистий кабінет на персональному комп'ютері.

  А ось чого не вистачає цим системам, так це модуля Bluetooth Smart. Даний модуль є дуже корисним доповненням і про нього ми також неодноразово розповідали в попередніх статтях. Основними принадами Bluetooth Smart можна назвати можливість підключення додаткових охоронних модулів з використанням бездротового підключення, що виключає необхідність прокладання додаткової проводки, а також можливість використання Bluetooth міток іммобілайзера, або використовувати в якості мітки мобільний телефон або смартфон.

  Сигналізація A96 2CAN + 2LIN відрізняється старшої моделі A96 2CAN+2LIN GSM-GPS, якраз відсутністю функції GSM-GPS моніторингу та відсутністю в комплекті реле Starline r 4 і більше ніяких відмінностей ви не знайдете.

  У свою чергу A66 2CAN + 2LIN це та ж A96 2CAN+2LIN тільки без автозапуску.

  Завершена