0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Оновлений Uklon. Новий додаток. Об'єктивний огляд. Таксі

  19.11.2018

  Нещодавно компанія Uklon в черговий раз оновила свій мобільний додаток, що стало темою для бурхливих обговорень у всесвітній павутині. Ми вирішили не обходити стороною це питання та зробити свій огляд оновленого додатка таксі сервісу Uklon. На відміну від попередньої версії оновлена версія отримала світле кольорове оформлення, або світлий “Skin”, також кардинально змінився сам інтерфейс.

  У новій версії замовлення таксі став покроковим на відміну від старої версії, в якій вся інформація вводилася та відображалася в одному вікні на головному екрані.

  Як вказати адресу?

  Для замовлення машини за допомогою програми Uklon не обов'язково знати точну адресу необхідного вам пункту, якщо це якась установа, кафе, ресторан, театр, станція метро, або розважальний комплекс досить просто вказати назву даного місця і програма сама визначить точну адресу, так само не потрібно вводити адресу місця відправлення, так як під час запуску програми, програма автоматично і точно визначає ваше місце розташування. У тому випадку, якщо будинок або приміщення, в якому ви перебуваєте, дуже велика і в ньому є кілька під'їздів або установ, можна написати коментар для водія, щоб той точно знав біля якого під'їзду, магазину чи ресторану вас зустрічати.

  Вказавши точку “А” і точку “Б” і написавши, при необхідності, коментар для водія потрібно натиснути кнопку “ДАЛІ”, після чого відбудеться перехід в другу вкладку.

  Яка вартість?

  У другій вкладці вказується тариф, клас автомобіля і надається можливість вибору додаткових послуг. Наприклад, за 2,5 кілометрову поїздку на автомобілі класу стандарт потрібно буде заплатити 54 гривні, комфорт клас обійдеться в 66 гривень та бізнес-клас 77 гривень. Тип оплати може бути як готівковий, так і безготівковий (банківська карта). Оплата вибирається у 2-й вкладці біля графи тариф. Крім класу автомобіля додаток дозволяє ще замовити послугу “драйвер”.

  Драйвер це водій, який приїде за вказаною вами адресою, замінить вас сяде за кермо вашого авто і відвезе в потрібне місце, така послуга стає актуальною в тому випадку, якщо водій з якихось причин не може законно управляти транспортним засобом.

  Також у 2-й вкладці є можливість вибору таких додаткових послуг:

  • кур'єр;

  • некурящий водій;

  • додатковий багаж;

  • перевезення тварини;

  • автомобіль з кондиціонером;

  • англомовний водій;

  • зустріч з табличкою;

  • мовчазний водій.

  Наприклад, вибравши послугу англомовного водія мінімальний тариф 54 гривні збільшився на 10 гривень, слі з додаткових послуг вибрати ще й перевезення такої невеликої тварини, як кіт, то тариф збільшиться ще на 20 гривень. Вибір додаткових послуг реалізовано дуже зручно, все що потрібно зробити - поставити “галочку” навпаки необхідної опції, але в той же час, зняти цю “галочку” неможливо і для того, щоб відмовитися від додаткових послуг потрібно повністю закрити програму і зайти в нього заново.

  До речі, запропонований додатком тариф не є незаперечним. При бажанні, ви можете вручну трохи знизити його, або навпаки збільшити. На жаль, практика показує, що зниження тарифів тільки зменшує ваші шанси швидко отримати подачу автомобіля, а ось збільшенням тарифу доводиться користуватися набагато частіше так, як за рекомендованими оператором таксі тарифу багато водіїв приїжджати не хочуть, особливо, якщо це святкові дні, або погодні умови залишають бажати кращого.

  Після перезапуску додаток, щоб анулювати всі додаткові функції, ми знову ввели ту саму адресу, але через 10 хвилин та сама 2,5 кілометрова поїздка істотно подорожчала і склала 92 гривні.

  І ось, якщо раптово збільшений тариф вас не злякав можна тиснути кнопку “ЗАМОВИТИ”, після чого ви опинитеся в 3-й розділ, в якому буде відображатися інформація про водія, який взяв ваше замовлення і його місцезнаходження. Більш того, якщо в мобільному телефоні водія включена геолокація, то на екрані смартфона можна стежити за наближенням автомобіля таксі. Поки таксі їде до вас, можна подивитися відгуки інших пасажирів по даному водія і якщо у відгуках вас щось не влаштує можна абсолютно спокійно скасувати замовлення. Правда, додаток попросить вказати причину відмови, це можуть бути як змінилися плани, так і низький рейтинг водія, а також стан автомобіля та поведінку водія.

  Відгуки

  По закінченню поїздки додаток попросить вас залишити свій персональний відгук про водія і автомобілі. До речі, ця опція з'явилася в новій версії програми і була відсутня в старій. Точніше в минулій версії, щоб залишити коментар потрібно було заходити в історію поїздок, що робили далеко не всі пасажири, тому для поліпшення зворотнього зв'язку розробники вирішили зробити цей пункт більш помітним.

  Крім розділу покрокового виклику таксі в додатку передбачено невелике меню, а також на головній сторінці додано 2 іконки з назвою “Дім” та “Робота”. Цим іконка можна привласнити відповідні адреси, для того щоб швидше замовляти таксі.

  Основне меню викликається “Гамбургером” в лівому верхньому кутку і складається з розділів історія про поїздки, спосіб оплати, промокодом та обрані адреси.

  В обраних адресах, крім “Дім” та “Робота”, можна вказати ще кілька адрес, на які ви їздите найчастіше. Вибравши будь-який з перерахованих розділів та перейшовши в підменю розділу, ви не зможете повернутися в основне меню, при натисканні кнопки назад вас відразу викинути на головний екран, це також можна назвати свого роду богом і хотілося б, щоб розробники його виправили.

  Підсумок

  Тісно познайомившись з новою пропозицією Uklon, можна сказати, що зміна колірного оформлення інтерфейсу на більш світлі тони пішла з додатком на користь. Дійсно світлий скін сприймається набагато краще та приємніше, ніж стара темна тема. Меню додатка просте, зрозуміле і доброзичливе, перехід до покрокового способу замовлення таксі вийшов теж вдалим і зручнішим, ніж попередній спосіб замовлення автомобіля.

  Але, тим не менш, в оновленій версії програми залишилося кілька багів:

  • 1-й - неможливість відмови від обраних додаткових послуг, хоча цілком можливо, що розробниками передбачено якийсь спосіб відмови від додаткових послуг, але цей спосіб точно не такий доброзичливий і інтуїтивно зрозумілий, як все інше меню;

  • 2-й - головне меню, яке викликається, так званим, “Гамбургером” ховається кожен раз після виходу з підменю;

  • найбільше розчарування - різні тарифи.

  При замовленні машини на один і той же адресу з проміжком в 10 хвилин, різниця між тарифами склала цілих 38 гривень і пояснень цьому ми не змогли знайти.

  Завершена