0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Тверезий водій. Найдешевший драйвер. Де замовити драйвера?

  20.11.2018

  Кожен автомобіліст знає, що в разі вживання алкогольних напоїв краще не випробовувати долю і не сідати за кермо, а скористатися послугами таксі. Але, іноді трапляється так, що події наздоганяють "неждано-негадано" і вживати алкоголь доводиться, коли машина стоїть “під боком”. При цьому, трапляється так, що з різних причин залишати автомобіль в місці проведення заходу не зовсім зручно, або навіть неможливо. Але, і за кермо сідати теж не можна. У такій складній ситуації на допомогу приходить новомодна послуга під назвою тверезий водій, він же “Драйвер”.

  Популярна послуга

  Коштує послуга “Драйвер” стільки, що почувши ціну на “Оренду” тверезого водія, можна і самому протверезіти. Тому, ми вирішили розшукати компанію, в якій можна замовити найдешевшого тверезого водія.

  Для цього ми змоделювали ситуації, в якій нібито п'яний чоловік зі своїм авто знаходиться в точці “А” і йому потрібно дістатися в точку “Б”, яка розташована на відстані 6 км.

  Найпростіший та зрозумілий спосіб замовити драйвера - зробити дзвінок в службу таксі, і в першу чергу в таку службу, як 309. Це одна з найпопулярніших служба таксі в Києві, до того ж 309 здійснює Callback, що дуже зручно, коли на рахунку не залишилося коштів.

  Поспілкувавшись з оператором даної служби, щодо послуг драйвера, нам склали прайс 275 гривень за поїздку в 6 км. При цьому, звичайна поїздка на ту саму адресу обійдеться практично в 4 рази дешевше, її вартість складе від 80 до 100 гривень. Така вартість послуг тверезого водія нас дуже сильно вразила і ми вирішили дізнатися, скільки ж коштуватиме аналогічна послуга в одній з найдорожчих служб таксі.

  Наш наступний дзвінок був адресований в службу Еліт Таксі. У даній службі першу годину послуг тверезого водія коштує 500 грн незалежно від того, скільки часу водій витратить на поїздку, якщо він довезе вас з точки “А” в точку “Б” за 20 хвилин, заплатити доведеться як за годину, але якщо поїздка затягнеться надалі кожні 15 хвилин поїздки обійдуться в 75 гривень.

  До речі, до початку обдзвону Київських служб таксі ми розмістили кілька оголошень про необхідність послуги трізново водія на таких сервісах, як OLX та Кабанчик, встановивши тариф 150 грн.

  Даний тариф, це грубо кажучи, подвійна оплата стандартної поїздки і нам такий тариф здався прийнятним для послуги драйвера при поїздці на відстань 6 км. Поки наші оголошення чекали своїх виконавців ми спробували викликати драйвера за допомогою мобільного додатку.

  Нещодавно на просторах інтернету з'явилася інформація, що сервіс Приват24 крім банківських та інших послуг почав надавати ще й послугу “Тверезий водій”, в додатку Приват24 ми знайшли відповідний розділ та оформили заявку.

  Виявилося, що саму послугу робити не Приватбанк, a сервіс British auto сlub, після оформлення заявки оператор колл-центру даний служби передзвонив протягом 2 хвилин і це був єдиний оператор колл-центру, який поцікавився у нас наявністю техпаспорта та страховки.

  Правда, для того щоб замовити драйвера і дізнатися вартість послуги, оператору припала передзвонювати нам кілька разів, що не зовсім оперативно і зручно, зате вартість послуги становила 236 грн.

  Виклик драйвера за допомогою додаток Uklon виявився найпростішим, баскому коні й зрозуміло і в той же час, найдорожчим якщо не брати до уваги службу Еліт Таксі. Вартість драйвера в Uklon становить 282 грн, а ось в додаток Uber розділ для виклику драйвера не передбачений, або надійно захований, поєтому за допомогою даного сервісу викликати тверезого водія ми не змогли.

  Тим часом з моменту подачі оголошення на OLX та Кабанчик пройшло 15 хвилин. За цей час на OLX наше оголошення не набрала жодного перегляду, а на Кабанчику цілих 7 переглядів, але при цьому ніхто не зацікавився нашим завданням. Тому запропонували завдання самостійно виконавцю з хорошим рейтингом, але обраний виконавець ніяк не відреагував на наші пропозиції і ми підняли вартість послуги до 200 грн, як на OLX так і на Кабанчик. Ще через 15 хвилин на кабанчику додалося ще 4 перегляди, а на OLX як і раніше було по нулях, підвищувати тариф ще на 50 гривень не мало ніякого сенсу, так як у нас вже була пропозиція від British auto Club на 236 грн.

  Підсумок

  Детально вивчивши всі тарифи і способи замовлення тверезо водія, ми прийшли до висновку, що найшвидший і найдорожчий це замовлення драйвера в службі таксі по телефону, або за допомогою мобільного додатку. Послуга “Тверезий водій” від Приват24 обійдеться трохи дешевше, але для замовлення доведеться витратить на 2-5 хвилин більше, а ось сервіси для подачі оголошень OLX та Кабанчик зовсім не придатні для замовлення послуг тверезого водія.

  Завершена