0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Магнітоли Pioneer. Новинки Pioneer 2018. Управління автомагнітоли з телефону

  20.11.2018

  У 2018 році компанія Pioneer зробила масштабні оновлення своєї продукції, які торкнулися і головних пристроїв, і мультимедійних центрів, і автомобільних акустичних систем. І серед усього розмаїття продукції Pioneer найпопулярнішими виробами вважаються бездискові магнітоли, які називаються MVH S-110 UB (і її модифікації) та MVH S-110 UI.

  Магнітола MVH S-110 UB має ще три додаткові модифікації:

  • UBG;

  • UBA;

  • UBW.

  Вони відрізняються між собою кольором підсвічування:

  • модифікація UBG має зелену підсвітку;

  • UBA - помаранчеву;

  • UBW - білу.

  Відмінною особливістю бездискових ГП Pioneer MVH є короткий корпус, його глибина становить всього 97 мм, що дозволяє встановлювати такі головні пристрої не тільки на автомобілі, але і, наприклад, на водний транспорт, або мотоцикли.

  Не дивлячись на компактні габарити в магнітолах MVH S-110 помістився “умовний” підсилювач з потужністю 4х50 Вт, USB роз'єм з можливістю підключення не тільки usb-флешок, але і мобільних пристроїв на Android, Aux вхід, Fm-тюнер, а також пара лінійних виходів для підключення сабвуфера.

  Які зміни

  Від попередніх версій аналогічних пристроїв в нових магнітолах збереглася знімна передня панель і підтримка аудіофайлів формату FLAC. Музичні файли оцифровані в такому форматі забезпечує найкращу якість звучання, так оцифровка таких файлів відбувається без втрати будь-яких даних, а відповідно без втрати якості звуку.

  Незважаючи на те, що всі вищезгадані головні пристрої підтримують відтворення високоякісних аудіо файлів FLAC, похвалитися високою якістю звучання, або розширеним рядом аудіо налаштувань нові бюджетні “Піонери” не можуть.

  Для управління наявними поруч налаштування і для управління відтворенням музики, на передній панелі є невелика кількість кнопок. При цьому, їх розташування та компонування зроблені не найзручнішим чином. Багато кнопки мають подвійне призначення, наприклад, кнопки перемикання папок, або кнопка відтворення дубльовані з іншими кнопками. Тобто, одна і та ж кнопка виконує дві функції, а так як кнопки дуже дрібні, то користуватися такою магнітолою за кермом подвійно незручно. Але, для вибору джерела звуку або навігації по меню, виробник все-таки виділив кілька окремих кнопок, якими досить зручно користуватися.

  Також з окремих кнопок для швидкого доступу є кнопка посилення баса і кнопка вибору встановлених налаштувань еквалайзера. Якщо вас не влаштовують настройки еквалайзера від виробника, то через меню магнітоли можна зробити власні настройки, для досягнення цієї мети передбачено п'ятиполосний параметричний еквалайзер, який дозволяє виконати певний параметр на частотах:

  • 80 Гц;

  • 250 Гц;

  • 800 Гц;

  • 2,5 кГц;

  • 8 кГц.

  Також, як і годиться, таким головних пристроїв в меню аудіо налаштувань можна знайти тонкомпенсації, вибір фази сабвуфера, посилення баса, фільтр високих частот і встановити рівень гучності для кожного джерела окремо.

  В налаштуваннях підсвічування дисплея можна вибрати тільки яскравість, а зміна кольору підсвічування в цих моделях не є, якщо вам потрібна магнітола з певним кольором підсвічування, то потрібно вибирати модель з відповідним індексом.

  Виконувати настройки через меню головного пристрою не завжди зручно і, напевно, тому компанія Pioneer придумала альтернативний спосіб настройки за допомогою мобільного телефону та usb-кабелю.

  Для того, щоб налаштовувати головні пристрої Pioneer з екрану смартфона, потрібно завантажити додаток під назвою Pioneer Arc. Ця програма дозволяє виробляти всі налаштування магнітоли зручнішим способом, з його допомогою можна набагато точніше налаштувати еквалайзер (еквалайзер стає графічним), можна вибрати попередні налаштування еквалайзера, налаштовувати сабвуфер, управляти тонн компенсацією, зручним способом налаштувати Balanc /Fader і фільтр високих частот.

  При цьому, виконають частотні зрізи на екрані смартфона набагато зручніше та зрозуміліше, ніж на однорядковому екрані головного пристрою. Як же з екрану смартфона можна управляти відтворенням музики і знаходити потрібні композиції серед списків альбомів, артистів або плейлистів.

  Але, не всі налаштування зручно робити через смартфон, наприклад, для управління гучністю потрібно покласти 2 пальця на екран смартфона і обертати ними за годинниковою стрілкою, або проти її вибираючи оптимальну гучність, тому коригувати гучність краще енкодером магнітоли. Що стосується якості звуку, то потрібно розуміти, що MVH S-110 це бюджетні магнітоли, але тим не менш, задовольнити недосвідченого слухача їм цілком під силу.

  Окремим пристроєм в цьому класі вважається модель MVH S-110 UI, буква “ I “говорить про підтримку не тільки Android пристроїв, але і продукції компанії Apple. Виробникові довелося навіть пожертвувати кнопкою вибору встановлених налаштувань еквалайзера, замінивши її на кнопку Ipod. З додаткових принад MVH S-110 UI має вже 2 пари лінійних виходів для підключення сабвуфера і пари динаміків, або для підключення чотириканального підсилювача. І ще однією цікавою особливістю моделі UI можна назвати роз'єм підключення адаптера рульового управління, завдяки якому магнітолу можна підключити до штатних кнопок на кермі.

  У всьому іншому модель UI нічим не відрізняється від моделей UB, UBG, UBA та UBW. У ній також є підтримка програми Pioneer Arc і читання аудіофайлів FLAC.

  Завершена