0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Заміна ламп в авто. LED лампи Aled. Яскравіше ніж лампи розжарювання?

  30.11.2018

  З приходом зимової пори, коли на вулицях рано темніє, автомобілісти починають відчувати не тільки недолік яскравості головного світла, а й брак яскравості додаткового освітлення, а саме задніх ліхтарів. В задніх ліхтарях встановлюються лампи позначають габарити, стоп-сигнали та повороти.

  У минулих тестах ми вже знайомилися з діодними лампами, призначеними для задніх ліхтарів від таких виробників, як:

  • OSRAM;

  • Philips.

  Після ряду тестів, щодо цих лампочок, незважаючи на їх високу вартість, у нас склалося неоднозначна думка.

  Експериментуємо

  На цей раз, ми вирішили протестувати більш бюджетні LED лампи, з метою з'ясувати чи є сенс переплачувати за брендові вироби.

  В якості бюджетної альтернативи ми взяли лампи виробника ALED, які не тільки дешевше, ніж OSRAM та Philips, але і могутніше. Наприклад:

  • двоконтактна лампа габарит/стоп з цоколем T20 (P21/5W) BAY15d має потужність 3 вата;

  • габаритку з цоколем Т10, яку ми запланували встановити в ліхтар заднього ходу має потужність 0,6 ват.

  При цьому, в обох лампах використовуються однакові світлодіоди SMD 3030. Різниця полягає лише в тому, що в габаритах Т10 встановлений один діод, а в T20 (P21/5W) BAY15d цілих 9 діодів.

  При установці діодних ламп Aled, ми не зазнали будь-яких труднощів. Для установки нових ламп досить просто витягти стару лампу розжарювання і у відповідний цоколь, встановити нову диодную лампочку. Після установки нових LED ламп за традицією ми перейшли до їх порівнянні диванний з штатної лампою розжарювання. Навіть, в денний час, ми змогли констатувати явну перевагу LED лампи, і це не дивно, так як у ламп ALED 1157 T20 (P21/5W) BAY15d RED заявлений світловий потік 327 люмен, що приблизно в 3 рази менше, ніж світловий потік стандартної лампи ближнього світла.

  У режимі стоп/сигналу LED лампа світиться набагато яскравіше, ніж стандартна лампочка, так само діодна лампа візуально виглядає виграшніше через те, що крізь білу матову колбу лампи просвічуються всі 9 світлодіодів. За рахунок цього досягається дуже хороша заливка рефлектора світлом. Завдяки тому, що дані лампи червоні, ліхтарі світять яскравим червоним світлом і не мають ні рожевого, ні червоного відтінку.

  А ось оцінити роботу ліхтаря заднього ходу в денний час вкрай складно, тому ми вирішили дочекатися темряви та зробити ще одне спостереження в умовах повного мороку. Вечірньої пори, як і в денний, діодна лампа виявилася набагато яскравіше. Більш того в нічний час краще видно, що діодна лампа краще насичує ліхтар світлом, ніж лампа розжарювання.

  У режимі стоп/сигналу також, як і в випадку з лампами OSRAM, навколо фари спостерігається деяке червоне зарево якого немає у штатної лампи. Велику роль відіграє біла колба, яка забезпечує не тільки захист світлодіодів від механічних поломок та вологи, але і забезпечує рівномірне розсіювання світла по всьому рефлектору.

  Що стосується, ліхтаря заднього ходу, то тут можна сказати, що не дивлячись на те, що ми використовували для його підсвічування звичайну габарітку ALED Т10 (W5W) White потужністю 0,6 вата, світить ліхтар досить непогано, у всякому разі, не гірше ніж зі штатною 16-ти ватної лампою.

  Підсумок

  Отже, діодні габарітку Aled виявилися дуже цікавими лампами, які можуть здивувати не тільки яскравим та якісним світлом, але і адекватною ціною.

  Хочеться відзначити, що спочатку тесту нас бентежила біла, матова колба, яка могла знизити світловий потік. На практиці колба спрацювала дещо в інший спосіб: вона дуже добре розсіює світло світлодіодів, через що рефлектор ліхтаря краще насичується світлом.

  Аналогічну конструкцію мають і габаритки з цоколем Т10, і не дивлячись на те, що така лампа, перш за все, призначена для габаритів, підсвічування номерного знака і підсвічування салону, вона непогано показала себе і в ліхтарі заднього ходу.

  Завершена