0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Поліролі для шин. Призначення і види.

  30.11.2018
  Чорніння шин - це дуже простий і ефективний спосіб додання привабливості зовнішньому вигляду колес автомобіля.
  Під час їзди саме колеса найбільше страждають від впливу води, солей, дорожніх реагентів, різких перепадів температур і інших чинників, які погіршують зовнішній вигляд гуми і можуть викликати пошкодження у вигляді тріщин. Для усунення даних небажаних наслідків рекомендується проводити спеціальну процедуру чорніння. Дана операція полягає в обробці боковин покришок спеціальними засобами автохімії - «чорнителями шин», які ефективно очищають, відновлюють природний чорний колір і формують захисний шар, призначений для мінімізації впливу зовнішніх факторів. Як правило, такі засоби містять спеціальні компоненти, які пом'якшують покришку для її еластичності, ефективно перешкоджаючи утворенню тріщин і продовжуючи термін служби.

  Види і переваги чорнителів гуми.
  Вибір ідеального чорнителя шин насправді завдання дуже просте, особливо якщо перед вибором визначитися які саме цілі ви перед собою ставите. Для догляду за гумою в літній період можна використовувати засоби на водній основі - найчастіше вони дешевше аналогів на силіконовій, але можуть використовуватися для обробки не тільки покришок, але також і інших елементів автомобіля, зокрема бамперів, порогів, підкрилків, ущільнювачів і багатьох інших. Після нанесення засобу поверхня отримує неймовірно глибокий і насичений чорний колір, проте термін дії таких чорнителів дуже нетривалий і після контакту з водою покришка втратить привабливість зовнішнього вигляду.
  Другим, більш поширеним видом, є чорнителі на основі силікону. Дані засоби можуть застосовуватися в будь-який час року і відрізняються наступними перевагами: миттєвим ефектом - поверхня стає чорною безпосередньо в процесі нанесення, наділяють покришку водовідштовхувальними властивостями і захищають її від ультрафіолетового впливу, передчасного старіння і зсихання, продовжуючи термін служби. Деякі чорнителі володіють особливо тривалим терміном служби і рекомендуються виробниками для обробки гуми перед сезонним зберіганням.
  Також, всі чорнителі поділяються на два підтипи: рідкі, в упаковці спрею, і пінні, в аерозольних балончиках. Відмінності даних типів полягають в способі застосування - спреї можуть наноситися як на вологу, так і на суху покришку, і можуть потребувати протирання мікрофіброю або ганчір'ям після нанесення. Пінні засоби більш активно усувають забруднення і не вимагають витирання мікрофіброю або ганчір'ям, висихаючи самостійно протягом 5-10 хвилин.
  Незалежно від виду чорнителя, при попаданні на гальмівну систему, лакофарбове покриття або протектор, необхідно відразу ж його видалити тканиною, так як силікон, що міститься в складі може погіршити зчеплення колеса з дорогою або пошкодити поверхню.

  На закінчення
  Чорнителі шин, які також називаються кондиціонерами або очисниками шин - це сучасні засоби автохімії, призначені для оновлення зовнішнього вигляду автомобільних покришок. Крім цього, засіб ефективно очищає покришки і надійно захищає від зовнішніх негативних факторів, зокрема високих і низьких температур, ультрафіолетового впливу і води. Чорнителі шин не містять агресивних інгредієнтів, здатних пошкодити гуму, завдяки чому можуть застосовуватися хоч кожен день, забезпечуючи привабливість зовнішнього вигляду автомобіля.
  Завершена