0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • 0800-30-15-85
    Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
  • (067) 470-74-60
    по тарифу оператора
  • (066) 354-31-21
    по тарифу оператора
  • Кошик
Мої покупки

Призначення інтерфейсу до магнітоли. Приклади використання та послідовність установки.

04.12.2018
Коли ми чуємо "інтерфейс" у більшості з'являється асоціація з комп'ютером. Так, термін інтерфейс застосовується в різних областях науки і техніки. Але інтерфейс в автомобільно- монтажномій справі теж не виняток. Більш того, їх існує кілька видів. Якщо говорити простими словами, інтерфейс - це засіб передачі сигналу з одного пристрою до іншого, сполучна ланка між двома елементами. Головним завданням є функціонування потрібної системи. Інтерфейси до магнітоли створені для того, щоб спрощувати Ваше життя. Завдяки їм Ви отримуєте можливість слухати улюблену музику з будь-якого зручного пристрою. Інтерфейс до магнітоли допоможе Вам в тому випадку, якщо у Вас з'явиться бажання з'єднати з автомобілем пристрій, підключення якого не передбачає штатна магнітола. З ними Вам не знадобиться допомога фахівців. Дану установку ви можете провести самі, мінімально втручаючись в рідну проводку. Так, в районі міста Ви можете обмежитися прослуховуванням радіо, але поза ним, якщо у вас немає AUX і USB входу і Ви любите слухати музику - доведеться сутужно.
Штатна магнітола володіє найменшим набором функцій, які можуть знадобиться при використанні. Інтерфейс до магнітоли - недороге задоволення, яке допоможе вирішити цю проблему. Зате скільки корисного від нього! Існує безліч компаній, які виготовляють їх до ряду певних марок машин, в яких Ви знайдете і свою. За типом вони поділяються на інтерфейси з AUX і USB виходом.
Існує багато способів поліпшити свій автомобіль, зробити його максимально зручним для свого використання, інтерфейс до магнітоли входить в їх число. Особливо він дуже важливий для тих, хто проводить багато часу за кермом автомобіля в силу професії або інших чинників.
Тепер перейдемо до другої частини. Щоб довести факт того, що підключення не буде коштувати великих зусиль і є простим у використанні, наведемо приклад установки AUX інтерфейсу. Складається він з кабелю, довжина якого зазвичай становить півтора метра (що дозволяє використовувати його і з задніх пасажирських сидінь), штекера і роз'єму для підключення до магнітоли. Щоб підключити такий інтерфейс, потрібно: ключем дістати магнітолу, вставити кінець кабелю у вільний отвір попередньо винятого загального роз'єму магнітоли, після цього - безпосередньо до магнітоли вже готовий загальний роз'єм. Тепер можемо прокласти провід до попільнички або бардачку (можна також до будь-якого іншого відповідного місця просвердливши отвір і вставивши гніздо), виходячи з суб'єктивних потреб і переваг. Встановлюємо магнітолу в шахту, ставимо за потреби рамку. На завершення, для нормальної роботи системи, потрібно активувати кнопку AUX на панелі магнітоли. З цим питанням, можливо, доведеться звернутися до спеціальста. Після установки такого роду інтерфейсу, в результаті Ви маєте кабель з AUX штекером для підключення будь-якого зовнішнього пристрою, який володіє входом для AUX Jack ST 3,5 мм. Підходить для підключення Вашого телефону, планшета або аудіоплеєра, які мають вищевказаний аудіовхід. Тепер Ви можете насолоджуватися улюбленою музикою без обмежень! Важливо: сигнал при цьому передається тільки аналоговий. У разі USB інтерфейсу маємо аналогічну ситуацію з боку установки. Взагалі, факт того, що деякі автолюбителі самі роблять такий інтерфейс, ще більш стверджує в думці, що він дуже простий у використанні.
 
Завершена