0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

7 причин по яким технічних фен варто мати у своєму гаражі

10.12.2018
Велика сфера застосування технічного фена дозволяє виконувати широкий спектр завдань, як в будівництві, так і по виконанню ремонтних робіт, в тому числі автомобільних. У даній статті постараємося розібратися на скільки саме технічний фен буде корисний автомобілісту.
 
 • Обклеювання кузова та елементів салону автовінілом
Обклеювання автомобіля захисною плівкою процес досить копіткий, ы вимагає особливі інструменти та навички, для поводження з автовінілом. При здійсненні обклеювання, технічний фен вкрай необхідний, особливо коли доводиться працювати з кривими поверхнями (більше 50°). Щоб забезпечити більш ефективну посадку плівки, на вигинах кузова та деталей салону, потрібно обов'язковий її прогрів. Температура прогріву залежить від того, яку ви плівку використовуєте. У той же час не варто забувати, що надмірний перегрів автовініла, може негативно вплинути на його стан та колір. Також, при обклеювання деталей салону, виконаного з пластика, потрібно дбайливо вибирати температурний режим, так як це може зробити згубний вплив на їх первісний вигляд.

 
 • Видалення старої фарби з кузова автомобіля
Існує кілька методів зняття старої фарби, одним з таких є термічна очищення. Так як метал кузов та ЛКП має різні коефіцієнти розширення, то при нагріванні поверхні до певної температури, фарба поступово починає пом'якшуватися та розбухати. Для нагріву поверхні найкраще підійде технічний фен, що дозволяє ефективно очистити роздулася фарбу за допомогою металевого скребка. Перед початком роботи, рекомендується зняти всі пластикові та гумові елементи, щоб уберегти їх, від температурних впливів.
 
 • Установка шумовіброізоляції
Технічний фен також використовується при монтажі деяких типів шумо- та віброізоляційних матеріалів, які вимагають попереднього нагрівання, перед їх установкою. Для забезпечити високу адгезію з поверхню, матеріал на основі бітуму та каучуку, прогрівається феном, потім щільно розгладжується по всій поверхні, за допомогою валика, щоб підвищити ефективність шумо- та віброізоляції. Матеріал, також прогрівається з метою підвищити коефіцієнт еластичності, щоб якомога біліш якісно та ефективно вкласти матеріал на поверхні різної форми та кривизни.
 
 • Вирівнювання вм'ятин. Формування пластикових деталей автомобіля
Використання технічного фена, також дозволяє позбутися від несуттєвих вм'ятин на кузові автомобіля, шляхом кругового нагріву пошкодженої ділянки, і подальшого його охолодження за допомогою балончика з жатим повітрям. Процес різкого розширення та стиснення металу, дозволяє відновити вихідну форму. Для формування первісної форми пластикових елементів кузова та деталей, увігнутий пластик валиться нагріванню, матеріал стає більш м'яким, після чого вм'ятину можна випрямити. Дуже важливо не забувати, що пластик має властивість втрачати колір та деформуватися, при високих температурах.
 
 • Пайка пластикових елементів кузова та деталей салону
Всі пластикові деталі є одні з найбільш вразливих елементів кузова та салону автомобіля, і при їх пошкодженні такі як відколи, так і тріщини можна усунути за допомогою того ж технічного фена, методом пайки. Для з'єднання пластика, фен повинен бути оснащений спеціальними насадками для пайка, розміром від 5 до 10мм. Для пайки використовуються пластик тієї ж марки, або пластикові зварювальні електроди, які під температурним впливом розплавляються та заповнюють весь простір рубця. Важливо не перегріти пластик в процесі пайки, так як він може деформуватися, або зовсім прогоріти.
 
 • Реставрація та видалення подряпин з пластикових деталей
Пластикові деталі салону, які ми часто використовуємо, рано чи пізно зношуються, і на їх з'являються неглибокі подряпини та дрібні потертості, втрачаючи первісний вигляд нової деталі. Щоб зробити подряпини менш помітними, можна використовувати технічний фен. Під впливом термічної обробки, подряпини зникають, і поверхня набуває більш новий вид.
 
 • Розморожування стекол та гальмівних клодок автомобіля в зимовий період
У зимовий період багато автовласників стикаються з проблемою, що лобове скло покривається кіркою льоду, і для усунення цієї проблеми проходиться затратити багато часу та сил. В такому случи, вам може стати в нагоді технічний фен, що дозволяє значно полегшити очищення лобового скла. Також даний інструмент буде ефективний, при розморожуванні гальмівні колодки, так як вони можуть примерзнути до гальмівного диску, що призведе машину в не працездатний стан.
Завершена