0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Ключові параметри та особливості, при виборі клейового пістолета

  27.12.2018
  Більшість виробників розробляють та поставляють на ринок широкий асортимент клейових пістолетів, як професійних моделей, для використання у виробництві, так і моделей, для використання в побуті. Область застосування інструменту досить велика, що дозволяє виконувати широкий спектр завдань, починаючи від різноманітних ремонтних робіт, таких як склеювання, герметизації, заповнення швів, фіксації конструкцій та закінчуючи створенням практичних дизайнів з оформленням декоративних виробів та елементів декору. Виконання тих чи інших робіт, вимагає наявність певних технічних параметрів та особливостей інструменту, щоб більш ефективно та якісно їх реалізувати. У даній статті ми спробуємо розібратися, на які ключові параметри та особливості варто звернути увагу, при виборі клейового пістолета.
  1. Потужність. Один з основних параметрів, який впливає не тільки на продуктивність пістолета, але й на швидкість плавлення клею. Для обробки клеєм, великих поверхонь, краще всього використовувати пістолет потужність 100Вт та вище, який буде подавати необхідну кількість клею, в необхідному вам темпі. У той же час більш слабкі моделі, потужністю 20-80Вт, що не будуть впоратися, та як час повернення тепла, після подачі гарячого клею, буде більш тривалою.
  2. Продуктивність. Продуктивність пістолета, якщо висловлюватися більш зрозумілою термінологією, це кількість що подається клею за одиницю часу. Даний параметр особливо важливий, при роботі з великими площами, наносять клей з великою інтенсивність 12-30 г/хвилину, щоб він не поспішив, ще до моменту склеювання. У той же час, для точкових робіт з декоративними виробами та елементами декору, в повніше достатньо продуктивності в 5-10 г/хвилину.
  3. Час нагріву. Час, який знадобиться для прогріву теплової камери, від моменту підключення приладу до електромережі, до її нагрівання до максимальної робочої температури. В середньому, час нагрівання клейового пістолета, становить 3-7 хвилин, після підключення до джерела живлення. Чим менше цей параметр, тим менше час підготовки пістолета до роботи.
  4 . Температура обробки клею. Ще один важливий параметр, так як доводиться працювати з різними типами матеріалів. Більшість клейових пістолетів працюють від однієї температури, що значно скорочує застосовність інструменту до різних типів матеріалів. Низькі теплові параметри (135-150°C) краще підходять для більш делікатних матеріалів, таких як: тканина, папір, фольга, стрічки та інші крихкі матеріали. У той же час, високі теплові параметри (180-250°C), ідеально підходять для більш жорстких матеріалів, таких як: дерево, метал, пластик, скло. Якщо ви не впевнені в тому, яка температура буде необхідна, найкраще спрямувати свій погляд на моделі з двома температурними режимами, або зовсім з можливістю температурної регулювання.
  5. Клейові стрижні. Залежно від клейового пістолета та застосування до певних видів робіт, клейові стрижні можуть відрізнятися діаметром, довжиною, температурою плавлення та кольором. Найбільш використовуваними розмірами є 7 та 11мм. Хімічний склад клейових стрижнів різний, оскільки вони можуть давати м'яку, або тверду клейову суміш. Вони випускаються в різних кольорах, щоб відповідати певним типам завдань. Термоплавкі клеї мають різну температуру плавлення, дуже важливо при виборі клейового стрижня, враховувати температуру нагрівання, якою здатний видати ваш пістолет.
  6. Додатковий функціонал. Додаткові технічні та конструктивні особливості, які допоможуть більш ефективно виконувати функцію клейових пістолетів.
  • Індикатор живлення. Наявність вбудованого світлодіодного індикатора, щоб ви знали, коли клейовий пістолет включений, зводячи до мінімуму ризик опіків.
  • Підсвічування робочої зони. Вбудована LED підсвічування, дозволить працювати в місцях з обмеженим освітленням.
  • Автовідключення. Пристрій має вбудований датчик, який відключає харчування, через певний час простою.
  • Опорна ніжка. Спеціальна ніжка, для надійної фіксації інструменту на поверхні.
  • Додаткові змінні насадки. Щоб допомогти оператору акуратно нанести гарячий клей, клейові пістолети можуть бути оснащені різними насадками, включаючи Т-подібні насадки, що ідеально підходять для килимових покриттів, насадки з круглим подовженням, насадки для тонких кульок, насадки для блоків, насадки з прорізами та інші.
  • Ізоляційне покриття сопла. Поверхня сопла ізоляційним покриття поверхні сопла, шаром гуми, дозволяє уникнути опіків.
  Завершена