0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Бустери NOCO Genius. Запуск двигуна при сівшому акумуляторі. Пускові пристрої

  22.01.2019

  Не дивлячись на те, що пусковий бустер, а, тим більше, якісний пусковий бустер часто коштує дорожче нового справного акумулятора. Все частіше і частіше пристрої даного типу починають користуватися великою популярністю серед автомобілістів.

  Крім того, що Jump Starter підходить для запуску практично будь-яких бензинових дизельних двигунів, навіть при повністю сівшому акумуляторі, Jump Starter так само гарний тим, що його можна використовувати в якості Power Bank для підзарядки мобільного телефону, або іншого портативного пристрою. Те, що пусковий бустер підходить для пуску як бензинового, так і дизельні двигуни при різних погодних умовах підтверджено нашими численними тестами.

  У даній статті ми розповімо про новинку цього сезону бустерах NOCO Genius. Американська компанія NOCO виробляє свою продукцію з 1914 року і, звичайно ж, більше 100 років тому ця компанія навряд чи займалася виробництвом пускових пристроїв. Сьогодні саме NOCO Genius є одними з найкращих бустерів в світі.

  Пускові пристрої GB20 та GB40

  У нашому огляді ми розглянемо дві моделі пускових пристроїв GB20 та GB40.

  Молодша модель GB20 відрізняється від старшої GB40 зниженим пусковим струмом та комплектацією. GB20 має пусковим струмом 400А чого буде, більш ніж, досить для пуску 4-х літрового бензинового двигуна та дизеля об'ємом 1,5-2 літри.

  Що стосується старшої моделі, то тут пусковий струм 1000А і цього достатньо для запуску двигуна внутрішнього згоряння об'ємом до 6 літрів, а також дизелі об'ємом 3 літри.

  Комплектація пускових пристроїв

  У комплектації GB 20, крім самого пускового пристрою, знаходиться:

  • транспортувальна сумка-чохол;

  • кабель USB/micro USB;

  • пускові кліщі.

  У GB40 практично аналогічна комплектація за винятком того, що в комплект поставки входить адаптер живлення для зарядки бустера від прикурювача, а так само старша модель відрізняється більш потужними пусковими кліщами.

  Тому, купуючи молодшу модель, потрібно додатково придбати адаптер живлення в прикурювач з 12-ти на 5 вольт з струмом заряду 2 ампера. Але, на наш погляд, більш раціонально було б комплектувати Jump Starter не автомобільною зарядкою для прикурювача, а мережевий зарядкою на 220 В. Зарядити Jump Starter від прикурювача, коли в машині сів акумулятор, просто неможливо, з іншого боку, будь-яка зарядка для сучасного смартфона з роз'ємом micro USB цілком підійде для зарядки бустера. Зате, що входить в комплект, поставки обох моделей кабель USB/micro USB дозволяє заряджати мобільні пристрої прямо від бустера, але кабелю для підключення iOS пристроїв, і пристроїв з роз'ємом Type C в комплекті немає.

  Загалом, якщо сильно не чіплятися, то відсутність мережевої зарядки в комплекті не такий вже і великий мінус. А якщо говорити про сам пристрій, то можна відзначити, що бустери GB20 та GB40 мають цікавий сучасний дизайн, висока якість збірки і матеріалів.

  З функціоналу користувачеві будуть доступні такі буденні функції, як:

  • ліхтарик з декількома проблисковими режимами;

  • режим підзарядки портативних пристроїв;

  • пусковий режим для запуску двигуна.

  Управління режимами проводиться трьома кнопками на корпусі пристрою. Після натискання кнопки включення “загоряються” індикатори рівня заряду вбудованої в Jump Starter акумуляторної батареї, також індикація рівня заряду бустера відображається під час його зарядки, що дозволяє швидко визначити рівень заряду. Проблискові режими і режими ліхтарика перемикаються почерговим натисканням другої кнопки, сам ліхтарик може працювати на 100%, 75% та 50% яскравості. І, безпосередньо, найголовніший режим пуску двигуна активується натисканням і утриманням третьої кнопки, при активації пускового режиму індикатори заряду, вбудованого в бустер, акумуляторна батарея розряджається по черзі мерехтіти. Мерехтячи додаткова індикаторна лампочка, сигналізує про те, що запущений пустовий режим. Пускові кліщі підключається до окремого силового роз'єму, який захищений спеціальною гумовою заглушкою.

  Тест на авто

  Обидва бустера ми протестували на реальному автомобілі з бензиновим двигуном об'ємом 1,4 літра. При цьому, ми ні краплі не сумнівалися, що пусковому бустеру по зубах і більш потужні двигуни, так як неодноразово проводили аналогічні тести з іншими автомобілями та іншими пусковими пристроями. Але, цього разу по-іншому, виявився автомобіль з невеликим об'ємом двигуна, для більшої впевненості в тому, що бустер може запустити двигун при повністю сів акумуляторі ми відключили обидві клеми від АКБ і підключили їх безпосередньо до пускового пристрою.

  Jump Starter GB20 дозволив провести 5 пусків двигуна поспіль і за 5 пусків бустер втратив всього 25% заряду.

  Старшу модель GB40 ми використовували з рівнем заряду всього 75%. Для того, щоб переконатися в тому, що для запуску двигуна не обов'язково мати повністю заряджений пусковий пристрій. Активація пускового режиму GB40 проводиться аналогічно молодшої моделі GB20, і після запуску пускового режиму потрібно всього лише вставити ключ в замок запалювання та провернути його. При тому, що пристрій GB40 мало всього 75% заряду ми змогли провести 7 пусків двигуна поспіль після чого бластер розрядився рівно наполовину і його рівень заряду склав 50%, і навіть при такому рівні заряду напруга GB40 все одно продовжував крутити двигун.

  Підсумок

  Таким чином, пускові пристрої NOCO Genius GB20 та GB40 змогли довести свою придатність для запуску двигуна в мороз і при повністю сівшому акумуляторі. Також не варто забувати, що обидва пристрої можна використовувати в якості Power Bank.

  Завершена