0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Бездротова зарядка в авто. Тримачі з бездротовою зарядкою RS. Автомобільні тримачі

  22.01.2019

  Найбільш практичними та зручними автомобільними тримачами для мобільних пристроїв, на наш погляд, є кріплення з системами Easy ONE Touch та магнітні тримачі, які останнім часом стали дуже популярними серед водіїв. На особливу увагу заслуговують саме магнітні тримачі з бездротовою зарядкою.

  На нашу думку, такі кріплення можна вважати ідеальними пристроями, які підійдуть абсолютно будь-якому водієві. Але, не дивлячись на різні експерименти, тести, доводи і навіть здоровий глузд донині існує водії, які вважають, що магніт щось розмагнічує в мобільному телефоні і не надійно фіксує гаджет в автомобілі. І, спеціально для тих, хто сумнівається, в даній статті ми розповімо про дуже сучасних технологічних магнітних тримачів від компанії RS.

  Зручності при використанні власників

  Основна перевага власників RS S-charger и RS X-charger то, що вони бездротові. Завдяки чому, користувачеві не потрібно кожен раз, встановлюючи мобільний телефон в утримувач, підключати до нього кабель живлення. Така особливість забезпечує додаткову зручність використання і зберігає порт підключення кабелю живлення в робочому стані більш тривалий термін.

  Також в обох моделях використовується незвичайні та різні системи фіксації мобільного девайса.

  S-charger

  У молодшій моделі S-charger для того, щоб зафіксувати мобільний телефон досить просто вставити його зверху, після чого мобільний телефон під власною вагою приведе у хід фіксуючий механізм. В даному тримачі мобільний телефон фіксується з боків і має додатковий упор в нижній частині. Щоб витягти телефон з кріплення досить просто підняти телефон вгору і кріплення відкриється автоматично, натискати будь-які додаткові кнопки, як у випадку з Easy ONE Touch, користувачеві не потрібно. І найголовніше, після установки мобільного телефону в кріплення відбувається автоматична зарядка девайса. Модель S-charger встановлюється на дефлектори кондиціонера і комплектується кабелем живлення.

  X-charger

  Тримач X-charger комплектується як прищіпкою на дефлектор, так і вакуумною присоскою. При цьому, вакуумна дозволяє встановити тримач не тільки на гладку поверхню лобового скла, а й надійно зафіксувати його на шорсткому торпедо.

  Особливість та інноваційність власника X-charger полягає в тому, що це повністю автоматичне кріплення з детектором руху. Вбудований датчик руху реагує на піднесений до кріплення телефон і автоматично розсовує фіксатори, після торкання мобільним телефоном, кріплення так само автоматично закривається і телефон надійно утримується в кріпленні. Для вилучення телефону з тримача потрібно натиснути на спеціальну кнопку. Після вилучення телефону, тримач автоматичний зсувається для того, щоб займати якомога менше місця. Для вибору комфортного кута нахилу телефону і його повороту, X-charger має регулювання за трьома ступенями свободи.

  Основна фіксуюча платформа, розміщена на шарнірних механізмі, дозволяє обертати телефон на 360 градусів і виробляти його нахил в різних площинах, а також в місці кріплення шарнірного механізму і в місці кріплення вакуумної присоски є ще два різьбових з'єднання, яке дозволяють коригувати кут нахилу тримача в межах 180 градусів. У тому випадку, якщо вакуумна присоска для кріплення на скло, або торпедо вас аж ніяк не влаштовує, можна скористатися комплектною прищіпкою, яка дозволяє встановлювати утримувач безпосередньо на дефлектор воздуховода. У прищепки есть два положения:

  • в одному положенні прищіпка закривається не до кінця, що підходить для товстих грат;

  • у другій позиції прищіпка закриється повністю і це підійде для установки на тонкі решітки.

  До речі, модель S-charger також підходить для установки як на тонкі, так і на товсті грати, для цього в фіксуючому елементі передбачені прорізи різної товщини. Крім цього, варто відзначити, що у S-charger присутнє красиве синє підсвічування по всьому периметру.

  Підсумок

  Познайомившись з двома новинками від компанії RS, ми зробили висновок, що обидві моделі не менш практичні та зручні, ніж магнітні тримачі, але наявність вбудованої бездротової зарядки та висока універсальність роблять ці кріплення дуже привабливою покупкою.

  Завершена