0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Навіщо відеореєстратора Wi-Fi?

  23.01.2019

  Маючи ширші можливості бездротової передачі даних, Wi-Fi досить швидко та практично безповоротно відправив в пучину небуття bluetooth. Власне, як і bluetooth, свого часу витіснив бездротові технології засновані на примітивних радіоканалах. До переваг Wi-Fi можна віднести високу швидкість передачі даних особливо, якщо говорити, про стандарти n і ac, а також безмежні можливості з віддаленого управління різними гаджетами.

  Зараз практично вся побутова техніка оснащується Wi-Fi модулями, за допомогою яких пральна машина, або холодильник можуть підключатися до домашнього роутера і виходити в всесвітню павутину. Це означає, що тепер управляти своєю технікою можна абсолютно з будь-якої точки земної кулі.

  А як щодо автомобільних технологій?

  Wi-Fi надійно вкорінився. Зараз даною технологією оснащують головні пристрої та відеореєстратори.

  Використання Wi-Fi в самописці дозволило багатьом виробникам відмовитися від дисплеїв, що спричинило за собою зменшення габаритних розмірів, а значить відеореєстратори стали менш помітними. Для настройки відеореєстратора, оснащеного бездротовим модулем, знадобитися смартфон з спеціальним додатком, що дозволяє підключатися до відеореєстратора і здійснювати настройки.

  В основному кожен виробник автомобільних відеореєстраторів має свее фірмовий додаток. Але є й універсальні програми, які в деяких випадках можуть виявитися більш функціональними, ніж рекомендовані виробником.

  Отже, Wi-Fi, в першу чергу, зробив самописці менш помітними і подарував користувачам можливість налаштування свого гаджета на екрані смартфона, що у багато разів зручніше, ніж настройка “кнопками” але це не всі принади. Наприклад, по Wi-Fi можна не тільки налаштувати девайс, але і переглянути або навіть скачати з відеореєстратора будь-яке відео на свій смартфон.

  У деяких моделях відеореєстраторів таких як, наприклад, Xiaomi YI Smart Car передбачена можливість скачування не цілого файлу, а тільки цікавить моменту тривалістю від декількох секунд. Також усяке написане відеореєстратором відео можна відразу ж розширити в соціальних мережах.

  Модулем Wi-Fi оснащуються не тільки звичайні відеореєстратори, а й відеореєстратори вбудовані в дзеркало заднього виду. Як правило, просунуті моделі цих пристроїв мають на борту і 3G модем для доступу в інтернет. Таким чином, завдяки Wi-Fi і 3G, відеореєстратор можна використовувати і в якості точки доступу в інтернет.

  Найменший мінус

  А ось, що стосується мінусів використання даної технології в відеореєстраторах, то вони несуттєві. Єдине, що хоч якось можна віднести до недоліків так це більш висока вартість Wi-Fi самописців по відношенню до класичних моделей, а також те, що при відсутності смартфона під рукою, налаштувати відеореєстратор буде неможливо. Правда для того, щоб обійти таку незручність можна придбати Wi-Fi реєстратор з вбудованим дисплеєм.

  Завершена