0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати щітку для снігу? Щітки GOODYEAR. Зимові аксесуари для авто

  23.01.2019

  Сьогодні кожному автомобілісту для зимової експлуатації свого автомобіля просто необхідна надійна, зручна щітка-скребок, за допомогою якої можна легко та швидко очистити автомобіль від льоду та снігу. І якраз саме такий аксесуар ми будемо вибирати з асортименту компанії Goodyear. Подібного роду щітки продають і інші виробники, але у Goodyear найширший асортимент зимових щіток на прикладі якого можна розповісти про всі нюанси вибору щітки-скребка.

  Але, перш ніж, ми перейдемо до нюансів вибору та відмінностям між такими аксесуарами, варто сказати про загальні властивості всіх щіток Goodyear. В першу чергу, зимові щітки Goodyear виготовляються з якісного морозостійкого пластика, який витримує температуру навколишнього середовища до -50 градусів за Цельсієм, щетина кожної додатково розпушується на кінчиках для більш делікатного контакту з лакофарбовим покриттям при видаленні снігу з кузова, а так майже всі моделі мають ручку з антиковзаючого матеріалу під назвою EVA.

  Це екологічно чистий матеріал, повна назва якого, етиленвінілацетату і любителі риболовлі могли зустрічати цей же матеріал на рукоятках спінінгів та інших качечок. Даний матеріал:

  • одночасно м'який та міцний;

  • не вбирає вологу і тому відмінно підходить для використання в рукоятках зимових щіток.

  Розібравшись в перевагах всіх щіток Goodyear можна переходити до відмінностей між конкретними моделями.

  Які щітки пішли під експеримент

  WB-01

  Самий бюджетний варіант - модель WB-01. Якраз це єдина щітка не оснащена EVA рукояткою. Щітка складається з монолітного пластикового корпусу, на якому розташована щетина щітки для видалення снігу та знімний скребок, який призначений для очищення стекол від снігу та льоду. Але так, як WB-01, є бюджетною моделлю, ширина гребеня щетини тут мінімальна, тому такий виріб не підходить для очищення автомобіля, який засипало снігом всю ніч.

  WB-01 більше підійде для тих випадків, коли на автомобілі лежить мінімальний шар снігу 1-2 сантиметри. Якщо за допомогою щітки з тонким гребенем намагатися прибрати товсті шари снігу, то щетина буде згинатися і сніг буде залишатися на своєму місці. Так само варто відзначити, що WB-01 має мінімальна довжину 52 см через що з її допомогою неможливо ефективно та зручно прибирати сніг з даху машини.

  До переваг таких щіток можна віднести:

  • невисоку вартість;

  • можливість демонтажу;

  • заміни скребка в тих випадках, якщо він зламається або його чищення кромка втратить рівну геометрію і буде погано прилягати до скла.
   https://avtozvuk.ua/ua/goodyear-wb-01/p173313

  WB-02

  Модель WB-02 не має можливості заміни скребка, але за то у неї є зручна EVA рукоятка і більш широкий гребінь щітки за допомогою якого можна прибирати з машини більш товсті шари снігу.

  Незнімний скребок зроблений з більш міцного пластику, завдяки чому він тривалий час буде зберігати свою цілісність та геометрію очисного краю.

  Правда розташування скребка щодо гребеня щітки у моделі WB-02 не саме правильне, лезо скребка і гребінь знаходяться на одній осі, через що при збиранні даху автомобіля край скребка неминуче буде стосуватися лакофарбового покриття та пошкоджувати його.

  Тому, на наш погляд, не дивлячись на збільшену до 58 см довжину щітка WB-02 все одно не дуже добре підходить для очищення даху автомобіля.

  https://avtozvuk.ua/schetka-GOODYEAR-WB-02/p173309?utm_source=azyoutube&utm_medium=cpc

  WB-03

  Модель WB-03 трохи довший, ніж WB-02, її довжина 69 см, за допомогою такої щітки можна дістати до середини даху невеликого, або середньорозмірного автомобіля, але як і у моделі WB-02 лезо шкребка знаходиться на одній осі з гребенем щітки.

   

  WB-04

  Щітку WB-04 можна назвати покращеною версією WB-01, тут ми маємо:

  • знімний скребок;

  • більш міцний корпус;

  • ручку з етиленвінілацетату;

  • широкий гребінь, який відмінно підходить для видалення великих мас снігу.

  Головним мінусом цієї моделі, як і раніше, можна назвати її довжину 55 см, через що за допомогою WB-04 неможливо прибрати сніг з даху великого седана, позашляховика або мікроавтобуса.

  WB-05

  WB-05 відрізняється від щіток WB-02 та WB-03, мабуть тільки тим, що в ній лезо шкребка розгорнуто на 180 градусів і тому при збиранні снігу з даху ймовірність пошкодження лакофарбового покриття зводиться до мінімуму. Довжина цієї моделі становить 60 см і в сукупності з правильно поверненим скребком такої довжини достатньо, щоб повністю очистити середньорозмірного авто, але тільки в тому випадку, якщо до машини можна підійти з двох сторін. Якщо ж автомобіль припаркований біля стінки, то дотягнутися до протилежного краю даху за допомогою цієї щітки буде неможливо.

  WB-06

  Більш оптимальним варіантом для очищення машини в складних ситуаціях буде модель WB-06, крім того, що ця модель може збільшуватися в довжині з 75 см до 94 см, так у її ще й найширша щетина, що дозволяє якісно та швидко очищати машину від снігу. Щітка з такою довгою відмінно підійде для очищення автомобіля будь-якого розміру, а в складеному стані вона не займе багато місця в багажнику.

  WB-07

  Поліпшеним варіантом WB-06 вважається щітка трансформер WB-07, крім можливості збільшення довжини у цій моделі є ще кілька корисних фішок.

  1. По-перше, довжина щітки може збільшуватися до середніх та гігантських розмірів 90-110-130 см.

  2. По-друге, сама щітка може від'єднуватися від довгої рукоятки і використовуватися, як окремий аксесуар.

  3. По-третє, ця ж щітка оснащена поворотним механізмом з фіксацією який дозволяє повернути гребінь на 90 градусів подібно швабрі, або встановити гребінь під кутом 45 градусів.

  Завдяки цьому, сніг можна зчищати в різних напрямках. На протилежному боці рукояті розташований скребок для льоду, який як і щітка може зніматися та використовуватися окремо.

  Мінусом цієї моделі можна назвати те, що навіть в складеному стані її довжина становить цілий метр. 

  WB-08

  І остання, але не менш цікава модель, це телескопічна щітка WB-08. Всі 7 щіток, які ми розглядали для цієї моделі, призначені для двох завдань, очищення автомобіля від снігу та льоду. Часто буває так, що в момент очищення машини, вона вже заведена і прогрівається, через що залишки снігу та льоду тануть на стеклах перетворюючись в краплі води для видалення, яких потрібен водосгон.

  Модель WB-08 крім щітки та скребка оснащена ще і водосгоном за допомогою якого можна ідеально очистити скло. Для зручності використання щітку з водосгоном можна повернути на 45 або 90 градусів в обидві сторони. Сама щітка має щетину середньої ширини, так ще варто відзначити, що у WB-08 найширший скребок для льоду.

  Завершена