0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Вибираємо бюджетну незамерзайку

  24.01.2019

  У цій статті ми проведемо тест бюджетних зимових омивачів, які для зимующего автомобіліста є засобом на вагу золота.

  У холодну пору, обприскуючи скло склоомивачем, будь-якому водієві не хочеться відчувати неприємний спиртовий запах і, в той же час, користуватися склоомивачем доводиться набагато частіше, це впливає на витрату рідини і її йде набагато більше ніж, наприклад, влітку.

  Тому водієві потрібен стеклоомиватель хорошої якості і з гуманною ціною, щоб не економити на кількості на шкоду чистоті скла. Також важливим фактором буде відповідність заявленої температури замерзання фактичної температури, нерідко трапляється так, що виробники незамерзайок, а особливо бюджетних, намірно завершують цю характеристику і покупка зимового омивача стає справжньою лотереєю.

  Серед бюджетних коштів можуть зустрічатися дійсно хороші продукти з приємним ароматом і низькою температурою замерзання, а можуть зустрічатися абсолютно неякісні продукти. І для виявлення таких, ми провели порівняльний тест семи різних незамерзаек з температурою замерзання -20 С. Тест проводився за двома критеріями, а саме:

  • запах;

  • відповідність заявленої температурі замерзання.

  Кандидати експерименту

  Для експерименту ми взяли всю лінійку омивача Master:

  • зимову рідину Dynamax;

  • родукцію Хімєкспрес Кристал;

  • темну конячку, а точніше темну жабу спиртовмісну рідину, Frosch.

  Останнє засіб викликало у нас найбільші підозри, так як на каністрі не зазначена температура замерзання, в описі лише зазначено те, що до складу входять спить, та й різними ознаками. А, тим більше, за запахом Frosch сильно нагадує спиртовий засіб для миття вікон, ніж зимовий омивач. На кришці флакона навіть передбачений спеціальний розпилювач, як економний варіант побутових очищувачів скла.

  Що стосується ароматів інших рідин, то вивчати їх ми почали з рідин Master. Лінійка цих незамерзаек складається з рідин чотирьох кольорів жовтого, зеленого, синього та червоного. За логікою кожен колір має мати свій аромат, але виявилося, що:

  • омивачі жовтого та зеленого кольору, крім яскраво вираженого спиртового запаху, більше не мають ніяких ароматів;

  • синя та червона рідини вже володіють деяким ароматом, хоча якщо вірити зазначеному складу, ароматична добавка присутня в рідинах всіх кольорів.

  У незамерзайки Master синього кольору відчувається свіжий аромат, умовно нагадує морський бриз, а червоної рідини відчувається солодкуватий запах, який швидше за все, за задумом повинен бути полуничним.

  У зимовій рідини Dynamax ароматичний букет набагато простіше. В даному випадку ледве-ледве відчуваються спиртові нотки, але в цілому Dynamax по запаху більше схожий на засіб для миття підлоги.

  Аромат Хімекспрес Кристал зовсім не піддається будь-якої класифікації його солодкуватий запах віддалено або навіть дуже віддалено нагадує жуйку бабл-гам. У будь-якому випадку, якимись жуйками цей склоочисник пахне, але спиртові нотки теж трохи відчуваються.

  Вдосталь насолодившись спиртовим пахощами все сім зразків, ми перемістили в морозильну камеру, в якій при температурі -20 С вони пролежали добу. За цей час, як не дивно, жовта та синя рідини Master повністю замерзли, а червона та зелена зберегли свою плинність, також рідкий стан зберегли омівателі DYNAMAX та Крістал, а ось “заспиртована жаба “ Frosch не витримала випробування мінусовою температурою, пляшка з даної рідиною перетворилася в справжню крижинка.

  Підсумок

  Отже, ретельно все рознюхати та заморозивши, можна сказати, з протестованих семи рідин самим оптимальний варіантом будуть незамерзайки Кристал та DYNAMAX, також с температура -20 С добре впоралися незамерзайки Master зеленого червоного кольору, але тільки червона рідина має в своєму складі ароматизатор, який хоч якось перебиває спиртовий запах.

  Завершена