0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Відеореєстратор DOD RC500S. Якісна зйомка на 2 камери. Преміум якість

  28.01.2019

  Говорячи про такого виробника автоаксесуарів, як DOD, відразу варто зазначити, що ця компанія одна з небагатьох компаній, які стояли буквально біля витоків “відеореєстраторобудови”,також DOD ніколи не випускав відверто бюджетні моделі.

  Продукція даного виробника завжди відрізнялася:

  • дорожнечею;

  • преміальні;

  • високою якістю збірки;

  • широким функціоналом.

  Власне кажучи, RC500S не став винятком, цей двокамерний бездісплейний відеореєстратор з Wi-Fi та GPS компанія DOD оснастила усіма найцікавішими і трендовими функціями.

  Обидві камери RC500S:

  • записують відео з роздільною здатністю full hd 1920 х 1080;

  • в них встановлена матриця SONY з апертурою 1,6;

  • єдина різниця між основною і додатковою камерою полягає в тому, що передня камера має кут огляду 145 градусів, а задня 140.

  Як згадувалося вище, у RC500S відсутня дисплей, і зазвичай виробники відеореєстраторів відмовляється від дисплея для того, щоб зменшити габарити відеореєстратора до самий мінімальних розмірів. Але, в разі цією моделлю, мінімальні розміри має додаткова камера, а основна камера нічим не менше стандартного відеореєстратора з дисплеєм. Тому компактність та непомітність не можна віднести до сильних сторін RC500S. Замаскувати відеореєстратор на лобовому склі буде складно, але якщо встановити його за дзеркалом заднього виду, то, як мінімум, водієві він не заважатиме.

  Основний відеореєстратор, як і додаткова камера, мають можливість зміни кута нахилу. Це стане в нагоді для того, щоб максимально коректно відрегулювати нахил об'єктива відеореєстратора, щодо нахилу лобового скла в автомобілях різних марок та моделей.

  Також варто відзначити, що механізм корекції кута нахилу основного відеореєстратора працює не зовсім коректно:

  • з одного боку, їм зручно користуватися і він дозволяє простим обертанням змінити кут нахилу об'єктива;

  • в той же час, на даному механізмі передбачена спеціальна кнопка для фіксації кута нахилу та вилучення відеореєстратора з кріплення.

  На практиці ця кнопка не виконує свою функцію та служить декором. Відеореєстратор однаково легко витягається з кріплення як з натисканням цієї кнопки так і без натискання.

  Основний відеореєстратор і додаткова камера кріпляться на склі за допомогою двостороннього скотча і в комплекті поставки є кілька шматочків запасного скотча для того, щоб у користувача була можливість перевстановити відеореєстратор на інший автомобіль.

  Також комплектом поставки передбачені:

  • кабель живлення в прикурювач без додаткового usb роз'єму;

  • кабель підключення другої камери;

  • спеціальний інструмент для прокладання кабелів живлення під обшивкою салону;

  • додаткова лінза для основного відеореєстратора, яка прибирає відблиски.

  Установка лінзи

  Установка лінзи проводиться самостійно. Для цього відкручується декоративна накладка на об'єктиві відеореєстратора і замість накладки вкручується сама лінза. Крім того, що така лінза прибирає відблиски з зображення, вона робить зображення більш контрастним та барвистим.

  Вообщем, комплектацією передбачено все, що може знадобиться не тільки для експлуатації відеореєстратора, а й для його установки і навіть перевстановлення.

  Що відомо про пам'ять

  Єдине чого немає в комплекті, так це карти пам'яті. RC500S підтримують карти micro SD об'ємом до 128 гігабайт, карта встановлюється в нічим не прикритий слот на правому торці пристрою, поруч з роз'ємом живлення та роз'ємом підключення додаткової камери. Кабель живлення і кабель другої камери мають коннектори загнутої “Г” образної форми. Завдяки такому вигину, обидва кабелі відразу виходять вгору і їх можна максимально непомітно запустити під обшивку салону, це ще раз говорить про те, що виробник постарався передбачити будь-які дрібниці аж до того, в якому напрямку провід живлення буде виходити з корпусу відеореєстратора.

  Установка DOD RC500S

  Установка DOD RC500S досить проста і нічим не складніше установки відеореєстраторів з вакуумною присоскою. Але, в процесі експлуатації, у користувача можуть виникнути невеликі труднощі. Так як модель не обладнана дисплеєм, то судити про те, записує відеореєстратор відео чи ні, а також про те, в якому режимі він перебуває потрібно за трьома світлодіодними індикаторами на корпусі пристрою. Проводити швидкі налаштування доведеться за допомогою трьох окремих кнопок:

  • одна кнопка відповідає за захист файлів від перезапису;

  • друга кнопка включає/вимикає мікрофон;

  • третя кнопка включає/вимикає Wi-Fi модуль (тривале утримання цієї кнопки вмикає/вимикає запис відео).

  Наявність Wi-Fi модуля в повній мірі компенсує відсутність дисплея і невеликий набір кнопок, так як саме через мобільні додаток виробляється більшість налаштувань.

  До речі, після простою автомобіля без включеного запалювання Wi-Fi модуль відключається і для того, щоб використовувати мобільні додаток потрібно не забувати включати Wi-Fi, про що буде нагадувати відповідний світлодіод білого кольору. Для використання Wi-Fi модуля обов'язково знадобиться мобільний додаток, яке завантажується за допомогою сканування qr-коду на упаковці відеореєстратора, або це ж пропозицію можна знайти у вільному доступі на Play Маркет або Apps Store.

  Додаток досить просте, доброзичливе і, якщо бути уважним і читати спливаючі підказки при першому запуску програми, то підключення та налаштування відеореєстратор будуть швидкими.

  Увійшовши в основне меню програми потрібно підключитися до відповідної мережі Wi-Fi, якої є безпосередньо відеореєстратор DOD RC500S:

  • потім потрібно повернутися в основне меню;

  • провести сполучення реєстратора та смартфона натисканням на спеціальну іконку;

  • на фінальній стадії підключення необхідно натиснути іконку підтвердження.

  Після виконання цих простих етапів на дисплеї смартфона з'явиться зображення відразу з 2-х камер відеореєстратора. Налаштувань в додатку виявилася дуже багато і для їх освоєння потрібно виділити трохи часу.

  Відображення зображень задньої та передньої камер налаштовується окремим підменю в якому можна вибрати декілька режимів відображення зображення з камер. Наприклад, у великому вікні буде зображення з головної камери, а в окремому маленькому вікні з додатковою, або зображення можна поміняти місцями, також зображення з основної або додаткової камер можна відключити, але при цьому, запис не відключається і буде проводитися в двоканальному режимі.

  Натисканням окремий кнопки, можна зробити фотографію відразу з двох камер, на якій буде відображений особливо важливий момент. Всі фото автоматично відображаються в лівому нижньому кутку. До кожного фотознімку прикріплюється геометкамі з посиланням на Google карти, списком можна відразу ж через інтерфейс програми ділитися в соціальних мережах та месенджерах. Вбудований GPS дозволяє прикріплювати геопозіцію і до відеофайлами, на яких буде відображатися швидкість пересування та маршрут слідування з прив'язкою до тих же Google картах.

  Додаткові налаштування

  У розділі налаштувань є пункт “інші настройки”, в якому продубльований режим перемикання зображення між основною додаткової камерами, і трохи нижче знаходиться настройки відеореєстратора, в яких можна налаштувати:

  • відображення на відеозаписі часу та дати;

  • вибрати тривалість відео файлів від 1 хвилини до 10 хвилин;

  • активувати автоматичне включення запису при включенні відеореєстратора;

  • зробити синхронізацію часу та дати зі смартфоном;

  • налаштувати гучність голосових підказати або відключити їх (підказки на англійській мові);

  • налаштувати попередження про перевищення швидкості;

  • налаштувати чутливість G - sensor;

  • вмикати та вимикати мікрофон;

  • активувати режим парковки.

  Режим паркування

  Паркувальний режим має три алгоритму роботи:

  • відеореєстратор може записувати відео з низьким дозволом;

  • відеореєстратор може писати з низькою частотою кадрів в режимі Time Laps;

  • відеореєстратор може записувати відео після спрацьовування датчика руху.

  Вибираючи будь-який з охоронних/паркувальних режимів потрібно розуміти, що для коректної роботи відеореєстратора в такому режимі він повинен бути постійно підключений до живлення від бортової мережі автомобіля. Штатною проводкою передбачена можливість підключення тільки в роз'єм прикурювача, який знеструмлюється при включенні запалювання автомобіля.

  Для тих випадків, якщо основну або додаткову камеру довелося встановити догори ногами, то в меню передбачена можливість повороту зображення на 180 градусів окремо для кожної камери.

  Всі відзняті відео та фото файли відображається в розділі бібліотека, вхід в той розділ здійснюється через окрему іконку в головному меню, в бібліотеці відео/фото файли сортуються за датою та часу і необхідний запис можна відразу ж переглянути онлайн на дисплея смартфона. При включеному GPS модулі разом з відео відображається фрагмент з Google карт і маршрут прямування автомобіля в момент запису цього файлу, а в нижній частині кадру відображається час, дата та швидкість. Будь-який потрібний файл можна завантажити на смартфон, або розшарити в соціальних мережах, або поділитися ним через месенджер. Також в бібліотеці передбачено сортування окремо по фото та відео файлів, або можна включити відображення всіх файлів загальним списком.

  Якість зйомки

  Незважаючи на те, що відповідно до заявленої виробником інформації, обидві камери мають ідентичні характеристики. На практиці виявилося, що основна камера знімає краще, ніж додаткова. Але, тим не менш, обидві камери демонструють високу якість зображення і особливо нам сподобалося зображення з фронтальної камери.

  У нічний час заїхавши в погано освітлений двір ми зрозуміли, що відсутність освітлення для DOD RC500S не є проблемою. Світла фар було цілком достатньо для того, щоб відеореєстратор як і раніше міг знімати відео з високою чіткістю та деталізацією.

  Також для RC500S не є проблемою та підстроювання під різні параметри освітленості, наприклад, при виїзді з паркінгу або тунелю відеореєстратор максимально швидко підлаштовується під нові параметри освітленості. Нічна зйомка з задньої камери також досить детальна та чітка, але функція широкого динамічного діапазону WDR, швидше за все, для задньої камери не передбачена. Тому на відеозаписах з задньої камери присутні засвітки від дорожнього освітлення та фар іншого транспорту. При денний зйомці таких засветов, звичайно ж, немає і тому задня та передня камери демонструють високу якість зображення, хорошу стабілізацію, чітку картинку і високу деталізацію зображення.

  Функція GPS

  У DOD RC500S є ще одна цікава функція, про яку ми ще не згадали, вбудований gps модуль, крім того, що пише трек і дозволяє фіксувати швидкість пересування автомобіля також може попереджати водія про наближення до камер фіксації швидкості, але завантажена в відеореєстратор база даних не передбачають такі попередження для України. Відповідно, для нашої країни ця функція буде марною.

  Підсумок

  На закінчення можна сказати, що компанія DOD в черговий раз змогла довести, що вміє робити дуже якісні та цікаві відеореєстратори, але як то кажуть, ніхто не досконалий і конкретно від цієї моделі хотілося б вимагати зменшення габаритів основного відеореєстратора, появи на зарядці додаткового USB роз'єму і завантаження баз даних камер контролю швидкості для України.

  Завершена