0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Відеореєстратор Philips ADR620 GoSure. Брендовий значить якісний?

  01.02.2019

  Не дивлячись на те, що така річ, як відеореєстратор, існує на ринку автоаксесуарів вже близько 10 років. Деякі світові виробники електроніки, в тому числі і автомобільної, тільки зараз починають прокидатися та пропонують нам свої варіації таких добре знайомих виробів. При цьому, незважаючи на запізніле поява, ніхто з цих виробників не прагне компенсувати своє запізнення унікальним дизайном, або інноваційними технологіями.

  Тут, скоріше, складається враження, що ефективні менеджери та маркетологи цих компаній ретельно вивчають ринок, визначаючи найпопулярніші, ходові моделі та намагаються створити свій продукт, який охопив би максимально широку аудиторію. Шановна багатьма, компанія Philips, в даному випадку не стала винятком.

  Чим дивує компанія Philips. Відеореєстратор ADR620 GoSure

  Новий відеореєстратор ADR620 GoSure за зовнішнім виглядом мало чим відрізняється від десятків інших аналогічних відеореєстраторів корейського, китайського та тайванського походження.

  Philips ADR620 GoSure за зовнішнім виглядом можна називати таким собі стандартним средньогабаритні відеореєстратором з поворотним кріпленням. Природно, відеореєстратор виготовлений з якісного пластика і добре зібраний. Хоча, сьогодні хорошим пластиком та збіркою вже не здивуєш.

  На даний момент китайські відеореєстратори з середнього цінового сегмента пропонують якість пластика та збірки не гірше, ніж той же Philips, який можна віднести до дорогого або навіть преміального сегмента.

  Комплектація ADR620 мало чим нагадує дорогий пристрій, в комплекті з відеореєстратором можна знайти:

  • вищезгадане кріплення;

  • адаптер живлення в прикурювач з одним USB роз'ємом;

  • кабель живлення USB/microUSB.

  Заради справедливості варто зазначити, що кабель дуже еластичний і має гарне захисне покриття Soft Touch.

  Функції відеореєстратора

  З функціоналом, як з комплектацією, ситуація абсолютно аналогічна:

  • роздільна здатність Full HD 1920х1080;

  • циклічний запис;

  • штамп дати/часу;

  • опціональний GPS.

  З корисних функцій пропонується попередження про включення фар, функція попередження водія про втому (антисон), а також функція широкого динамічного діапазону WDR, яку можна назвати нічний зйомкою

  Так як ми маємо справу з відомим світовим брендом, з яким всі можливі хитрощі будуть не можна вибачити, як тим же “китайцям”,кут огляду відеореєстратора вказано чесно 120 градусів по горизонталі, а не 140 градусів по діагоналі, чим грішать багато виробників відеореєстраторів. Тому незважаючи на менш привабливі заявлені характеристики кута огляду, на практиці ADR620 не поступається іншим відеореєстраторів, у яких заявлено кут огляду 140 градусів і більше, виняток становлять лише моделі з відверто широким кутом 160-170 градусів.

  Крім кута огляду Philips не поступається багатьом відеореєстратором за якістю відео, а у деяких моделей навіть виграє.Особливо добре проявив себе ADR620 в денний час, а от щодо нічної зйомки враження неоднозначне:

  • при хорошому дорожньому освітленні, картинка також залишає приємне враження;

  • при недоліку освітленості, відеореєстратора не вистачає світлочутливості і не дивлячись на те, що вночі картинка як і раніше залишається чіткою та номерні знаки добре помітні на відстані 5-10 метрів на записи також присутні, так звані, шуми та зернистість.

  Особливо сильно картинка починає “шуміти”, якщо заїхати в темний двір, де відсутні ліхтарі дорожнього освітлення. Так як функція нічної зйомки WDR в даній моделі працює не зовсім коректно, наприклад, у інших відеореєстраторів оснащених такою функцією немає засвітів від дорожніх ліхтарів та фар інших транспортних засобів.

  Ще одна ложка дьогтю, це велика PHILIPS розміщена в верхній частині дисплея, ця ж напис присутній і на відеозаписах. Цілком можливо, що таким чином, виробник хоче підтримати свого покупця щоразу нагадуючи, що той став володарем відеореєстратора від світового бренду. З іншого боку, цей напис зовсім не обов'язкова, тим більше, що вона може перекрити дуже важливі деталі відео, які в певній ситуації можуть бути вирішальними.

  Ще варто відзначити, що ADR620 веде відеозйомку тільки при постійному підключення до бортової мережі автомобіля і навіть короткочасне, секундне відключення живлення призведе до вимикання відеореєстратора і, відповідно, зупинці відеозапису. Це пов'язано з відсутністю вбудованого акумулятора.

  Підсумок

  Резюмуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що Philips ADR620 GoSure це високоякісний відеореєстратор з базовим набором функцій та набором недоліків. До основних недоліків ми б віднесли навіть низьку світлочутливість та не зовсім адекватну роботу WDR, а величезний напис PHILIPS, яка з'являється на відеозаписі, а також відсутність акумуляторної батареї, яка допомагає відеореєстратора коректно завершити запис відео.

  Завершена