0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Особливості автомобільних ворсових килимків.

  04.02.2019
  Килимки автомобільні є одними з головних елементів в інтер'єрі вашої машини. Досить часто особливого значення їм не надають. Вони виконують декоративну і захисну функцію. Килимки бережуть оббивку салону від різного виду забруднень і пошкоджень. Рано чи пізно вони приходять в непридатність і вимагають заміни. При виборі автомобільних килимків, враховуються кілька важливих параметрів і один з цих параметрів - це матеріал, з якого виготовляються килимки. Ворсові килимки мають свої переваги і недоліки, але спочатку потрібно розібрати які завдання покладаються на них.

  Завдання ворсових килимків.

  Автомобільні килимки захищають дно автомобіля від забруднення та попадання вологи, тому що при великій вологості може виникнути корозія, яка може істотно зашкодити автомобілю. З цієї причини килимки - це необхідний елемент салону будь-якого автомобіля. Однією з головних завдань автомобільних килимків - це не допустити потрапляння вологи на оббивку. Майже всі виробники ворсових килимків, з цієї причини, стали виробляти килимки з гумовою основою. Волога потрапляє на ворс килимка і вбирається, а гумова основа не дає потрапити вологі на оббивку. Отже, можна сміливо сказати, що з головним завданням, дані килимки з легкістю впораються.

  Переваги та недоліки автомобільних килимків.

  Ворсові килимки в автомобіль мають ряд переваг над килимками виготовлених з інших матеріалів. Один з головних достоїнств таких килимків є їх зовнішній вигляд. Вони ідеально впишуться в салон будь-якого автомобіля, так як будуть майже не відрізняються від рідної оббивки. Ворсові килимки при попаданні на них вологи, відразу вбирають її, за рахунок чого, в салоні не утворюється калюжа як в звичайних гумових килимках. Це особливо зручно в дощову або снігову погоду. Ворсові килимки можуть вбирати різну кількість вологи, все залежить від якості виготовлення. Також при виборі зверніть увагу на наявність гумової основи.
  Ще одна перевага - це те, що бруд і пил на даних килимках помітна набагато менше, ніж на гумових, на яких залишаються відбитки ніг. За рахунок цього такі килимки потрібно мити набагато рідше. Ворсові килимки виготовлені з якісних матеріалів не бояться перепадів температури.
  На сьогоднішній день виготовляються велика кількість ворсових килимків. Вони відрізняються довгою ворсу, матеріалом, дизайном. Ви можете підібрати килимок, який ідеально впишеться в інтер'єр вашого автомобіля.
  Недоліки ворсових килимків полягають в тому, що вони вимагають більш ретельного догляду. Ворсові килимки вбирають вологу і потрібно весь час стежити за тим щоб вони встигали просохнути. Так само досить важко відчистити такі килимки при сильному забрудненні. Для цього використовують апарат високого тиску. За рахунок напору, він позбавить килимок від бруду. Дана процедура проводиться на автомийках, що призведе до додаткових витрат.
  Ворсові килимки діляться на модельні і універсальні. Найкраще вибирати модельні, так як вони виробляються з урахуванням розмірів салону автомобіля. Вони ідеально впишуться, на відміну від універсальних, які потрібно підганяти за розміром. Так що при виборі автомобільного килимка варто враховувати всі нюанси, описані вище.
  Завершена