0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Електродриль. Ключові особливості та характеристики

  05.02.2019

  Електричний дриль ймовірно один з найбільш поширений електроінструмент, та необхідна річ в будь-якій колекції інструментів, будь то домашній майстер, або професіонал. Дриль є неоціненною, коли мова заходить про ремонт будинку, або будівельних робіт, зокрема пов'язаних з свердління отворів, або бурінням. У той же час електродриль також використовуватися для безлічі інших завдань, чому сприяє ряд аксесуарів та пристосувань. У даній статті ми детально розглянемо, які ж електродрилі бувають, та на що, в першу чергу, варто звертати увагу, при її виборі.

   

  Тип електродрилі
  За типом електродрилі діляться:

  1. Класичні дрилі. Даний тип дрилів використовується в основному, для свердління отворів в дереві, металі та інших матеріалах.
  2. Ударна дрель. Ударний дриль, призначена для більш важких робіт, ніж класична дриль, вона не тільки, має режим обертання свердла, а й ударний режим, що забезпечує швидку ударну дію. Це робить його ідеальним, для ефективного свердління отворів невеликого діаметра в цеглі, бетоні та кам'яній кладці.
  3. Перфоратор. Більш потужним аналогом ударного дриля, є перфоратор, який більшою мірою підходить, для професійних користувачів. Поряд з обертанням та ударною дією, можливе використання інструменту з вимкненим обертанням, щоб дати ударне дію, великою енергією, для ефективного довбання бетону та каменю.

  Живлення
  За типом живлення електродрилі діляться:

  1. Мережеві. Джерелом живлення інструменту є мережа, напругою 220-230В, що дозволяє забезпечити більшу потужність, на відміну від акумуляторних аналогів в яких час роботи обмежено зарядом акумулятора. 
  2. Акумуляторні. Дриль працює від знімного акумулятора, що дозволяє функціонувати без стаціонарного джерела живлення. Потужність визначається напругою акумулятора, яке варіюється від 10,8 до 18В.

  Основні технічні характеристики

  1. Потужність(Вт) - основний показник продуктивності, від якої залежить здатність дрилі свердлити отвори, а різних типах матеріалу. Більшість мережевих моделей електродрилів, знаходяться в діапазоні від 500 до 1000Вт, в той час як потужність акумуляторної дрилі визначається самою напругою акумулятора.
  2. Швидкість обертання(об/хв) - показувати кількість обертів шпинделя, разом з свердлом (насадкою) в хвилину, що добре позначається на швидкість та якість свердління. Велика швидкість обертання дуже важлива, але не менш важлива здатність регулювати цю швидкість. Для цієї мети, передбачений спеціальний регулятор, що дозволяє регулювати швидкість, для більш точного, підстроювання інструменту під певний тип матеріалу.
  3. Частота ударів(уд/хв) - частота ударів один з найбільш важливим параметрів, при роботі з ударним дрилем/перфоратором. При роботі з матеріалами, підвищеної твердості, частота ударів дозволяє забезпечити швидку ударну дію, підвищуючи ефективність свердління/буріння.

  Типи патронів 
  Ключовий патрон є найпоширенішим з типів. Для закріплення свердла, або інший оснащення, знадобиться спеціальний ключ. Ключовий патрон часто використовується в ударних дрилях, де ймовірність провертання вища, при роботі з ударом.
  Швидкозажимні патрони. Даний тип патронів є найоптимальнішим варіантом, коли мова заходить про часту зміну насадок, так як для їх заміни не знадобиться будь-яких додаткових пристосувань. Все що потрібно зробити, це відкрутити рукою муфту, після чого можна швидко змінити свердло, потрібного вам діаметра. Одним з головних переваг є швидкість роботи, проте шанс проворачивание оснащення, набагато вище, ніж в ключових патронах.
  Конус Морзе. Один з найбільш надійних та універсальних патронів. Завдяки даному патрону, оснащення надійно фіксується, що не дозволяє їй прокручуватися. У той же час, щоб вийняти свердло, доведеться скористатися спеціальним розклинюючим елементом. Універсальність патрона, виражається в можливості установки будь-якого іншого типу патрона, при наявності перехідника, для їх з'єднання.
   
  Особливості
  Давайте розглянемо основні функції та ключові особливості сучасної електродрилі. Так як при її виборі, варто визначитися з функціоналом, який на вашу думку, ви будете використовувати найчастіше.
   
  Функція реверс. Вбудована функція реверс, дозволяє не тільки ефективно викручувати різьбові кріплення, але витягувати свердло, якщо воно застрягло в матеріалі. 
  Регулювання числа обертів. Дозволяє, точніше, підлаштувати інструмент під певний тип матеріалу.
  Світлодіодна підсвітка. Деякі дрилі оснащені вбудованою світлодіодним лампочкою, для роботи в місцях з поганим освітленням.
  Регульована бічна ручка. Спеціальна конструкція ручки, дозволяє виставляти її в будь-якому положенні, забезпечуючи максимальну зручність роботи в важкодоступних місцях.
  Обмежувач глибини свердління. На додатковій рукоятці є тримач, для фіксації обмежувач глибини. Використання обмежувача глибини свердління, дозволяючи задати необхідну глибину отвору, що особливо актуально, під час свердління отворів ідентичною глибини.
   Додаткові насадки. На ринку представлено безліч насадок, які дозволяють використовувати електричну дрель, для виконання різних цілей:

  • Міксер-насадка, для приготування розчину
  • Насадки для шліфувальних та полірувальних робіт по дереву та металу
  • Насадки для свердління та зачистки виробів з каменю.
  Завершена