0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Види вогнегасників в автомобіль.

  05.03.2019

  Вогнегасник в автомобіль - це один з важливих предметів, який повинен бути в будь-якому автомобілі. У разі загоряння автомобіля, вогнегасник з легкістю впорається з даною проблемою. На жаль, багато автомобілістів нехтують таким важливим елементом безпеки що, в свою чергу, може призвести до тяжких наслідків, у разі аварійної ситуації.

  Види вогнегасників.

  Так які ж є види вогнегасників? Все залежить від способу гасіння пожежі. У процесі гасіння вогню можна використовувати воду, піну, порошок, або вуглекислий газ. За даними критеріями і виділяють види вогнегасників. Для автомобілів використовуються порошкові, пінні і вуглекислотні.

  Вогнегасники порошкового типу.

  Даний вид вогнегасника є найвідомішим. Для гасіння пожежі в ньому використовується спеціальний порошок, який повинен знаходиться під тиском азоту або вуглекислого газу. Для контролю тиску в балонах є спеціальний датчик, який показує стан вогнегасника. Використовувати даний вогнегасник досить просто, потрібно натиснути на важіль і порошок під тиском почне викидатися на місце загоряння. В процесі експлуатації порошок запобігає доступ вогню до кисню, таким способом і відбувається зупинка загоряння. Даний тип вогнегасників є досить ефективним, при загорянні двигуна чи салону автомобіля. Недолік у тому, що після його використання, досить важко очистити предмети від даного порошку.

  Вогнегасники повітряно-пінного типу.

  Вогнегасники пінного типу являють собою балон компактних розмірів, наповнений піною. При натисканні на важіль, піна видавлюється з балона і за рахунок неї, гаситься загоряння. На практиці даний вогнегасник для ліквідації пожежі в автомобілі не дуже ефективний, так як зазвичай купують балон об'ємом до 1 л, а цього недостатньо для гасіння пожежі. З іншого боку, наявність даного вогнегасника в салоні, запобіжить невеликому загорянню.

  Вуглекислотний автомобільний вогнегасник.

  У такому види вогнегасників використовується вуглекислий газ СО2. Перевага дії даного вогнегасника в тому, що вуглекислий газ впливає на вогнище спалаху з дуже низькою температурою. Даному вогнегаснику необхідний контроль, так як вуглекислий газ з часом випаровується і вогнегасник стає неефективним. Цей вид вогнегасника відрізняється від порошкових тим, що після пожежі займисті поверхні не постраждають. Використовувати даний вогнегасник варто дуже акуратно, так як при попаданні на шкіру виникає обмороження. А при концентрації більше 10% в повітрі може виникнути параліч легенів.

  Який вогнегасник вибрати?

  Вогнегасник порошковий - один з найпопулярніших у автомобілістів. Він відмінно впорається з гасінням пожежі. Оптимальний обсяг даного вогнегасника 2 кг. На другому місці стоять вуглекислотні вогнегасники, через невелике пошкодження салону при використанні. Пінні вогнегасники не рекомендуються застосовувати, так як вони можуть призвести замикання в проводці, але з іншого боку, вони можуть впорається з невеликим спалахом в салоні автомобіля. Обсяг і кількість вогнегасників потрібно підбирати від розміру Вашого автомобіля. Вогнегасник є однією з головних речей, який повинен зберігається в автомобілі, так як від його наявності може залежати Ваше життя.

  Завершена