0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  У чому відмінність пістонів і кліпс різних моделей

  11.03.2019
  Асортимент. На нашому сайті з'явився окремий розділ з величезною кількістю кріплень і фіксаторів - понад 5 тисяч окремих товарів для внутрішнього оздоблення автомобілів, ущільнювачів, молдингів, решіток радіатора, підкрилків, бризковиків, бамперів і інших деталей кузова. Їх називають по різному: кліпси, пістони, утримувачі, фіксатори, кріплення, андапки, автокрепіж та інше; головне, що вони всі у нас є.
  Багато майстрів і автолюбителі помітили, що елементи кріплення, призначені для використання в різних частинах кузова, можуть мати зовсім незначні відмінності. Навіть кріплення у різних марок автомобілів дуже схожі і їх часто замінюють один одним. Наприклад, кліпсами обшивки від Chevrolet і Daewoo вийде закріпити обшивку на більшості автомобілів. Навіщо ж тоді потрібен такий величезний асортимент унікальних кріплень?
  По-перше: все більше автовиробників починають використовувати кріплення хитромудрої форми і змінюють розміри кріплень в кожному новому поколінні моделі авто (часто навіть в рестайлинзі), що дає їм можливість якийсь час реалізовувати на станціях обслуговування тільки оригінальні елементи з "унікальними" характеристиками і заробляти навіть на дрібницях, які при ремонті витрачаються в великій кількості і мають невиправдано високу ціну, враховуючи їх собівартість.
  По-друге: завод-виробник автомобіля зобов'язаний підтримувати поставки комплектуючих для автомобіля протягом 12 років після закінчення виробництва. Після цього він може вже не надавати обслуговування. А саме в таких автомобілях особливо часто виникає потреба в нових кріпленнях, так як старі непридатні для повторного надійного і безпечного використання.
  По-третє: навіть незначні відмінності в розмірах схожих кріплень можуть дати про себе знати через якийсь час. Наприклад, використання кліпси для кріплення обшивки з різницею у висоті шийки всього 1мм вже дуже скоро призведе до скрипів пластику. Раніше такі незручності автолюбителі вирішували завдяки майстерному вирізанню і проклеюванню різних проставок з антискрипу. Це дієвий, але витратний за часом метод. Він працює і в тому випадку, якщо з часом рідне кріплення розхиталося в кріпильному отворі. Багато виробників кріплень випускають їх відразу з протискрипною прокладкою. При використанні зламаних кріплень можливі стуки і зазори між деталями. Тому наші стенди з асортиментом кріплень і зазначеними в десятих частках міліметрів таких розмірів, як діаметр і висота основи автокріплення, висота шийки, розміри кожного з капелюшків і загальна висота кріплення у багатьох "бувалих" викликає легку ейфорію від передчуття зручної роботи з відповідним інструментом.
  Якість. Кріплення стають необхідні після пошкодження частин автомобіля або після демонтажу закріплених елементів з метою ремонту і різних допрацювань, таких, наприклад, як шумоізоляція автомобіля. І в тому, і в іншому випадку кріплення губляться або ламаються. Поломки кріплень найчастіше відбуваються не з вини наших невмілих рук, а, як не дивно, з вини сонця, повітря, часу і автовиробника. Через перепад температур, впливу сонячного світла, сухості і природного старіння пластикові кріплення з пружніх стають крихкими і при додатковому навантаженні, під час демонтажу деталей, вони швидко ламаються. Це відбувається з усіма кріпленнями. Різниця в якості матеріалів і методу виготовлення впливає лише на термін, протягом якого кріплення втратять свою пружність, а він може відрізнятися від 2 до 10 років у товарів різної якості. Варто враховувати, що деякі кріплення, як, наприклад, в Mercedes-Benz, спеціально зроблені крихкими в місці кріплення до обшивки. Це зроблено для того, щоб не зламати кріплення на обшивці, якщо при демонтажі пістон НЕ висмикується з кузова. Хоча кріплення інших виробників часто швидше обшивку зламають, ніж самі лопнуть.
  Ми працюємо не з доступними в нашій країні виробниками і кооперативами прессформ в Росії і Україні, які випускають кріплення, аналогічні за якістю "жигулівським" і "волговським", а з багатьма заводами в таких країнах як Німеччина, Іспанія, Італія, Китай, Тайвань, Туреччина, Франція, Чехія і Японія. Їх відмінність полягає у використанні спеціальних пластмас з високими показниками пружності та еластичності, а також повільним старінням, завдяки стійкості до перепаду температур і впливу сонця. Багато з заводів, з якими ми співпрацюємо, постачають кріпленнями конвеєри відомих автовиробників.
  Також, важливо враховувати умови зберігання пластикових виробів. Навіть якісні кріплення, що зберігаються на холодних складах і прилавках, під відкритим сонцем можуть постаріти ще до їх використання в автомобілі і ламатися навіть при монтажі. Наша продукція зберігається на складах, які опалюються в якісній упаковці, що дозволить вам придбати товар в тому стані, в якому він був випущений виробником.
  Вартість. Хоча в ціну товарів нами закладається вартість їх транспортування, перевірка якості, тощо, сьогоднішній розвиток логістики по всьому світу допомагає істотно знизити ці витрати при роботі з великими обсягами замовлень, не задіюючи велику кількість посередників. Це дозволило надати вам кріплення за вартістю, що не суттєво відрізняється від вартості доступних на ринках кріплень. Але за якістю наші кріплення аналогічні тим, що використовуються на оригінальних сервісах, де вони в рази дорожчі.
  В асортименті присутні абсолютно однакові зовні кріплення, які можуть відрізнятися за кольором і вартостю. Якщо кріплення встановлюється приховано, його колір не має ніякого значення як для покупця, так і для виробника. Якщо ж кріплення видно в салоні, наприклад пістони з текстурним капелюшком, який повинен підходити під пластик салону, ми підбираємо тільки точно відповідні кольори, текстуру і матовість. Наявність же кількох однакових товарів з незначною різницею в ціні через різні заводи і країни виробництва дозволяє завжди знайти модель-замінник при необхідності замовлення якоїсь моделі у великій кількості.   
  Як вибирати. Наш сайт дозволить підібрати вам кріплення по марці автомобіля, зоні використання, точним розмірам кріплення, його малюнку і схематичному зображенню. Хоча багато отворів для кріплень робляться стандартними (наприклад, частіше за все, у локеров і бризковиків діаметр 8 мм), дуже важливо підбирати кріплення не "на око", а звіряючи його точні розміри. Велике значення може мати різниця в діаметрі всього 0,5 мм. У роздрібних магазинах представлені стенди з декількома тисячами одиниць найбільш популярних кріплень. Щоб переконатися в якості кліпси, досить скласти її вусики, імітуючи вхід деталі в отвір, після чого відпустити їх і поспостерігати чи повністю вони повернулися до початкового вигляду. Якщо вони не розпрямилися або побіліли в місці вигину, це кріплення краще не купувати. Якщо ж кріплення повернулося до початкового вигляду, то воно прослужить довго і не зламається при повторному монтажі.
  Завершена