0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Демонтаж кліпс непрофесійним методом.

  12.03.2019
  Наведемо альтернативні способи демонтажу кліпс, так як вони є дієвими і багато хто їх використовує якийсь час, розмірковуючи над тим наскільки ж розумно все ж витратитися на професійний інструмент, який буде виконувати цю роботу швидше і безпечніше. Детальніше про спеціалізовані інструменти, їх види і порівняння ми написали в наступній статті.  
  Враховуйте, що деякі види кріплень демонтуються не просто прикладанням зусиль і спеціальним інструментом, а попередньої роботою з самим кріпленням. Наприклад, деякі натискні кліпси виймаються дуже просто. Потрібно втиснути центральний клин (натискну кнопку) глибше, в середину кліпси. Після цього внутрішній устрій кріплення забезпечить зведення пелюсток, які фіксували кріплення в отворі.
  Гвинтові розпірні кліпси при установці можна просто натискати, а при демонтажі вже відкручувати, використовуючи викрутку.
  Тримачі складних хитромудрих форм (наприклад, кріплення накладок дверей в автомобілях Volkswagen) може бути складно демонтувати навіть спеціальним пластиковим інструментом. У цьому випадку може допомогти звичайний шнурок (тонка мотузка або провід), який потрібно обмотати навколо другого капелюшку (він самий товстий) і повільно, збільшуючи зусилля без ривків, потягнути за шнур до себе.
  Важкоз'ємні кліпси молдингів умільці демонтують за допомогою двох пластикових карт, проїзних карток, гітарних медіаторів та інших тонких пружних пластикових виробів. Їх заводять під капелюшок і, затискаючи два вусики, здавлюють їх картами до центру. Затиснувши вусики і потягнувши кліпсу на себе цими ж картками, ми з легкістю виймемо кріплення з отвору. Другий варіант - використовувати тонкий дріт. Підчепивши шпателем кліпсу, під неї заводять дріт, обвивають нею кліпсу під капелюшком і тягнуть на себе.
  Для того, щоб витягти зламані тримачі обшивки дверей сміливі автолюбителі користуються цікавим способом. Вони вставляючи всередину ніжки кліпси розпечену паяльником дріт. Після охолодження дріт фіксується всередині ніжки. Потягнувши за вільний край дроту, кліпса витягується назовні. Висвердлювання і проштовхування призводить до стуків залишків кріплення всередині кузова авто, тому ми не рекомендуємо такі способи.
  Кліпси салону багато хто знімає виделкою, виламавши один з її зубів. Варто зауважити, що столовий прилад краще вибрати міцніше, наприклад нержавіючу "Маде ін СРСР".
  Так само, "кліпсодери" виготовляють самостійно, переробляючи викрутки та інший інвентар. При виготовленні таких девайсів приділіть особливу увагу симетрії зіву, яким будете захоплювати кліпсу.
  Впевнені, багато хто і сам думав як акуратно демонтувати кліпсу. Потім брали в руки викрутку, бокорізи, ніж, лінійку дитини або виделку і в підсумку розколупувати все до невпізнання.
  Для швидкого і зручного демонтажу кріпильних елементів і всіляких пластикових деталей автомобіля сьогодні в величезному асортименті доступні недорогі спеціалізовані інструменти, які раніше використовували тільки на автосервісах. Деякі з них в народі так і називають - кліпсодери. Такі інструменти представлені на нашому сайті як поштучно, так і комплектами від двох до п'ятдесяти елементів. Крім зручності вони допоможуть не залишати подряпин на пластику і лакофарбовому покритті автомобіля. Всі вони зібрані в цьому розділі: https://avtozvuk.ua/catalog/1390
  У наступній статті ми докладніше розглянемо Інструмент для демонтажу пластикових деталей і пістонів
  На останок декілька порад:
  Щоб уникнути появи скрипів після розбирання салону, проклейте між деталями, що труться стрічку антискрип: https://avtozvuk.ua/catalog/158
  Якщо ви збираєтеся розібрати половину салону, можливо заодно ви зважитеся трохи побалувати себе, зробивши свій автомобіль тихіше в дорозі. Вам в цьому допоможуть різні шумо- і вібропоглинаючі матеріали: https://avtozvuk.ua/catalog/20
  Завершена