0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Кутова шліфувальна машина. Ключові особливості та функціонал

  13.03.2019
  Одним з найбільш поширених ручних електроінструментів, є кутова шліфувальна машина. З назви можна подумати, що вона буде використовуватися тільки для шліфування, але це не так. Універсальність інструменту, дозволяє виконувати широкий спектр завдань, як в промислових, так і побутових цілях, особливо:
  • Очищення металу та інших пофарбованих поверхонь
  • Вирівнювання зварних швів до гладких поверхонь
  • Різання каменю, плитки та бетону
  • Роботи з різання прутів, стрижнів, болтів та інших металевих елементів
  • Відновлення ріжучих крайок садових та інших інструментів
  • Вирізання старого розчину
  Можна з упевненістю сказати, що кутова шліфувальна машина є істотним доповненням до будь-якого домашнього набору інструментів. Так давайте ж, розберемося, на що варто звернути увагу, при виборі даного інструменту

  Основні характеристики
  1. Потужність. Продуктивність шліфувальної машини на пряму залежить від її потужності. За показниками потужності шліфувальні машини діляться на три групи: малопотужні (650 - 900Вт); середньопотужні (900 - 1500Вт); потужні (понад 1500Вт). Головне, перед вибором визначиться, для якої складності робіт, буде використовуватися даний інструмент. Для незначних робіт по дому, підійдуть моделі до 1000Вт, в той же час, при виконанні великих будівельних та промислових завдань, необхідні більш потужні моделі.
  2. Кількість оборотів. Дана характеристика показує швидкість обертання шпинделя, що особливо позначається на часі та якості обробки матеріалу, а також дозволяє налаштувати інструмент під певний тип робіт. У більш універсальних моделях присутній регулювання обертів, яка необхідна при роботі з кам'яними та дерев'яними поверхнями, де велика швидкість обертання небажана.
  3. Розмір диска. При виборі кутової шліфувальної машини головне звернути увагу на максимально допустимий діаметр диска, який може бути використаний, так як установка диска з більш великого розміру може привести до нестачі потужності інструменту, або зовсім знадобиться знятя захисного кожуху, що загрожує загрожує вашій безпеки. Потрібно брати до уваги, що є п'ять стандартних діаметрів диска 115/125/150/180/230, при цьому маючи на увазі, що чим більше розмір диску, тим більше він підходить для виконання великих завдань

  Особливості:
  Перед вибором інструменту т головне визначиться з ключовими особливостями і функціоналом властивий кутовим шліфувальним машинам, так би вибрати ті, які ви будете використовувати найчастіше.

  Регулювання числа обертів. Дозволяє, налаштувати інструмент під певний тип робіт та матеріал поверхні.
  Блокування шпинделя. Ця функція дозволяє користувачеві змінювати оснащення за допомогою одного ключа.
  Фіксатор кнопки включення. Спеціальний фіксатор кнопки дозволяє працювати протягом тривалого часу, не затискаючи кнопку включення, що робить його ідеальним, якщо вам потрібно працювати весь день.
  Бічна ручка. Шліфувальна машина може оснащуватися одно- та двохпозиційною рукояткою, для поліпшеного управління та комфорту.
  Захисний кожух. Наявність захисного кожуха, дозволяє перенаправити потоки іскор від оператора, убезпечивши його від випадкового потрапляння іскор на шкіру та одяг. Більшість моделей реалізована регулювання положення кожуха.
  Ергономічна форма рукоятки. Наявність прогумованих вставок. Що стосується ергономічного захоплення, він, очевидно, збільшує ступінь контролю над інструментом, в той же час зменшуючи потенційний пошкодження, або напругу зап'ястя, яке ви зазвичай отримуєте з менш зручною області захоплення. Наявність прогумованої вставок на поверхні ручки, дозволяє убезпечити від випадкового зісковзування руки.
  Додаткові насадки та диски. Для розкриття повного потенціалу кутової шліфувальної машинки необхідна додаткова оснастка, у вигляді різних дисків та насадок, які дозволять виконувати широкий спектр технологічних процесів під будь-який тип матеріалу, тому відповідний інструмент у вас завжди буде під рукою.

  Засоби індивідуального захисту при роботі з кутової шліфувальної машиною
  Робота з кутової шліфувальної машинкою не позбавлена небезпеки. Високі сили та постійні вібрації можуть привести до втрати контролю над інструментом. Щоб убезпечити себе рекомендується використовувати відповідні засоби індивідуального захисту, такі як:
  Добре підібрані рукавиці, що забезпечують хороше зчеплення інструменту.
  Завершена