0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Що таке нано-килимок і як його використовувати?

  01.04.2019
  Водії автомобілів дуже часто стикаються з проблемою, коли нікуди покласти дрібні речі, для того щоб в будь-який момент, вони перебували під рукою. На торпеді автомобіля може знаходитися безліч дрібних речей, таких як окуляри, навігатор, телефон, плеєр і інші дрібні речі. Як же все це розмістити, щоб при русі, речі не закочувалися і не падали? Це може істотно їх пошкодити. У такій ситуації краще всього використовувати протиковзний килимок або інша назва нано-килимок.

  Що таке нано-килимок?

  Нано-килимок - це досить простий виріб. Він може бути різної форми овальної, квадратної, круглої і т.д. Виготовляється він з силікону, вінілу або іншого матеріалу. Кріплення килимка з поверхнею автомобіля відбувається за рахунок спеціального липкого шару з нижнього боку. Верхня ж частина виготовлена зі спеціальними горбиками і опуклими частинами, за рахунок яких, предмети залишаються на його поверхні. Даний килимок відмінно послужить для водія, який довгий час проводить в дорозі. Такий килимок відмінно утримує мобільні телефони, навігатори та інші гаджети. Він забезпечує не тільки зручність, але і безпеку ваших речей. Використання пристрою, закріпленим на килимку, буде для Вас більш зручним і не відіб'ється на безпеці руху. Килимок не рекомендується залишати під прямими променями сонця в літню пору року, так як надмірно висока температура, може порушити цілісність килимка. Це унікальний пристрій, здатне утримувати невеликі предмети на приладовій панелі автомобіля або на вертикальній поверхні. Еластичний матеріал килимка не залишає слідів на місцях приклеювання.

  Як використовувати липкий килимок?

  При виборі липкого килимка потрібно визначиться з такими характеристиками: розмір, форма, колір, наявність або відсутність зображень, так як є килимки з логотипами марок автомобілів. Так само слід врахувати місце де ви розмістите даний килимок. Найкраще вибирати місце, яке буде доступно як для водія, так і для пасажира, воно буде найзручнішим. Також потрібно враховувати, що даний килимок не рекомендують розташовувати в зоні дій подушок безпеки. Перед застосуванням килимка, рекомендовано очистити поверхню і знежирити її. Поверхня, на якій буде лежати килимок повинна бути без пилу, бруду.
  Нано-килимки представлені на сайті нашого інтернет магазину. Вони виготовлені з якісного матеріалу і можуть використовуватися безліч разів. Такий килимок дуже легко чистити, досить просто промити теплою водою. Після цього вони не втрачають своїх властивостей. Такі килимки є відмінним подарунком для будь-якого автомобіліста. Вони утримають на собі все, що вам знадобитися в дорозі. Таким чином, липкий килимок буде тримати всі ваші речі поруч і в безпеці, не дозволяючи їм впасти і пошкодити.
  Завершена