0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  В яких ситуаціях може стати в нагоді парктронік. Вибираємо відповідну модель.

  03.04.2019
  Парктронік - зручна система, що дозволяє уникнути зіткнення з перешкодою позаду чи попереду авто. Перевагою є її відносна простота. Установка такого пристрою не займе багато часу і сил, при цьому він буде відмінним помічником в дорозі.
  Коли може стати в нагоді парктронік
  Паркувальна система може бути корисною практично в будь-якій ситуації. Розглянемо основні:
  1. Так, перша і поширена проблема в наш час - проїзд по вузьких вулицях. Невеликі провулки часто призводять до аварійних ситуацій, пошкоджень машини. Крім того, в цьому випадку дуже важко розвернутися, не зіткнувшись з сусіднім транспортним засобом. Маневр в подібних умовах без допомоги паркувального радара здатний здійснити хіба що дуже досвідчений водій, хоча теж не завжди. Тому якщо ви часто буваєте в містах з вузькими провулками (або живете в такому місті), тоді ця паркувальна система є для вас незамінною.
  2. Інша причина встановлювати парктронік - пробки. Нинішні мегаполіси дуже часто переповнені великою кількістю транспорту. Проїзд в таких умовах може затримати водія на кілька годин в дорозі. Виграють ті, хто вміють добре і швидко перебудовуватися з одного ряду в інший. Парктронік в цьому випадку може відмінно допомогти уникнути зіткнення, дозволяючи простіше і швидше «поставити» машину в потрібний ряд. Але варто відзначити, що в пробці система буде робити оповіщення постійно, а тому краще купувати моделі, в яких звук відключається.
  3. Виїзд з парковки. Паркувальний радар - ідеальний помічник при спробі запаркувати авто. Будь-те місце біля магазину або будинку парктронік дозволить уникнути зіткнення, як з іншими авто, так і з бордюрами, обмежувальними стовпчиками та іншими перешкодами. З його допомогою ви захистите своє і чуже авто від пошкоджень.
  Паркувальна система дозволяє здійснювати маневри практично в будь-яких ситуаціях, виключаючи аварії і пошкодження. Варто врахувати, що в наш час, при засиллі автомобілями доріг, машини практично завжди схильні до небезпеки. І хоча 100 захисту, навіть з парктроніком, забезпечити не вдасться, все ж це збільшує шанси вберегти авто від банальних і простих зіткнень, які змусять вкладатися в лагодження бампера.
  Який парктронік може підійти саме мені
  Ринок паркувальних радарів зараз переповнений різними системами. Моделі умовно можна розділити на пристрої з моніторами і без них. Найчастіше пристрої з дисплеєм мають просту систему оповіщення - біпером, голосом і за допомогою інформації на екрані. У комплекті йдуть датчики, які передають сигнал на дисплей, а на ньому вже відображається дальність до об'єкта зіткнення. Парктроніки без дисплея мають в більшості випадків додаткові виходи для підключення екрану, але можуть використовуватись і без нього. Сповіщення в цьому випадку відбувається за допомогою біпера.
  Перший варіант парктроніка підійде тим, хто часто змушений пересуватися в екстремальних умовах, виїжджати з вузьких паркувальних місць, долати складний вуличний рух, вулиці і провулки. Також така система незамінна для новачків.
  Другий тип паркувального радара підійде вже більш професійним водіям. Він має більш просту систему оповіщення, не потребує встановлення додаткового екрану. Він не буде показувати дальність до об'єкта, але дозволить вчасно відреагувати і зупинитися, якщо раптово виникла перешкода. Такі моделі парктроніка можуть мати додаткові входи і виходи для підключення монітора і камери заднього виду. Таким чином, є можливість розширити функціонал при бажанні.
  Парктронік може мати 4 або 8 датчиків для переднього і заднього бампера. Паркувальна система на 4 датчика встановлюється на задній бампер. Ця система є класичною і дозволяє захистити себе від зіткнення з об'єктами, які не видно в дзеркало заднього виду. Установка такої системи підійде для професійних водіїв, яким потрібна невелика допомога.
  8 датчиків монтуються і ззаду, і спереду, що дозволяє виключити будь-які зіткнення. Така система охоплює досить широкий кут огляду. Підійде тим, хто недовго за кермом або водіям, які часто змушені виїжджати з вузьких паркувальних місць. Такий паркувальний радар дозволить новачкам навчитися правильно ставити машину, зменшити кількість ударів і пошкоджень.
  Завершена