0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Pandora DXL 4910L і Pandect X-1900BT 3G. Відмінність і подібність

  23.04.2019

  Завдання збереження і безпеки автомобіля є мало не основним завданням будь-якого автовласника, особливо, якщо в його володінні знаходиться Toyota, Lexus, Mazda або інший автомобіль, який входить в Топ 10 найчастіше викрадених авто.

  Найпопулярнішим способом електронного захисту автомобіля від угону є установка автомобільної сигналізації, яку для підвищення рівня безпеки іноді оснащують GPS / GSM модулями і радіо мітками (іммобілайзером). Таким чином, користувач отримує багатофункціональний охоронний комплекс, який значно підвищує безпеку автомобіля. Подібного роду охоронні комплекси можна зустріти в модельних рядах різних виробників і часом вони мають однаковий функціонал і навіть однакову ціну. Іноді трапляється так, що охоронні комплекси з однаковим функціоналом зустрічаються в модельному ряді одного і того ж виробника. В даному випадку, ми маємо на увазі:

  • Pandora DXL 4910 L;

  • Pandect X 1900 BT.

  Обидві системи мають практично ідентичну вартість і, на перший погляд, абсолютно ідентичний функціонал, але між ними все ж є суттєві відмінності, ознайомившись з якими, ви зможете зробити правильний вибір, купуючи не тільки Pandora, а й будь-які інші охоронні комплекси.

  Перш за все, потрібно розуміти, що обидва продукти виникли в ході еволюції, 4910 еволюціонував з автомобільних сигналізацій, а 1900 з іммобілайзерів, і ось в ході еволюції обидва продукти обросли схожим функціоналом і перетнулися в якійсь конкретній точці.

  Також варто відзначити, що DXL 4910 має модифікації DXL 4910, DXL 4910 L (розглядається в даній статті), і DXL 4910 L SLAVE.

  Порівняння характеристик і можливостей Pandora DXL 4910L і Pandect X-1900BT 3G

  Класична DXL 4910 є повноцінною охоронною системою, в якій використовується 3G модем. DXL 4910 L - полегшена версія (від слова Light) в ній використовується більш повільний 2G GSM модем, що працює за технологією GPRS / EDGE і DXL4910 L SLAVE є європейською версією класичної DXL 4910 в ній встановлений 3G модем.

  Власне кажучи, в цьому і буде полягати перша відмінність між моделями DXL 4910 L і Х 1900 BT, Х 1900 BT це система з 3G модемом, а DXL 4910 L система з 2G модемом. Але, що передаються від охоронної системи на мобільний телефон дані мають мінімальний обсяг і для їх коректної передачі, на наш погляд, досить швидкості 2G модему і технології GPRS / EDGE, тим більше що, покриття 2G мереж набагато більше і навіть при використанні 3G модему з HSDPA з'єднанням охоронної системі, все одно, нерідко доводиться переходити на 2G мережі.

  Для більш стабільного зв'язку GSM модуль DXL 4910 L підтримує установку двох sim-карт, в той час, як в Х 1900 передбачена можливість установки всього однієї sim-карти, тому будь-яких обмежень на експлуатацію охоронного комплексу тип GSM модуля не накладає. Обидва охоронних комплекса можуть працювати з мобільним додатком, а також в якості мітки іммобілайзера, завдяки технології Bluetooth можна використовувати смартфон.

  У стандартну комплектацію DXL 4910 L і Х 1900 BT входять і класичні Bluetooth радіопозначки, які у обох систем абсолютно ідентичні і відносяться до однієї і тієї ж моделі bt-760.

  За допомогою таких міток можна не тільки підвищити безпеку автомобіля, але і також, завдяки вбудованій кнопці, використовувати мітку для закриття і відкриття автомобіля (постановки на охорону / зняття з охорони) єдина різниця, яку можна відзначити, так це те, що в DXL 4910 L використовується більш просунута версія Bluetooth, але по суті, на роботу системи це не впливає як і не впливає тип GSM модуля.

  Так як охоронний комплекс DXL 4910L еволюціонував з автосигналізацій, то при бажанні його можна доукомплектувати брелоком з двостороннім зв'язком і ЖК дисплеєм, Х 1900 BT такої можливості не має. "Іммобілайзерське" минуле наклало на Х 1900 BT і ще один відбиток, ця система має підключення через CAN-модуль, але якщо якусь функцію не вдалося реалізувати по CAN-шині, то так як X 1900 BT є іммобілайзером в ньому немає додаткових каналів для реалізації додаткових функцій по аналогу. Для того щоб реалізувати функції, які не вдалося реалізувати по CAN для X 19:00 BT потрібно докупити окреме реле. У DXL 4910 L крім CAN інтерфейсу є ще і програмовані канали зі струмом 300 mA, що розширює можливості систем при її установці.

  Для визначення точних координат автомобіля, які можуть знадобитися при його пошуку обидві системи обладнані GPS-антенами, але як відомо при відключенні живлення від охоронної системи GPS антена стає мало корисною. Тому для захисту охоронної системи від відключення живлення DXL 4910 L оснащена вбудованою акумуляторною батареєю, яка забезпечує автономну роботу протягом двох діб, Х 1 900 ВТ позбавлена такої функції.

  У вбудованого акумулятора є і "зворотний бік батареї", як відомо, акумулятори володіють унікальною здатність здуватися, а так як у DXL 4910 L дуже компактний корпус центрального блоку, то не важко здогадатися, що при здутті батарея деформує корпус і, відповідно, зашкодить центральну мікросхему через що остання вийде з ладу.

  Другий нюанс полягає в тому, що при глюках охоронної системи скинути налаштування відключенням живлення не вийде, так як після відключення живлення для скидання налаштувань потрібно буде чекати близько двох діб (поки не сяде батарея).

  Загалом, наявність вбудованої акумуляторної батареї це спірне питання. Ось те що у Х 1900 BT дуже компактний корпус це, звичайно ж, перевага так, як такий корпус можна надійніше приховати.

  І, мабуть, головна перевага Х 1900 BT перед DXL 4910 L полягає в тому, що в комплект поставки входить компактна сирена.

  Завершена