0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Бюджетна мультимедіа CYCLONE MP-7023HD. Універсальна 2DIN магнітола

  25.04.2019

  У минулому час на те, що аудіосистема автомобіля має преміальний або наближений до преміального статус могло натякати на наявність великого LCD дисплея на центральній консолі салону. Сьогодні ж наявність на ринку головного пристрою cyclon MP 7023HD говорить про зворотне, дана магнітола відноситься, мабуть, до самим бюджетних 2DIN магнітол з сенсорним дисплеєм. Вартість cyclon MP 7023 HD може виявитися нижче ніж самий бюджетний бездисковий Pioneer, Sony або JVC.

  Власне кажучи, cyclon MP 7023 HD має бездисковий статус, який в повній мірі компенсований іншими можливостями. Наприклад:

  • можливістю читання різних аудіо і відео форматів;

  • підключенням камери заднього виду;

  • функцією Bluetooth.

  Подробиці функцій

  Серед підтримуваних аудіо форматів числиться і FLAC, але спокушатися на аудіо файли з високою роздільною здатністю, звичайно ж, не варто, так як магнітола побудована із застосуванням підсилювача tda 7388, який відноситься до підсилювачів базового типу і має посередню якість звуку.

  Якщо покопатися в інтернеті, то можна знайти інформацію, що такий підсилювач не підходить для підключення динаміків hi-fi і hi-end класу. Заявлена максимальна потужність складає 4х45, а номінальна наближена до реальності 4х26, що абсолютно можна порівняти з переважною більшістю головних пристроїв.

  Які джерела звуку можна використовувати:

  • карти пам'яті microSD;

  • роз'єм AUX;

  • USB накопичувач;

  • Bluetooth.

  Для порівняння одну і ту ж музичну композицію ми записали на три носії і по черзі прослухали кожне джерело звуку. Виявилося що:

  • при використанні технології Bluetooth можна отримати найвищу якість звучання;

  • при використанні AUX входу, як і слід було очікувати, звук виявився найгіршим;

  • прослуховування музики з флешки через USB роз'єм забезпечує середню якість звучання між Bluetooth і AUX.

  Поліпшити якість звуку в якійсь мірі можна за допомогою попередньо встановлених налаштувань еквалайзера і в даному головному пристрої їх три:

  • Classic;

  • Rock;

  • Pop.

  При відключенні еквалайзера можна налаштувати рівень низьких і високих частот, відрегулювати BALANCE / FADER і активувати функцію тонкомпенсації.

  Крім прослуховування потокового аудіо, функція Bluetooth також дозволяє здійснювати дзвінки, меню магнітоли передбачає навіть можливість імпорту телефонної книги, але, на жаль, телефонна книга з мобільного телефону не імпортується. Тому при здійсненні дзвінків відображається тільки номер контакту без імені, але це не найстрашніше в реалізації функції hands-free, набагато страшніше якість вбудованого в магнітолу мікрофона.

  Функція читання відеофайлів

  У перервах між довгими телефонними розмовами і прослуховуванням музики може хотітися подивитися яке-небудь відео, для цього можна використовувати звичайну флешку на якій будуть записані відеофайли в різних форматах.

  Для тесту ми випробували три файли в форматі:

  • AVI;

  • MKV;

  • MP4.

  Проблем з читанням даних файлів не виникло, головний пристрій абсолютно коректно і швидко їх відтворює.

  Відео відтворюється на 7 дюймовому TFT дисплеї з роздільною здатністю 1024х800, такий дозвіл для 7 дюймового дисплея можна назвати колосальним або навіть прийнятним на сьогоднішній день, але, тим не менше, інші імениті бренди по сьогоднішній день продовжують випускати головні пристрої з дозволом дисплея не більше ніж у cyclon mp-7023HD.

  Для корекції зображення можна використовувати налаштування контрасту, кольору і насиченості, але глобально на якість картинки ці настройки не впливають.

  На наш погляд, дисплею все ж вистачає кольору і контрасту, але в цілому з відтворенням відео cyclon mp-7023HD справляється добре і було б ще краще, якщо вище заявлена функція Mirrorlink працювала також, як і відтворення відео.

  Технологія Mirrorlink

  Технологія Mirrorlink призначена для відображення на дисплеї головного пристрою всього меню і інтерфейсу смартфона, але виконавши всі необхідні процедури і настройки меню телефона так і не відобразилося на дисплеї магнітоли, при цьому, телефон підтвердив правильність підключення.

  З чим пов'язана недоробка функції mirrorlink до кінця невідомо, можливо "залізо" магнітоли значно відстає від сучасних технологій. Більш того, виробник не поділився інформація про процесор, а також тип і об'єм оперативної пам'яті. Максимум, що відомо, так це марка і модель підсилювача гучності про яких було згадано вище, а також те, що пристрій працює під управлінням операційної системи Windows CE 6.0. Ця операційна система з'явилася ще 2006 році і була актуальною приблизно до 2011 року, поки не вийшла нова операційка Windows CE 7.0.

  З іншого боку, саме завдяки існуванню такої застарілої і не дуже дорогої операційної системи у сучасного споживача є можливість придбати бюджетний головний пристрій з базовим набором функцій.

  Те наскільки набір функцій базовий добре видно на даному зображенні.

  Нічого надприроднього cyclon mp-7023 не може, крім зміни кольору підсвічування трьох кнопок, як і налаштування регіонального радіо.

  Деяких користувачів вводить в замішання настройка функції стоянкового гальма.

  Мало хто знає, що дана функція або налаштування покликана рятувати життя водіїв, при її активації рожевий дріт штатної проводки магнітоли обов'язково підключається до гальм (по-простому до ручника), в результаті чого можливість переглядати відеоролики з'являється тільки в тому випадку, якщо автомобіль припаркований і поставлений на ручник, відповідно в русі водій не зможе дивитися відео відеофайли і відволікатися від дороги.

  Можна деактивувати цю функцію стоянкового гальма передбачено для тих випадків, коли відео дивиться не водій, а його пасажири на окремих моніторах. Для підключення окремих моніторів є два відеовиходи, поряд з якими є ще два відеовходу для камери заднього і переднього виду.

  Поруч з відео входами / виходами є ще два лінійних виходи для підключення сабвуфера через підсилювач. З додаткових входів можна відзначити роз'єм антени і ще один USB. Правда, другий USB не призначений для читання мультимедійних файлів.

  Тюнер має пам'ять на 18 радіостанцій, функцію RDS і можливість вибору моно / стерео звучання і вибір однієї з трьох попередньо встановлених налаштувань еквалайзера.

  Все вищесказане потрібно розуміти в контексті бюджетного або навіть самого бюджетного статусу цього девайса і якщо говорити об'єктивно, то, звичайно ж, багатьом може не сподобатися те, що сенсорний дисплей не завжди коректно відволікається на дотик, невисока якість пластика і досить грубий енкодер.

  Висновок

  В цілому, той факт, що за такі гроші можна купити повноцінний головний пристрій з можливістю перегляду відео, а також підключенням камери заднього виду і Bluetooth залишає приємне враження.

  Завершена