0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  LED лампи KAIXEN EVOLUTION

  25.04.2019

  Дана стаття буде присвячена топовим лампам KAIXEN серії EVOLUTION. Лампи є довгоочікуваною новинкою і, можна сказати, поєднують в собі всі найкращі технології та характеристики світлодіодних ламп KAIXEN.

  На відміну від "монолітних" ламп Philips і Narva, EVOLUTION мають багатоскладовий корпус, який складається з системи охолодження з кулером, "робочої" частини лампи і пластикової проставки між кольором і "робочою частиною". На робочій частині лампи розміщений захищений металевими пластинами світлодіодний модуль. На пластиковій підставці передбачено ущільнювача силіконове кільце. Воно необхідне для надійної і герметичної фіксації цоколя лампи. Також ущільнювальна проставка необхідна для тих "експертів", які вважають, що кулер системи охолодження якимось чином може нагнітати пил всередину фари. Звичайно ж, це неможливо, як мінімум з тієї причини, що кулер лампи обертається в зворотну від фари сторону, щоб відводити від лампи тепло, а не нагнітати тепле повітря всередину фари.

  Цоколь у KAIXEN EVOLUTION пластиковий і, звичайно ж, знімний. Фіксуючі елементи дозволяють встановити лампу в цоколі в двох різних положеннях для досягнення оптимальної геометрії світлотіньової межі.

  У випадку з нашим автомобілем Mitsubishi Lancer 9, оптимальним виявилося положення, коли кабель живлення лампи знаходиться строго внизу.

  Встановлені таким чином лампи, не дивлячись на застарілу рефлекторну оптику піддослідного японця, забезпечують хорошу геометрію СТГ. Спроектувавши світло фар на рівну стіну, у верхній частині світлотіньової межі над найяскравішою ділянкою світлої плями, можна побачити відбите від стіни світло, яке створює ефект засвітлення, але в чорно-білому спектрі чітко видно, що над найяскравішою частиною світлової плями будь-яких засвітлень не спостерігається.

  На дорогах загального користування світло фар з лампами KAIXEN EVOLUTION вигідно відрізнявся від інших учасників дорожнього руху, і забезпечує хорошу видимість.

  Висновок експерименту

  Таким чином, по першому враженню LED лампи KAIXEN EVOLUTION приємно порадували як яскравістю, так і геометрією світлотіньової межі, але для повної і об'єктивної картини необхідні сухі цифри.

  При напрузі 13,23 В в момент включення KAIXEN EVOLUTION мають наступні характеристики:

  • Струм 2,223 А;

  • Потужність 30,7 Вт;

  • Світловий потік 1348 Лм;

  • Ефективність 43,76 Лм / Вт;

  • Колірна температура 5618К.

  Через 5 хвилин при тій же напрузі характеристики ламп трохи погіршуються:

  • Струм 2,245 А;

  • Потужність 29,7 Вт;

  • Світловий потік 1 298 Лм;

  • Ефективність 43,64 Лм / Вт;

  • Колірна температура 5673К.

  При вимірюванні характеристик ламп з цоколем H4 важливо пам'ятати, що лампи з даними цоколем, незалежно від того галогенка це або світлодіод, завжди мають світловий потік нижче ніж аналогічні лампи, але з іншим типом цоколя. Наприклад, лампи KAIXEN EVOLUTION з цоколем H7 мають світловий потік близько 2200 люмен, в той час, як найяскравіші галогенки з цоколем H7 похвалитися світловим потоком 1000 люмен, а з цоколем H4 500-600 люмен.

  У випадку з KAIXEN EVOLUTION Н4 ми маємо світловий потік 1298 люмен, що більш ніж в 2 рази яскравіше, ніж найяскравіші галогенки з аналогічним цоколем. СТГ у KAIXEN EVOLUTION також дуже вдала і вона нічим не гірше СТГ автомобіля Ford Focus 3-го покоління з рефлекторною оптикою і галогенними лампами.

  Також приємно порадувала колірна температура, спектр світіння даних ламп злегка зрушать до білого кольору, але любителі ламп з температурою 3700-4300 поки що можуть не спокушатися на світлодіодні лампи.

  Завершена