0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Доступні охоронні системи DaVINCI. Автосигналізації. Охорона авто

  02.05.2019

  На сьогоднішній день, важко уявити автомобіль без сигналізації або охоронної системи. У даній статті ми розповімо про бюджетні автомобільні сигналізації на прикладі актуального модельного ряду двосторонніх сигналізацій від компанії компанії DaVINCI.

  Сигналізації DaVINCI нерідко називають бюджетною версією SHERIFF, так як даний бренд належить компанії PIT, якій в свою чергу належать і такі бренди, як:

  • DaVINCI;

  • ICODE;

  • SHERIFF.

  З цих трьох брендів автомобільних сигналізацій саме сигналізації DaVINCI володіють найбільш доступною ціною, але при цьому в модельному ряді DaVINCI можна знайти всі сучасні функції, за винятком таких просунутих технологій:

  • GSM;

  • GPS Bluetooth;
  • CAN (хоча CAN модулі доступні для систем DaVinci як окремий аксесуар).


  Актуальний модельний ряд на сьогоднішній день складається з трьох моделей:

  Phi-370

  Phi-370 є наймолодшою і найбільш доступною, вона настільки доступна, що її вартість може викликати легку посмішку, також крім низької вартості приємно порадує незвичний для такого цінового сегмента брелок із зеленим підсвічуванням на чорному тлі.

  Для реалізації основних охоронних функцій phi-370 буде досить, але так як це бюджетна охоронна система, то говорити про захищеність і стабільность передачі сигналу неможливо. Сигнал передається на частоті 434 мГц з використанням FM модуляції, такі примітивні сигнали досить примітивно заглушуються, чутливі до перешкод та дистанційного злому. 370-а в своєму розпорядженні усіма стандартними і навіть банальними охоронними функціями типу anti hi-jack і "паніка", також система підключається до кінцевик дверей / багажника / капота і може включати тривогу щодо несанкціонованого відкриття дверей / багажника / капота. Датчик удару вбудований в корпус центрального блоку і це накладає певні обмеження на установку сигналізації, так як місце установки центрального блока потрібно підбирати більш ретельно. Блок з вбудованим датчиком рекомендують кріпити на кузов або раму автомобіля.

  В інструкції від сигналізації описана можливість установки блоку на повітроводи системи кондиціонування і вентиляції, в загальному, центральний блок повинен бути жорстко закріплений на кузові для того, щоб вібрації з кузова передавалися на вбудований в нього датчик удару. Все це звужує вибір місць для установки сигналізації, але для виходу з такої ситуації системою передбачено можливість підключення зовнішнього датчика. В такому випадку центральний блок можна надійніше приховати.

  Модель phi-1370 RS

  Модель phi-1370 RS як і phi-370 комплектується таким же сучасним брелоком з зеленим підсвічуванням, але в даному випадку для передачі сигналу використовується 64-розрядний динамічний ключ з FSK модуляцією, вникати в подробиці і різновиди модуляцій сигналу немає ніякого сенсу, так як для обивателя це мало цікаво, тут можна ставати на зрозумілій всім формулюванні, що FSK модуляція більш стійка до перешкод, ніж FM модуляція. Стійкість до сканування сигналу та дистанційного злому у них однакова.

  Phi-1370 RS комплектується окремим датчиком удару, що збільшує кількість місць придатних для установки центрального блоку, але головною перевагою phi-1370 RS є наявність функції турботаймер, а також дистанційного або автоматичного запуску двигуна.

  Модель phi-330 Pro

  У phi-330 Pro брелок, можна сказати, стандартний з класичним монохромним дисплеєм.

  Передача даних йде на частоті 868 мГц з використанням стійкого до злому діалогового коду. Phi-330 Pro як і phi-1370 RS має турботаймер не має автозапуском. Центральний блок у даній сигналізації дуже компактний, він трохи більше основного брелка.

  У корпус центрального блока вбудований двозонний датчик удару підстав на G-сенсорі, а також реле для блокування. При бажанні у користувача також буде можливість підключити до системи додатковий зовнішній датчик удару.

  Підсумок

  Тепер підсумуємо, модель phi-370 при дуже і дуже гуманній ціні може порадувати свого власника всіма базовими для двосторонньої охоронної системи функціями, але при цьому вона вразлива до глушіння сигналу та дистанційного злому.

  У свою чергу phi-1370 RS з додаткових принад має турботаймер і дистанційний запуск двигуна. Вона більш стабільно працює при глушінні сигналу і радіоперешкод, але як і phi-370 схильна до дистанційного злому.

  До переваг топової phi-330 PRO можна віднести діалогову систему кодування сигналу стійку до електронного злому і дуже компактним центральним блоком, який можна заховати в автомобілі так, що його не знайде жоден викрадач.

  Завершена