0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати органайзер? Навіщо потрібен органайзер. типи органайзерів

  03.05.2019

  У будь-якого автомобіліста зі стажем або у справжнього домашнього майстра з часом неминуче накопичується ціла колекція або кілька купок корисно-непотрібних речей, таких як всілякі кнопочки, гвинтики, болтики, термоусадки, різні перехідники і саморізи. Але, при неправильному зберіганні все це добро має сумнівну користь, так як пошуки потрібної деталі в декількох купках або в декількох баночках сильно затягується. Тому, для структурування і правильного зберігання дрібних аксесуарів і витратних матеріалів застосовують так звані органайзери, про правильний вибір, яких ми зараз розповімо.

  Умовно органайзери можна розділити на два типи:

  • органайзери стелажі;

  • органайзери кейси.

  Органайзери стелажі користуються меншою популярністю, так як вони досить громіздкі і вимагають стаціонарної установки, тому органайзер стелаж підійде для експлуатації в гаражі або якомусь боксі.

  Але, при правильному підході стеллажом досить зручно користуватися, така система зберігання має багато окремих осередків, що дозволяє структурувати потрібні предмети і тримати їх під рукою. Для надійної фіксації або навішування на стіну органайзери-стелажі у своєму розпорядженні мають додаткові монтажні отвори.

  Загалом, органайзер даного типу стане хорошим рішенням для СТО або в крайньому випадку, стелаж можна спробувати розмістити в коморі або на балконі. Але коли для роботи знадобиться кілька елементів, розміщених в записнику, то переносити з собою весь органайзер буде незручно або навіть неможливо.

  Для побутового або квартирного використання краще розглядати органайзери-кейси, вони компактні, мобільні. Їх можна розташовувати практично на будь-якій полиці або Андресолі. А якщо такі органайзери більш універсальні, практичні і затребувані, то різноманітність модифікацій у них більша.

  Органайзери кейси можуть мати змінну внутрішню конфігурацію (геометрію), і постійну геометрію. Кейси із змінною геометрією дають можливість модифікувати внутрішній простір органайзера під предмети різного розміру.

  У випадку з органайзером з різними розмірами вміст потрібно буде підбирати під розмір осередків.

  І третій варіант це органайзери з лотковою системою зберігання. На жаль, лотки також не дозволяють підлаштувати конфігурацію органайзера під предмети різної величини, але зате якщо доводиться працювати в обмеженому просторі або на невеликому столі, то з органайзера можна витягти кілька лотків з потрібними речами і взяти їх з собою.

  На окрему увагу заслуговують і комбіновані органайзери, внутрішній простір таких кейсів поєднує в собі постійну геометрію, змінну геометрію і лоткову систему.

  Не виключено, що одного разу захопившись структуруванням предметів за допомогою органайзера, ви неминуче придбаєте цілий арсенал кейсів, які в свою чергу також потрібно "правильно" і компактно зберігати.

  Звичайно, пов'язувати органайзери між собою за допомогою мотузки, дроту або скотча не варіант. Для вирішення проблеми зберігання декількох органайзеров у компанії Stanley є модельний ряд кейсів, які можуть з'єднуватися між собою в єдину систему придатну для зберігання і транспортування.

  Існують і спрощені дешевші аналоги органайзеру, які можуть між собою з'єднуватися в єдину систему за допомогою виступаючих шипів-ніжок.

  При транспортуванні органайзера він неминуче буде падати і відкриватися, що, звичайно ж, неприпустимо. Тому, вибираючи органайзер, потрібно звертати увагу на товщину пластика і його якість, а також наявність і застосування всіляких матеріалів стійких до ударів і подряпин.

  Протистояти несанкціонованому відкриттю кейса допоможуть надійні засувки, які бувають металевими, пластиковими та мають різну конструкцію.

  Засувки такого типу будуть менш кращі якщо органайзер доводиться часто переносити з собою, але для домашнього використання їх буде достатньо.

  Також органайзери можуть мати різні розміри, від маленьких скриньок до величезних кейсів, і чим більше кейс, тим надійніше повинна бути його ручка.

  Наповнений гайками або цвяхами органайзер може бути досить важкою ношею тому деякі найбільші моделі комплектуються додатковим ременем для транспортування органайзера на плечі.

  Завершена