0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Як вибрати чохол для автомобільних сидінь?

  02.05.2019
  Кожен автомобіліст хоче надати своєму автомобілю оригінальний зовнішній вигляд, як зовні, так і всередині. Для цього можна використовувати безліч аксесуарів і одним з таких, незамінних, аксесуарів є автомобільний чохол. За допомогою його, ви зможете повністю змінити вигляд салону. Автомобільні чохли забезпечують ваш комфорт. Також автомобільні чохли виконують і захисну функцію, вони не дозволяють оригінальної оббивці салону зношуватися, забруднюватися і страждати від інших негативних чинників, які можуть її зіпсувати.

  Автомобільні чохли діляться на два типи модельні і універсальні. 


   
  Універсальні чохли - це чохли, які підходять до більшості автомобільних сидінь. Отже, ви можете не турбується про те, що вони неправильно сядуть. Мінус таких чохлів в тому, що їх вибір набагато менше, ніж модельних. Тому не завжди можна підібрати ідеальні за формою і кольором чохли. Також вони не будуть настільки ідеально сидіти як чохли, які виготовляються під певну марку і модель.
  Модельні автомобільні чохли - вони виготовляються під певну марку і модель автомобіля. Такі чохли ідеально сядуть на ваші сидіння. Вони виготовляються з різних матеріалів. У таких чохлів також є мінус - це те, що виборі потрібно враховувати марку, модель і рік випуску, так як можна легко помилитися і взяти чохол, який не буде підходити до вашого автомобіля.
  Матеріал виготовлення автомобільних чохлів.
  При виборі автомобільних чохлів перше на що потрібно звернути увагу - це матеріал. Від цього залежить зовнішній вигляд чохла, довговічність і комфорт при використанні. Чохли найчастіше виготовляють з таких матеріалів:
  Екокожа - це відмінний замінник справжньої шкіри. Він дуже надійний, має дихаючі властивості. На вигляд він майже такий же, як і натуральна шкіра, отже, салон вашого автомобіля придбає елегантний зовнішній вигляд.
  Велюр - дуже гарний матеріал, який взимку залишається теплим, а влітку навпаки приємно прохолодним. Також перевагою такого матеріалу є його якість і бюджетна вартість. Велюрові автомобільні чохли виготовляються як модельні, так і універсальні. Недолік таких чохлів - це їх швидка зношуваність.
  Шкіра - це один з найдорожчих матеріалів, але його якість і зовнішній вигляд додасть салону вашого автомобіля багатий і стильний дизайн. Такі чохли не потребують сильному догляді. Шкіру потрібно час від часу обробляти спеціальним засобом щоб продовжити службу таких чохлів. Чохли, виготовлені зі шкіри, мають кілька недоліків, їх просто подряпати і на морозі вони охолоджуються.
  Хутро - матеріал який на відміну від шкіри не дряпається і не охолоджується при холоді. Чохли виготовляються як з натурального, так і штучного хутра. З натурального хутра чохли в автомобіль коштують значно дорожче і вимагаю до себе особливого догляду. Чохли, виготовлені зі штучного хутра, набагато дешевше і не вимагають особливого догляду, що істотно покращує їх експлуатацію.
  Поліестер - чохли, виготовлені з такого матеріалу дуже гладкі і приємні на дотик. Вони прості в експлуатації, їх легко випрати, і вони не сядуть і не зіпсуються при пранні. Недоліки таких чохлів - це те, що вони не дихають і не вбирають вологу.
  Купуючи автомобільні чохли потрібно звертати уваги на всі дрібниці, так як ця покупка повинна служити довгий час. Чохол повинен ідеально сидіти на сидінні вашого автомобіля, бути зручним і володіти гарним зовнішнім виглядом.
  Завершена