0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Що таке комбо пристрій і як його вибрати

  06.05.2019
  Відеореєстратор вже давно перестав бути чимось особливим і незвичайним. Цей пристрій встановлено практично в будь-якому автомобілі. Але оскільки прогрес не стоїть на місці, виробники намагаються поліпшити дану продукцію і зробити її більш функціональною. До реєстраторів все частіше додають додаткові модулі, що дозволяють використовувати їх не тільки для зйомки. Такі експерименти і дозволили випустити на ринок абсолютно нову модель - комбо пристрій. Це реєстратор в поєднанні з радар-детектором. В дорозі ви зможете знімати те, що відбувається і при цьому відстежувати пости ДАІ, встановлені камери і радари.
  Такий пристрій буде зручним для тих, хто часто змушений пересуватися по незнайомих трасах, долати чималі відстані. Реєстратор подібного типу підійде як далекобійникам, так і таксистам, водіям маршрутних автобусів.
  Вибираємо комбо пристрій
  Отже, ви вирішили придбати цей реєстратор. На що слід звертати увагу при покупці?
  Як і у всіх подібних приладах варто відзначити кріплення. Вони можуть бути:
  • На присосці;
  • На клейкій основі
  • На магніті.
  Кріплення на присосці легко знімається, може бути перевстановлене в будь-який момент. Це досить зручний варіант для тих, хто планує в подальшому переставляти пристрій. Щодо стійкості - такий варіант може не витримувати великої тряски. А тому якщо в планах занадто часто їздити по бездоріжжю, краще вибрати наступний тип кріплення.
  На клейкій основі. Даний тип монтажу вважається найнадійнішим. З його мінусів - неможливість зняти і встановити реєстратор заново. Там, де ви його встановите, там він і буде стояти весь час.
  Магнітне кріплення. Найчастіше такий прилад складається з двох частин - основна частина встановлюється на лобове скло, а сам реєстратор кріпиться до неї. Такий варіант є зручним і надійним в експлуатації, витримуючи практично будь-яку тряску, і прослужить тривалий час. При цьому ви легко зможе демонтувати реєстратор в разі потреби.
  Місце встановлення. Далі зверніть увагу на місце установки. Такі реєстратори можуть монтуватися як на торпедо, так і на лобове скло. Який варіант підійде вам, залежить від уподобань і запитів. Для тих, хто шукає радар-детектор в першу чергу, і реєстратор розглядає як додаткову функцію, тому підійде варіант з торпедо. Якщо ж навпаки, тоді краще вибрати варіант з установкою на лобове скло.
  Роздільна здатність запису. Оптимальним варіантом вважається роздільна здатність Full HD. Воно дозволяє знімати відео відмінної якості, фіксуючи будь-які події та номери автомобілів. Також деякі моделі мають роздільну здатність Super HD, що робить якість зйомки ще краще. Хоча іноді подібні варіанти не відповідають вимогам водія, просто розтягуючи картинку до потрібних розмірів. Тому більшість автовласників схиляються до думки про те, що Full HD є найкращим форматом зйомки. Так чи інакше, краще всього вибирати пристрої, які володіють можливістю знімати або ж в цьому дозволі, або вище. Зйомка в HD форматі дозволять зафіксувати потрібну подію без великої деталізації картинки.

  Якості радар-детектора. Якщо ви встановлюєте комбо пристрій обов'язково звертайте увагу на особливості радар-детекторів. Перше що слід відзначити - виявлення тих чи інших типів радарів. На дорозі використовується досить велика кількість різних пристроїв і чим більше список виявлення, тим краще.
  Інша особливість - діапазон частот. Їх існує безліч і чим більше таких пристрій бачить, тим збільшується ймовірність можливості визначати необхідні радари.
  Ще одна важлива особливість таких реєстраторів - стійкість до перешкод. Заважає їх коректній роботі наявність різних інших пристроїв, що працюють на тих же частотах, що і радари. У міських умовах реєстратор може реагувати на двері магазину або ще щось. Щоб виключити подібну проблему багато виробників розробляють унікальні технології, що дозволяють максимально прибрати помилкові спрацьовування.
  Додаткові можливості. Плюсом комбо пристрою може стати і наявність додаткового функціоналу. Так, деякі моделі мають функцію FCWS. В цьому випадку пристрій буде відслідковувати максимально небезпечне наближення до об'єкта. А функція LDWS дозволить контролювати з'їзд зі смуги руху.Такі властивості можуть бути дуже корисними в пробці, в далекій дорозі, дозволяючи максимально убезпечити себе від аварійних ситуацій. Чи потрібні вони вам, слід вирішувати в індивідуальному порядку, з огляду на те, як ви їздите і в яких умовах доводиться водити машину.
  Таким чином, як ми бачимо, комбо пристрій може повністю замінити як радар-детектор, так і реєстратор. Продукція такого типу зручна, займає мінімум місця в автомобілі. І при цьому вона повністю справляється з поставленим завданням.
  Завершена