0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Як вибрати дорожню сумку на колесах?

07.05.2019
Кожен, хто хоч раз вирушав у відпустку знає, як важливо продумати все до найдрібніших деталей, щоб ніщо не змогло затьмарити відпочинок.
Варто підходити відповідально не тільки до вибору готелю, перевізника, до списку необхідних речей, а й до вибору дорожньої сумки або валізи, адже дуже важливо щоб вони не підвели вас в самий невідповідний момент і щоб переміщення з багажем не стали для вас виснажливими випробуваннями.
Дорожні сумки на колесах відмінно підходять для поїздок, так як мають незаперечний "+": вони не деформуються якщо не повністю наповнені і оберігають ваші речі від пошкоджень (що особливо важливо, якщо сумка "подорожує" в відділенні багажу).
Найчастіше вони мають щільний каркас і жорсткі або напівжорсткі стінки. У першому типі стінок назва говорить сама за себе, у другому ж часто сумка має одну м'яку стінку (найчастіше верхню), що дозволяє трохи перевантажувати валізу.
Також, якщо вам важлива можливість розширювати простір сумки при необхідності, рекомендуємо звернути увагу на моделі з клапанами-розширювачами, які часто оснащені блискавками, рідше - стропами-стяжками.
Розміри і об'єми
Вибирайте габарити дорожньої сумки спираючись на ваші потреби, адже в залежності від того, як і де ви збираєтеся її перевозити, подорожуєте ви в поодинці або родиною і буде залежати її розміри.
До маленьких сумок відносять ті, об'єми яких становлять 40-45 л, вони відмінно підходять для тих, хто любить подорожувати "легко" і не хоче перевантажувати себе зайвими речами. У таку модель без проблем помістяться пару футболок, пара змінної білизни, зубна щітка і інше гігієнічне приладдя.
Для тривалих поїздок найкраще підходять середні сумки, об'ємом до 85 л - в такій сумці ви легко розмістите і взуття, і всі необхідні речі, і навіть дитячі іграшки. Для сімейного відпочинку рекомендуємо купувати пару саме середніх валіз, ніж одну велику, адже це не тільки зніме навантаження на руки, але і варто враховувати обмеження за розмірами і вазі багажу, встановленими деякими авіакомпаніями.
Великими сумками вважаються всі, чиї об'єми вище 85 л. Вони відрізняються громіздкими габаритами, але відмінно підходять тим, хто не уявляє свій відпочинок без ноутбука, фена або навіть мультиварки.
Колеса
Не дивлячись на те, що в основному сумки і валізи транспортуються в літаках, поїздах, автобусах або автомобілях, навіть кілька метрів перенесення незручного важкого вантажу в руках може зіпсувати все враження від поїздок.
Тому дорожня сумка на колесах - стане відмінним рішенням! Важливо тільки визначитися з кількістю коліс (їх може бути 2 або 4):
 • 2 колеса. Завдяки тому, що така сумка котиться під нахилом, це дозволяє зменшити зусилля, що докладаються на 70%! З парою коліс набагато легше переміщатися на нерівних дорогах.
 • 4 колеса. Характеризується більш нерівномірним розподілом навантаження і меншою мобільністю на вибоїстих дорогах. У чотириколісних сумках навантаження йде на колеса, а не на корпус, як в двоколісних.
Звертайте увагу і на розміри коліс - найкраще, якщо їх діаметр буде більше 5 см (чим більше колеса - тим легше транспортування). Дуже добре, якщо коліщатка мають підшипники - вони менше шумлять і довше служать.
Висувна (телескопічна) ручка
Така ручка допомагає докладати менші зусилля при перевезенні сумки. При виборі сумки з ручкою зверніть увагу на її конструкцію: вона не повинна хилитатися, так як з часом вона розхитається ще більше і буде кренити валізу.
Найкраще, якщо ручка має металеві заклепки - це значно подовжує її термін служби.
Пластикова накладка під долоню повинна бути надійно закріплена за допомогою шурупів.
Зовнішні матеріали
Найпоширеніший матеріал для виготовлення дорожніх сумок - поліестер, зверніть також увагу, що матеріал сумки повинен бути водовідштовхувальним і щільним.
Щільність матеріалу вимірюється денами (D або Д), і чим вона вища - тим краще. Вибирайте сумку з щільністю вище 600D, так як більш тонка тканина швидше зношується.
Не варто економити на таких речах, як дорожня сумка, адже це вкладення на довгі роки. Вибирати краще всього сумку серед відомих виробників, що зарекомендували себе, які гарантують якість своєї продукції!
Завершена