0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Кошик
Мої покупки

Який Karcher купити? Огляд модельного ряду K2. Можливості та аксесуари

11.05.2019

Дана стаття буде цікава тим автовласникам, які вирішили віддати свою перевагу мінімийкам від відомої німецької компанії Karcher. Мало хто знає, що компанія Karcher є винахідником методу очищення високим тиском, і вже більше 60-ти років займається виробництвом мінімийок і аналогічної продукції. Вся продукція виробляється на власних заводах компанії. Тому навіть на бюджетних мінімийках серії К2 можна зустріти рідкісну, на сьогоднішній день, напис Made in Germany. Компанія Karcher пропонує найширший асортимент засобів для чищення та всіляких насадок для мінімийок через що модельний ряд істотно розширюється. Додаткові аксесуари та чистячі засоби можуть бути придбані окремо або входити в комплектацію мінімойки, що впливає на її функціонал і вартість.

На жаль, за один раз охопити весь асортимент, функціонал і модифікації мінімийок Karcher неможливо. Тому в даній статті ми зконцентруємо увагу виключно на серії К 2.

У мінімийках серії К2 використовується помпа з корпусом з N Cor (поліамід + скловолокно) і насос з повітряним охолодженням. У той час, як в більш високих лінійках можна зустріти водяне охолодження, що позитивно позначається на ресурсі насоса, а також на продуктивності мінімийок. Продуктивність серії К 2 при споживаної потужності Потужність 1400 Вт становить 360 л на годину, а максимальний тиск 110 бар. Згідно зазначених виробником даних, за допомогою такої мінімийки можна прибирати до 20 квадратних метрів площі в годину. Така продуктивність робить апарати К2 оптимальними для:

 • мийки велосипедів;

 • садового інвентаря і садових меблів;

 • допустимою вважається мийка мотоциклів або невеликих автомобілів.

Увага! Неприпустимою буде миття фасадів будівель, огорож і повноцінна мийка великих автомобілів, включаючи фургони та вантажівки.

Порівняння: K2 Full Control і K2 Premium Full Control

Топовим, серед самих бюджетних апаратів, вважається K2 Premium Full Control. До своєї продуктивності і зовнішнього вигляду K2 Premium Full Control мало чим відрізняється від середньої версії K2 Full Control, тобто, різниця між двома моделями полягає в слові Premium. Це слово, в першу чергу, впливає на довжину шланга високого тиску, у преміальної моделі це 6 м, а у звичайній всього 4 м. Шланг довжиною 4 м вважається вкрай коротким. Такої довжини навряд чи вистачить, щоб ходити з пістолетом високого тиску навколо автомобіля. Швидше за все, мінімийки доведеться возити за собою на колесах або їздити на автомобілі навколо мийки. Друга відмінність полягає в наявність чи відсутність бачка для миючого засобу, у преміальної моделі передбачений знімний бачок, в який можна залити миючий засіб.

У моделі Full Control бачка немає.

Але, відсутність бачка для миючого засобу не можна назвати глобальною проблемою, так як забірний шланг можна опустити в будь-яку іншу ємність з миючим засобом.

Правда, під час перевезення мінімийки на іншу локацію потрібно не забувати, що стороння ємності не прикріплена до корпусу минимойки і вона може перевернутися.

У всьому іншому K2 Premium Full Control і K2 Full Control нічим не відрізняються, у них:

 • однакова колісна база для зручного транспортування мінімийки;

 • висувні телескопічні ручки;

 • однакові пістолети високого тиску із захисним запобіжником механізмом;

 • дві насадки грязьова турбо фреза;

 • струменевий насадка Full Control Click Vario Power.

Насадка Full Control Click Vario Power має три рівні потужності струменя води, жорсткий / середній / щадний, відповідно, рівень потужності можна підбирати в залежності від чутливості поверхні, яка потребує очищення. Також на даній насадкі передбачений 4-й "мікс", який призначений для використання миючого засобу.

Для зберігання пістолета високого тиску, насадок, шланга і кабеля живлення на корпусі мінімийки, передбачених відповідні кріплення і утримувачі. Це дозволяє тримати всі необхідні насадки в одному місці і завжди під рукою.

Поєднання всіх елементів мінімийки між собою відбувається за допомогою спеціальних швидкороз'ємних механізмів.

Апарати високого тиску K 2 Premium Full Control і K2 Full Control мають класифікації та у власних модельних рядах. Наприклад, мінімийка K2 Premium Full Control крім класичної версії має ще дві комплектації Home і Car & Home. Версія Home крім стандартного набору аксесуарів додатково комплектується спеціальною насадкою Т-150 для очищення горизонтальних поверхонь і відповідним миючим засобом.

А в версію Car & Home крім стандартного набору насадок і "швабри" Т-150 (з миючим засобом) включені щітка для миття автомобіля, пеногенератор і шампунь.

K2 Full Control має вже 4 модифікації:

 • класичну;

 • Car;

 • Home;

 • Car & Home.

Відповідно версія Car комплектується:

 • щіткою;

 • піногенератором;

 • автошампунем.

Версія Home комплектується:

 • миючим засобом;

 • спеціальної шваброю Т-150.

Версія Car & Home усіма вищезгаданими аксесуарами.

К2 компакт має такі ж характеристики і продуктивність, як Full Control і Full Control Premium, але вона позбавлена телескопічної ручки, колісної бази, на її корпусі не передбачена кобура для пістолета високого тиску.

На лицьовій частині корпусу мінімийки є невелике заглиблення для зберігання шланга високого тиску довжина якого становить всього 4 м.

Для здійснення забору миючого засобу на тильній стороні компактної версії К2 є спеціальна трубка (як у K2 Full Control), яку можна опустити в будь-яку ємність з миючим засобом.

Струменева насадка K2 Compact не передбачає можливості перемикання в режим розпилення миючого засобу, на відміну від насадки Full Control Vario Power, якою комплектується K2 Full Control і K2 Premium Full Control, тому в даному випадку для розпилення води з миючим засобом можна використовувати пістолет без насадки.

А ось Turbo-фреза у K2 Compact нічим не відрізняється від Turbo-фрази старших моделей.

Що стосується комплектації, то K2 Compact має також 4 модифікації:

 • класичну;

 • Car;

 • Home;

 • Car & Home з усіма наслідками, що випливають з цього щітками, швабрами, піногенератором і миючими засобами.

Для окремої аудиторії існує ще одна дуже рідкісна модифікація апарату К2 зі знімною акумуляторною батареєю, яка після 9-ти годинного заряду забезпечує безперервну роботу мийки протягом 14 хвилин. При використанні акумуляторної батареї максимальний тиск моделі K2 не страждає і становить 110 бар, а ось продуктивність падає всього на 20 л / год і становить 340 л / год замість 360 л / год.

Таким чином, можна сказати, що незважаючи на бюджетний стан мінімийки Karcher К2 цілком можна назвати багатозадачними і багатофункціональними пристроями, але головне при їх експлуатації не перевищувати рекомендовану площа збирання.

Завершена