0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Можливості бюджетних LED лінз. Blu Ray Bi-LED SOL-9

  22.05.2019

  Сьогодні світлодіодні лінзи є одними з найбажаніших покупок для водіїв, які мріють поліпшити головне світло свого автомобіля. Новомодні вироби даного типу мають високу яскравість і досить високу ціну. Проте, на ринку вже почали з'являтися і більш бюджетні, доступні моделі, до яких можна віднести світлодіодні лінзи Blu Ray Bi-LED SOL-9.

  Ці LED лінзи мають не саму представницьку і навіть не фірмову упаковку, але це компенсовано їх доступною ціною, крім простої упаковки 3-х дюймові бюджетні SOL-9 мають найпростішу форму і будову. Вони складаються з:

  • скляної лінзи;
  • сталевого корпусу;
  • охолоджуючого кулера;
  • компактного драйвера.

  Драйвер оснащений спеціальним вологозахисним конектором для підключення до самої лінзи. На цьому конекторі можна загострити увагу, так як навіть дорогі моделі лінз не завжди оснащуються настільки захищеними конекторами і в даному випадку можна бути впевненими, що контакти будуть добре захищені від вологи і пилу, які неминуче накопичуються в підкапотному просторі автомобіля.

  Перш за все, нас цікавить не конектор, а освітленість і світлотіньова межа, глянувши на яку можна відзначити, що верхній і нижній частині вона має рівні-горизонтальні обриси, в той час як існують інші світлодіодні лінзи, у яких нижня межа має форму півкола.

  У верхній частині СТГ в місці виникнення полички (яка в даному випадку має класичний вид) можна побачити якусь неоднорідність і засвіти вище тієї самої полички. Ці засвіти і неоднорідність світлотіньової межі добре помітні, так як лінза встановлена всього на відстані 1 м від стіни. При збільшенні дистанції форма світлотіньової межі ніяким чином не зміниться, а ось засвітки і дефекти можуть стати менш помітними за рахунок розсіювання світла.

  Відразу варто відзначити, що при таких жорстких умовах тестування у всіх наших тестах тільки лінзи Lightguard змогли продемонструвати відсутність засвітлень і однорідну СТГ навіть при мінімальній дистанції 1м. Всі інші лінзи в тій чи іншій мірі мають невеликі засвітлення вище верхньої лінії.

  Blu Ray Bi-LED SOL-9 по специфіці поширення світлового пучка не відрізняються від інших світлодіодних лінз, найяскравіша частина світлової плями знаходиться в центрі, під поличкою, це місце на стіні відзначено цифрою 1.

  Також на даному фото видно, що світло добре розсіюється вліво і вправо і менше розсіюється вниз. Тому максимальну освітленість, швидше за все, можна буде зафіксувати вздовж верхньої горизонталі СТГ.

  На стіні контрольні точки відзначені цифрами 1,2,3 і 4, цифри 3 і 4 знаходяться зліва і праворуч від найяскравішої світлової плями, але цифра 3, трохи вище, а цифра 4 нижче. Якщо в цих точках дані освітленості будуть відрізнятися це ще раз доведе, що максимальна освітленість спостерігається ближче до полички уздовж верхньої горизонталі.

  Максимальна освітленість в:

  • контрольній точці 1 склала 50900 Люкс;

  • контрольній точці 2 - 2600 Люкс;

  • контрольній точці номер 3 - 5600 Люкс;

  • контрольній точці 4 - 2900 Люкс.

  Різниця в освітленості між контрольною точкою 4 і контрольною точкою 3 виявилося практично в 2 рази, що доводить наше припущення про те, що основний світловий потік сконцентрований в центрі світлової плями вздовж верхньої горизонталі.

  Що стосується неоднорідності СТГ і засвітлень над поличкою, то їх ми змогли зменшити просто прикривши половину лінзи рукою.

  Максимальна освітленість лінзи Blu Ray Bi-LED SOL-9 виявилася не найвищою, а скоріше, навіть другою з кінця. Гірше них світить тільки лінза sho-me g-1. СТГ у SOL-9 теж не найкраща, її можна порівняти з світлотіньовими межами інших лінз на фото нижче.

  Завершена