0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Автокомпресори GOODYEAR. Модельний ряд компресорів

  24.05.2019

  У цій статті ми розповімо про автомобільні компресори від відомого бренду Goodyear. Модельний ряд складається з 6 моделей продуктивністю 30, 35, 40 і 50 літрів на хвилину, понад продуктивних моделей на 100 або 160 л в модельному ряді Goodyear, на жаль, немає. З іншого боку, необхідність в таких потужних компресорах виникає тільки у виняткових випадках, так як навіть сама базова модель з продуктивністю 30 л на хвилину цілком зможе впоратися з колесом діаметром 17-18 дюймів, питання полягатиме лише в швидкості або часу накачування коліс. Але для більшої впевненості і довговічної роботи такі моделі, як GY-30L і GY-30L LED, можна рекомендувати для коліс 16-го діаметру.

  GY-30L і GY-30L LED

  Дані компресори (з діаметром колеса 16 дюймів) накачують до тиску 2,2 Атм приблизно за 6-6,5 хвилин. Індекс LED означає, що модель оснащена світлодіодним ліхтариком. Тобто, 30-та модель має дві модифікації з ліхтариком і без його. У всьому іншому це дві абсолютно ідентичні моделі з ідентичними характеристиками. Максимальний робочий тиск для 30-ї моделі становить 7 атмосфер, тиск в колесі під час накачування дозволяє контролювати високоточний манометр, який закріплений на корпусі компресора. У манометра є дві шкали: фунти на квадратний дюйм і кілограми на квадратний сантиметр і бари. Бар дорівнює 0,98 атмосфери.

  Максимальний споживаний струм у GY-30L і GY-30L LED становить 13 А, але запобіжник на проводці встановлений на 15 А. У багатьох автомобілях роз'єм прикурювача захищений запобіжником на 10 А, що на 5 А менше номіналу запобіжника компресора. Тому перед використанням такого компресора потрібно переконатися, що штатний запобіжник відповідає номіналу компресора. Але все ж, найбезпечнішим способом підключення компресора до автомобіля буде використання спеціального адаптера, який дозволяє підключати компресор безпосередньо до клем акумуляторної батареї.

  Правда, підключення авто-компресора безпосередньо до акумулятора теж має свій нюанс, наприклад, довжина шланга 30-ї моделі становить 1 м, довжина кабелю живлення 3 м, сумарної довжини 4 м може не вистачити, щоб дотягнутися від акумулятора, який розташований під капотом, до заднього колеса, особливо якщо мова йде про позашляховик і мікроавтобус.

  GY-35L і GY-35L LED

  Аналогічну довжину кабелю і шлангів має старша модель на 35 літрів, вона також має дві модифікації з ліхтариком GY-35L LED і без нього GY-30L, максимальний споживаний струм тут 14 А, але запобіжник як і раніше стоїть на 15 А. Середньостатистичне 16-те колесо поршневий компресор з продуктивністю 35 літрів на хвилину качає приблизно за 5 хвилин. Незважаючи на збільшену швидкість накачування в порівнянні з GY-30L і GY-30L LED, компресори GY-35L і GY-35L LED мають такий же максимальний тиск 7 А. Додатковою перевагою 35-тої служать фіксатори повітряного шланга.

  GY-40L

  GY-40L немає додаткової модифікації оснащеної світлодіодним ліхтарем, сумарна довжина шланга і кабелю живлення становить 8 м (кабель 3 м, шланг 5 м). Незважаючи на хорошу продуктивність 40 л / хв компресор має компактні габарити, довгий, знімний повітряний шланг, що дозволяє переходити від одного колеса до іншого, не переносячи за собою компресор. Також GY-40L оснащений виносним високоточним манометром, а на наконечнику шланга передбачена кнопка для стравлювання тиску, який знадобиться в тих випадках, якщо при накачуванні колеса в ньому утворюється надлишковий тиск. На відміну від 30-ї і 35-ї моделі максимальний тиск 40, обумовлено відміткою вже 10 атмосфер, максимальна потужність 174 Вт, а струм 14,5 А, запобіжник тут все той же 15, приміщення повинно бути захищено, але GY-40L комплектується адаптером для підключення безпосередньо акумуляторної батареї.

  GY-50L і GY-50 L LED

  Топовою, серед компресора Goodyear, вважається модель GY-50 L LED з продуктивністю 50 літрів на хвилину, такого компресора буде досить для коліс практично будь-якого діаметру, 16-е колесо до тиску 2,2 атмосфери 50-та модель накачає за 3 хв. Повітряний шланг тут такий же, як у GY-40L він гнучкий, має довжину 5 м і оснащений спеціальним швидкознімним механізмом, але на відміну від GY-40L механізм захищений гумовими накладками. Манометр у 50-ки виносний, і розрахований на 10 А, а на наконечниках є кнопка для стравлювання тиску. Так GY-50L має високу споживану потужність 240 Вт і високий струм 25 Ампер, його підключення до бортової мережі передбачено тільки через акумуляторні клеми, до речі, запобіжник у GY-50L вже на 25 Ампер.

  Загалом, основна відмінність між усіма компресорами Goodyear буде полягати в банальних факторах, таких як продуктивність, максимальний тиск і довжина шланга, а ось якість збірки і матеріалів для всіх моделей будуть однаковими, як і гарантійний термін 3 роки.

  Завершена