0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Відеореєстратор Xiaomi 70Mai. Бюджетний - якісний реєстратор. Smart WiFi

  27.05.2019

  Однією з найактуальніших функцій для сучасних відеореєстраторів без перебільшення можна назвати Wi-Fi, при цьому, дана технологія останнім часом зробила суттєві кроки назустріч споживачеві і сьогодні Wi-Fi модулем оснащують не тільки дорогі відеореєстратори і реєстратори з середнього цінового сегмента, а й відеореєстратори з сегмента наближеного до бюджетного. Підтвердженням цих слів може стати відеореєстратор Xiaomi dashcam 70 mai.

  У комплектацію даного, щодо бюджетного пристрою, входить безпосередньо сам відеореєстратор, блок живлення на один USB роз'єм і кабель живлення довжиною 3 м. Але навіть у випадку з недорогим відеореєстратором компанія Xiaomi зробила бонус до комплектації у вигляді прозорої плівки, яка беськлєєвим способом кріпиться на лобовому склі і безпосередньо до цієї плівки, за допомогою двостороннього скотча, клеїться відеореєстратор.

  Кріплення самописця має можливість коригування тільки кута нахилу відеореєстратора без можливості повороту корпусу відеореєстратора.

  Корпус у Xiaomi dashcam 70 mai досить компактний, він зроблений з якісного матового пластика і на самому корпусі можна побачити мінімум роз'ємів підключення і кнопок. Якщо вважати розташовану на торці кнопку reset, то у відеореєстратора всього лише одна багатофункціональна кнопка, яка в залежності від кількості натискань виконує різні функції. За допомогою цієї кнопки можна відключати / вимикає запис або вмикати / вимикати wi-fi модуль, але при потрійному натисканні "чудо кнопки" форматується карта пам'яті, при натисканні кнопки 5 разів поспіль настройки скидаються до заводських значень, тому з цією кнопкою потрібно бути гранично обережним і на наш погляд було б непогано поміняти місцями скидання налаштувань і форматування карти пам'яті, так як п'ятикратне натискання кнопки мало ймовірне і при скиданні налаштувань нічого страшного не станеться.

  Налаштування у Xiaomi dashcam 70 mai буквально мінімум і зручно те, що заводські настройки вимагають мінімальної корекції, для того, щоб налаштувати відеореєстратор під потреби водія можна відкоригувати чутливість G-сенсора або повністю його відключити, а також налаштувати гучність динаміка, запис або відключення звуку і якість відео.

  А ось дозвіл запису поки не змінюється, воно становить 1920х1080 Full HD 30 кадрів в секунду і природно всі ці настройки проводяться через спеціальний додаток за допомогою модуля wi-fi і смартфона.

  Повертаючись до вирішення і якості відео можна відзначити, що для отримання якісної картинки відеореєстратор Xiaomi dashcam 70 mai використовує матрицю Sony imx 323, а відео записується на карту пам'яті micro SD об'ємом до 64 Gb.

  Власне кажучи, саме така карта використовувалася при тестуванні відеореєстратора, в середньому на 64 Gb при дозволі Full HD поміщається близько 9-ї години відео. Зняті відеофайли через мобільний додаток можна подивитися на екрані смартфона, а потрібні відеофайли можна завантажити в пам'ять смартфона для того, щоб вони не загубилися при циклічному записі. При денний зйомці якість відео непогане, особливо, якщо звернути увагу на цінову політику відеореєстратора, картинка досить детальна, а номерні знаки добре помітні на дистанції 10-15 метрів.

  Так як відеореєстратор не обдарував функцією WDR, то в нічний час від ліхтарів заднього ходу, що їдуть попереду автомобілів, з'являються невеликі засвітлення також засвітлення з'являються від ліхтарів дорожнього освітлення, але в цілому засвітлення не заважають розгледіти номерний знак на відстані 10 м, тому можна сказати, що за якістю відео 70 mai може потягатися з більш дорогими відеореєстраторами.

  В цілому за час тестування Xiaomi dashcam 70 mai не залишив будь-яких неприємних вражень, а скоріше, навіть навпаки, він володіє простим зрозумілим меню, гарною якістю зборки та записами і повністю виправдовує свою ціну аж до кожної копійки. Природно до наявного функціоналу хотілося б додати можливість запису відео з роздільною здатністю 2К або 4К, а також gps-модуль, але ці опції істотно впливають на ціну.

  Завершена