0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Гідні LED лампи в рефлекторну оптику. LED лампа ALED H4 RH4Y07 Reflector

  30.05.2019

  У 2019 компанія ALED презентувала новий модельний ряд світлодіодних ламп головного світла "S", "R" і "X" серії, всі три лінійки оснастили новими перспективними світлодіодами Latisse. В першу чергу, діоди Latisse цікаві тим, що їх характеристики близькі до найпотужніших діодів Cree XHP70, лампи побудовані на кристалах Cree XHP70 одного разу потрапили до нас на огляд і змогли здивувати високим світловим потоком, але потім виявилося, що домогтися стабільної роботи від такого потужного діода неможливо, а якщо і можливо, то тільки при зниженні споживаного струму і потужності, що призведе до втрати яскравості. Тому діод XHP70 ми навряд чи зустрінемо в лампах "Х" серії, але найближчим часом обов'язково порівняємо лампу "Х" серії на діодах Latisse з лампою на діодах Cree XHP70.

  Початок знайомства з LED лампами для рефлекторної оптики

  Цього разу ми будемо знайомитися з новими лампами для рефлекторної оптики "R" серії. Крім нових світлодіодів в цих лампах використовується більш надійний електромагнітний кулер, який раніше можна було зустріти тільки у топових ламп серії "Х", такий кулер більш надійний і для тих, хто утримується від покупки кулерних ламп наявність електромагнітного кулера може стати вагомим аргументом, так як ресурс електромагнітного кулера більший, ніж у роторного кулера. Якщо вірити виробникові, то дані лампи як і лампи фірми RS виробляються з авіаційного алюмінію, звучить це дуже круто, але зрозуміти як це відбивається на роботі дуже складно.

  Якість збірки у "R" серії досить непогана, але корпус лампи складається з двох частин в місцях стику має нерівномірні зазори, що може позначитися на герметичності лампи, і з цієї точки зору, на наш погляд, кращими будуть світлодіодні лампи має цілісний фрезерований корпус. Цоколь ламп ALED H4 RH4Y07 Reflector металевий і виготовлений з того ж авіаційного алюмінію, конструкція цоколя дозволяє встановити лампу в фарі тільки в одному, правильному положенні, на наш погляд, це неймовірно зручно і завбачливо, так як виробник вже визначив найоптимальніше положення лампи в фарі і в разі установки ламп ALED H4 RH4Y07 Reflector водієві не потрібно додатково підлаштовувати їх, але коригування самої оптики, як і при заміні будь-яких інших ламп, буде кращою.

  Ми ж з імітували найпростішу, можна сказати навіть аматорську установку рівно таку, яку виконав би будь-який свіжоспечений володар нових RH4Y07, іншими словами, ми просто встановили лампи в рефлекторну фару Mitsubishi lancer 9 2009-го року випуску і без будь-яких коригувань вирушили в шлях. На тлі минулих невдалих тестів, в яких піддослідні зразки досягали світлового потоку максимум 700-800 люмен, лампи Aled нарешті порадували нас. Світло фар виявився потужним, помітним на дорозі і виділялося з потоку транспорту, але що найголовніше при досить високій яскравості також спостерігається хороша геометрія світлотіньової межі, СТГ у всякому разі не гірше ніж у галогенок на тій же машині. У верхній частині СТГ помітні невеликі світлові плями, але засліплення зустрічного транспорту вони не створюють, також засвітлення вищі найяскравіших ділянок світлових плям СТГ можуть бути викликані старою оптикою. Загалом, по першому враженню дані лампи виявилися непоганими і навіть при установці в стару рефлекторну фару вони змогли забезпечити прийнятну СТГ. Замір характеристик лампи на сферичному фотометрі також підтвердили наші спостереження, що ALED H4 RH4Y07 Reflector є досить яскравими лампами.

  Характеристики ламп

  У момент включення при напрузі 13,2 В вони мають такі характеристики:

  • Струм 2,241 А;

  • Потужність 29,5 Вт;

  • Світловий потік 1366 Лм;

  • Ефективність 45,76 Лм / Вт;

  • Колірна температура 5650 К.

  Через 5 хвилин при тій же напрузі 113,2 параметри трохи знизилися:

  • Струм 2,137 А;

  • Потужність 28,2;

  • Світловий потік 1311 Лм;

  • Ефективність 46,44 Лм / Вт;

  • Колірна температура 5683.

  З урахуванням того, що більшість лед ламп мають колірну температуру вище або значно вище 6000 К в даному випадку можна говорити, що ALED H4 RH4Y07 Reflector це максимально білі лампи, у яких відтінок світіння не сильно зрушений в блакитний спектр. Якщо говорити про яскравість, то спираючись на наші останні тести галогенок з цоколем H4 можна зробити висновок, що лампи ALED як мінімум в 2 рази яскравіші, ніж найпотужніші галогенки. Тому встановлюючи нову "R" серію в рефлекторну оптику є дуже висока ймовірність отримання рівної СТГ і 100% впевненість в тому, що світло стане яскравішим.

  Завершена