0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Переваги GSM-сигналізації і як підібрати відповідну модель

  03.06.2019
  Охоронні системи для автомобіля в наш час стали просто незамінними в експлуатації. Ймовірність викрадення авто досить висока, а ось знайти машину - практично нереально. Тому єдиний вихід - це спочатку потурбуватися про її безпеку.
  Щоб зрозуміти, що таке GSM сигналізація, слід в першу чергу розібратися, які взагалі бувають охоронні системи. Існує два типи охоронних комплексів: односторонні і двосторонні. Односторонні сигналізації сповіщають водія тільки за допомогою сигналів. Фактично такі системи призначені тільки, щоб відлякати злодія. Двосторонні сигналізації мають вже більш складну систему. Сповіщення у цьому випадку приходить на брелок або мобільний телефон. Таким чином, навіть перебуваючи далеко від авто і не чуючи сигналів, водій буде знати, що відбувається з машиною.
  Повертаючись до GSM сигналізацій. GSM сигналізація - це двостороння охоронна система, яка має вбудований модуль GSM. Завдяки модулю, оповіщення приходять на смартфон, також з його допомогою можна управляти системою. Таке доповнення дозволяє значно спростити процедуру керування сигналізацією, а також збільшити захист автомобіля.

  Переваги GSM сигналізації

  Одним з найбільш вагомих плюсів такої системи - є дальність. Дальність оповіщення і прийому сигналу залежить тільки від GSM зв'язку. Якщо вона доступна, ви без проблем зможете отримувати інформацію про ваш автомобіль практично на будь-якій відстані. Це робить GSM сигналізацію незамінною в експлуатації. Ви можете перебувати де завгодно, при цьому система зможе оповістити вас про те, що відбувається. Це зручно і дозволяє поліпшити захист машини від викрадення і злому.
  Друга перевага - можливість постійного зв'язку з мобільним телефоном. Більшість таких сигналізацій навіть не мають в комплекті брелка, а якщо він і є в комплекті, то не є головним. У таких системах можна використовувати різні смартфони, підключати кілька номерів. І навіть якщо ви втратите брелок або забудете його десь, мобільний завжди знаходиться під рукою. Таким чином, ви завжди будете в курсі того, що відбувається.
  Плюсом системи є і відносно проста установка. Підключення здійснюється швидко і легко.
  Також варто відзначити можливість використовувати додаткові функції в даних охоронних системах. Так, можна підключати датчики, різні модулі для поліпшення охоронних функцій. Це дозволить відстежувати машину, знати про те, що хтось намагається зняти колеса і т.д.
  Зламати таку систему складно. І хоча зустрічаються «глушилки» GSM сигналу, використовуються вони не так часто, так як ціна їх досить висока.
  Недоліками системи є необхідність правильного встановлення системи. Щоб сім-карта працювала, вона не повинна намокати або пошкоджуватися іншим способом. Також деякі сім-карти дуже чутливі до низьких і високих температур. А тому важливо встановити систему так, щоб "сімка" була максимально захищена від негативного зовнішнього впливу.
  Ще один недолік. Іноді сигналізацію відмовляються ставити на гарантійному СТО, стверджуючи, що система не має сертифіката (тому тут важливо уточнити його наявність перед покупкою). Також важливо правильно підбирати модель сигналізації під автомобіль, так як через це можуть виникнути проблеми з установкою.

  Як підібрати сигналізацію

  Перший важливий момент - ціна. Зараз у продажу зустрічаються як бюджетні, так і дорогі моделі. Бюджетні сигналізації часто мають стандартний набір функцій, в них використовуються більш дешеві деталі. Така сигналізація забезпечить захист від простого злому і викрадення. Дорожчі моделі вже можуть не тільки вберегти авто від викрадення, але і від ударів, пошкоджень, піддомкрачування. Який варіант підійде вам, залежить від запитів і доступних грошей.
  Метод живлення сигналізації. Найчастіше охоронна система підключається до акумулятора і працює від джерела 12В. Але бувають і виключення, коли в пристрій додають автономне джерело живлення. В цьому випадку є можливість продовжити роботу, якщо сигналізація буде відключена від акумулятора. При цьому вам прийде сповіщення на телефон про припинення живлення. Обов'язково звертайте увагу на цей момент при покупці, так як часто зустрічаються випадки відключення GSM-сигналізації від батареї, після чого машину спокійно викрадали.
  Перед тим як зробити вибір зверніть увагу на додатковий функціонал, наявність датчиків і можливість їх підключення. Це збільшить ступінь захисту від викрадення і можливого пошкодження авто. Багато моделей мають можливість захисту і від насильницького викрадення, блокуючи двигун, якщо немає введеного пін-коду. Є простіші системи, які просто імітують несправність мотора. Що підійде вам залежить від того наскільки часто ви залишає машину без нагляду і в яких місцях.
  Ще один момент, на який слід звернути увагу - метод підключення. Наявність CAN модуля значно полегшить процедуру установки, але тут треба враховувати, що КАН-шина є не у всіх машинах.
  Крім того, використовуючи GSM сигналізацію, пам'ятайте, що мобільний телефон завжди повинен бути при вас. І перед налаштуванням всі телефони повинні бути зареєстровані і пройти валідацію. Це важливий момент, який дозволить використовувати охоронний комплекс.
  Таким чином, GSM сигналізація є досить зручною і простою системою захисту від злому і викрадення. Хоча варто зазначити, що вона не є 100% гарантією безпеки. Важливо це розуміти, завжди бути уважним і по можливості не залишати машину без нагляду довгий час на відкритих, незахищених парковках.
  Завершена