0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Міні-мийка KARCHER K4. Навіщо, якщо є К-5?

  04.06.2019

  У 2017 році мінімийка KARCHER К4 отримала премію за кращий дизайн IF Design Awards, але дивлячись на даний виріб, не можна сказати, що цей апарат високого тиску має цікавий дизайн.

  І дійсно 2 роки тому премію за кращий дизайн отримало нове покоління апаратів високого тиску К4, яке чомусь (в Україні) не зустрічається в продажу у офіційних дилерів.

  Вартість

  Аргументом багатьох дилерів в даному випадку є те, що мінімийка Керхер К4 нового покоління не актуальна, тому що вона коштує всього на 1100 гривень дешевше, ніж модель К5, в якій встановлена:

  • алюмінієва помпа;

  • тиск 145 бар;

  • продуктивність 500 л на годину.

  Але, таке судження не зовсім вірне, порівнювати за вартістю К4 нового покоління і K 5 старого покоління абсолютно некоректно, якщо порівняти нову K4 і нову K5, то різниця у вартості буде порядка 3500-4000 гривень. Крім цього, думка, що можна трохи доплатити і взяти краще, може стосуватися абсолютно будь-яких товарів від абсолютно будь-якого виробника. За такою логікою можна прийти в магазин за мийкою К2 трохи доплатити взяти К3, потім трохи доплатити взяти К4 і таким шляхом дійти до самої топової моделі К7. Більш правильно відштовхуватися від завдань, які будуть поставлені перед мінімийкою, а також комфорту і зручності її використання.

  Характеристики

  Серія К4:

  • оснащується помпою з поліаміду і скловолокна, який не варто плутати зі звичайним пластиком;

  • застосовується водяне, а не повітряне охолодження;

  • максимальний тиск 130 бар;

  • продуктивність 420 л / год.

  Такі характеристики дають можливість мийкам К4 забезпечувати ефективне прибирання 30 м2 / ч. Цього цілком достатньо для мийки садових меблів, садового інвентарю, велосипедів, мотоциклів та автомобілів. Не по зубах К4-й серії фасади великих будівель, сходинки, а також великогабаритний транспорт у вигляді мікроавтобусів і вантажівок.

  Мінімийки KARCHER K4 комплектуються:

  • шлангами високого тиску довжиною 6 м;

  • пістолетом високого тиску з регульованою струевой насадкою;

  • грязьовою фрезою і універсальним миючим засобом;

  • в деяких випадках в комплект поставки включена подарункова щітка WB 60.

  Кажучи про струменеві насадки старої моделі K4 + WB60 (9.611-083.0), варто відзначити, що вона має плавне регулювання в той час, як в нових моделях К3 нового покоління регулювання ступінчаста.

  Приєднання шлангів високого тиску в апаратах К4 обох поколінь проводиться за допомогою кнопки, що набагато швидше, зручніше і надійніше, ніж використання чеки, якою оснащуються молодші серії.

  Якщо порівнювати старе покоління К4 і топову мийку нового покоління К3 Premium Full Control, яка за вартістю буде наближений до старої K4 + WB60 (9.611-083.0), то можна сказати, що у К4 є перевага у вигляді водяного охолодження помпи, а також підвищеної продуктивності . Незважаючи на те, що k3 Premium Full Control оснащується барабаном для зберігання шланга і індикатором на пістолеті високого тиску, перед К5 і К4 теж є перевага у вигляді вартості. При цьому, якщо говорити про нову версію К4 Premium Full Control, то крім всього згаданого вище, ми отримаємо оновлений дизайн, за який компанія Керхер отримала нагороду, барабан для зберігання шланга високого тиску, а також світлодіодний індикатор на пістолеті високого тиску (у К3 індикатор механічний ), на індикаторі буде відображатися режим струменевої насадки.

  У оновленій версії К4, як і у старій, збереглася можливість забору води з відкритих джерел, але якщо при заборі води з відкритого джерела не виходить забезпечити стабільний приплив води, то потрібно використовувати шланг із зворотним клапаном.

  Нове покоління апаратів K4, як і всі інші, оновлені моделі KARCHER мають кілька комплектацій, у випадку з Premium Full Control їх три:

  • звичайна;

  • домашня;

  • автомобільно-домашня.

  У домашню комплектацію, на відміну від модельного ряду К3D, замість насадки для мийки горизонтальних поверхонь Т-150 входить більш просунута модель T-350, в автомобільно-домашню комплектацію, крім "швабри" T-350, включений шампунь, пеногенератор і спеціальна обертаюча насадка.

  У модельного ряду K4 Full Control інженери компанії Karcher забрали тільки барабан для шланга високого тиску, інші характеристики залишилися незмінними. У даній моделі існують шість комплектацій, це все ті ж домашні, автомобільні, автомобільно-домашні модифікації з усіма наслідками, що випливають насадками, "швабрами" і щітками.

  На окрему увагу заслуговує тільки комплектація Home & Pipe, в яку включений спеціальний шланг для прочищення каналізаційних труб. Крім стандартних або класичних версій Premium Full Control і Full Control, у К4 є ще дві спеціальні модифікації Compact і Silent. Модифікація Compact володіє компактними габаритами, а Silent мінімальним рівнем шуму, при цьому основні характеристики продуктивності у цих моделей знаходяться на одному рівні з стандартними модифікаціями К4.

  Підсумок

  На завершення можна сказати, що минимойки K4 як нового, так і старого покоління заслуговують на увагу і при коректному порівнянні мають свої суттєві переваги перед іншими серіями.

  Завершена