0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Доступна і дуже функціональна Pandora. Огляд моделей Pandora DX 6X і Pandora DX 9X

  05.06.2019

  Крім таких якостей, як надійність стійкість до злому і інноваційність, охоронні системи Pandora можуть похвалитися і доступною ціною. Цієї весни в продаж надійшли моделі DX 6X і DX 9X вартістю 4500-5000 гривень, що на сьогоднішній день по курсу становить 160-180 доларів. Незважаючи на дуже низьку, як для Pandora, вартість сигналізації вийшли досить цікавими і неймовірно функціональними.

  На прикладі молодшої моделі DX 6Х можна відзначити, що вона:

  • підтримує підключення по CAN / LIN інтерфейсу;

  • працює в режимі slave (сигналізацію можна знімати / ставити під охорону рідним ключем від автомобіля);

  • при реалізації автозапуску, дана система підтримує безключовий обхід імобілайзера навіть для таких машин BMW, Mercedes і нові моделі Hyundai / Kia.

  Більш докладно про функції пристрою

  Безключовий обхід імобілайзера дозволяє реалізувати функцію дистанційного / автоматичного запуску двигуна без необхідності залишати ключ в салоні автомобіля, що значно підвищує безпеку. І раз вже мова пішла про автозапуск, відразу можна сказати, про відмінності 9Х від 6Х:

  • старша 9 серія комплектується релейним модулем автозапуску rmd-5;

  • для 6-ї серії це реле доведеться докуповувати окремо.

  Серцем системи є компактний центральний блок з вбудованим датчиком удару / нахилу / переміщення. Таке рішення, звичайно ж, не можна назвати оптимальним, так як вбудований датчик вносить деякі обмеження на установку центрального блоку, в такому випадку його потрібно жорстко кріпити на кузові автомобіля, а таких місць в машині не так вже й багато, тому окремий виносний датчик в даному випадку був би краще, з іншого боку, таке рішення дозволяє знизити вартість охоронної системи. Крім центрального блоку в комплект поставки входить вся необхідна для установки проводки на капот, картка власника з персональним кодом доступу, бипер для звукових сигналів, кнопка Valet з триколірним підсвічуванням і всього один брелок з двостороннім зв'язком.

  Брелок D010 можна назвати одним з кращих брелків від Pandora, він володіє сучасним дизайном, класним дисплеєм і інтуїтивно зрозумілим меню на зразок меню перших мобільних телефонів. За допомогою цього меню можна налаштувати практично всі функції охоронної системи, аж до чутливості датчика удару нахилу переміщення. При бажанні автовласник може докупити ще 3 таких брелка. До охоронної системи можна підключити до 4-х двосторонніх брелків.

  Крім брелків з двостороннім зв'язком DX 6X і DX 9X, підтримують підключення до 3-х Bluetooth міток імобілайзера bt-760 і одного мобільного телефону, який за технологією Bluetooth також може працювати в якості мітки імобілайзера.

  При цьому, обидві охоронні системи як і раніше залишаються все тими ж самими надійними сигналізаціями Pandora з діалогової системою кодування використовують 128 бітної AES ключ.

  Всі згадані модулі управління будь то двосторонній брелок, мітки імобілайзера або мобільний телефон також можна використовувати для реалізації функції hands-free. Ця функція дозволяє автоматично знімати автомобіль з охорони при наближенні автовласника з міткою і ставити під охорону при віддаленні автовласника. Функція hands-free з самого початку не активна, для її активації знадобиться дротове або бездротове (по bluetooth) підключення центрального блоку в програмі Pandora Alarm Studio. Ця програма дозволяє налаштувати всі функції охоронної системи ще до установки центрального блоку в автомобіль, також в ній є рекомендована карта установки та інша корисна інформація.

  Управляти всіма функціями настройками і параметрами охоронної системи можна за допомогою мобільного додатку Pandora BT, воно працює за технологією bluetooth і для того, щоб у водія була можливість управління системою з смартфона він повинен знаходитися в радіусі дії bluetooth модуля, в який вбудований центральний блок сигналізації (приблизно 10 метрів).

  Крім релейного модуля rmd-5, за допомогою якого в молодшій моделі DX 6Х можна реалізувати повноцінний автоматичний / дистанційний запуск двигуна, обидві моделі підтримують підключення різних бездротових модулів, серед яких можна відзначити:

  • GPS / GSM модулі NAV- 09 NAV-035 BT;

  • датчик DMS-100 BT (за допомогою якого від крадіжки можна захистити кофр запасного колеса).

  Завершена