0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  KARCHER K5. Мийки високого тиску KARCHER. Мінімийки для авто

  21.06.2019

  Одними з найбільш потужних і функціональних мінімийок від компанії KARCHER вважаються апарати високого тиску серії K5 і сьогодні в продажу можна зустріти мийки К5 як старого, так і нового покоління. Зазвичай, коли виходить нове покоління якоїсь моделі, то ціна на старе істотно знижується. Це може зіграти на руку покупцеві, особливо, якщо врахувати, що старе покоління К5 за технічними характеристиками і продуктивності не відрізняється від всіх моделей і модифікації нових K5.

  В апаратах високого тиску обох поколінь використовується алюмінієва помпа з водяним охолодженням, яка забезпечує максимальний тиск 145 бар, продуктивність 500 л / год і площа для прибирання 40 м2 / год. Цього цілком достатньо для вирішення практично будь-яких завдань. Єдине, з чим К5 може не впоратися - це мийка вантажівок, великих басейнів і фасадів величезних особняків.

  Для миття різних поверхонь з різним рівнем забруднення і різною чутливістю в мінімийках KARCHER застосовуються різні насадки. Наприклад, у випадку з старим поколінням K5 в комплект входить струменева насадка з можливістю плавного регулювання потужності струменя і грязьова фреза.

  У нового покоління насадка на пістолет високого тиску всього одна, але вона може працювати в режимі:

  • Turbo-фрези;

  • подачі миючого засобу;

  • струменевої насадки (з можливістю вибору одного з трьох режимів потужності).

  Вибір потужності струменя проводиться за допомогою кнопок на пістолеті високого тиску, обраний режим потужності відображається на вбудованому LCD дисплеї, зв'язок пістолета з мінімийками здійснюється в бездротовому режимі, в якості елементів живлення використовуються дві батарейки АА.

  Для сполучення пістолета з мийкою високого тиску знадобиться виконати просту операцію підключити мийку до мережі 220 вольт і на 5 секунд затиснути одночасно кнопку плюс і мінус.

  Наявність дисплея індикатора на пістолеті високого тиску є відмінною рисою всіх мінімийок KARCHER нового покоління, у серії К3 дисплей має механічну індикацію, у К4 індикація світлодіодна, а у К5 може бути як LCD, так і LED індикація.

  На пістолеті високого тиску старого покоління К5 будь-які індикатори повністю відсутні, а ось спосіб підключення шланга високого тиску як в старих, так і в нових моделях абсолютно однаковий. Підключення проводиться за допомогою кнопки, що досить швидко зручно і довговічно.

  Довжина шланга високого тиску становить 8 метрів, що на 2 метрів більше, ніж у К3, К4 і К2 Premium Full Control. У старому поколінні шланг підключається до апарата високого тиску в передній частині мийки за допомогою швидкоз'ємного або швидкороз'ємного механізму.

  У новому поколінні підключення шланга реалізовано ззаду трохи іншим і менш практичним чином.

  Ще одне невелике відмінність між поколіннями буде полягати в конструкції ручки і матеріалів її виготовлення, у новинки ручка складна і алюмінієва, в той час, як у попередній версії вона має фіксований розмір і зроблена з пластику. Спосіб подачі миючого засобу залишився незмінним, в обох поколіннях використовується система PLUG CLEAN, з пляшки з миючим засобом потрібно зняти ковпачок-клапан після чого розмістити пляшку у відповідній кишені-резервуарі.

  Власне кажучи, в цьому і будуть полягати основні подібності та відмінності між старим і новим поколінням К5 і єдине, що ще можна відзначити, так це спосіб регулювання подачі миючого засобу, у старих моделей регулювання проводиться на корпусі, а у нових на пістолеті.

  Крім відмінності між різними поколіннями апаратів К5, також можна сказати про відмінності між моделями нового покоління. У оновленої лінійки K5 передбачено 4 модифікації:

  • Premium Full Control Plus;

  • Full Control Plus;

  • Full Control;

  • Compact.

  У модифікації Premium Full Control Plus передбачений пістолет з LCD дисплеєм G180Q і барабан для зберігання шланга високого тиску, у Full Control Plus є тільки пістолет G180Q, а шланг високого тиску зберігається на корпусі апарату високого тиску. У модифікації Full Control пістолет G180Q замінений на G145Q з LED індикацією, барабан для зберігання шланга також відсутній. Пістолет G145Q відрізняється не тільки світлодіодною індикацією, а й тим, що у старшій 180-ї моделі струменева насадка і грязьова фреза суміщені в один корпус, а у 145-й моделі окремо приєднується або струменева насадка, або грязьова фреза. Модифікація Compact, володіючи мініатюрними габаритами, що не втратила потужність і продуктивність, за цими параметрами вона повністю відповідає іншим апаратам серії K5, пістолет високого тиску в модифікації Compact використовується просунутий G180Q.

  Моделі Premium Full Control Plus, Full Control Plus і Compact мають всього дві модифікації класичну і домашню, в домашню модифікацію включена насадка для миття горизонтальних-підлогових покриттів T350. І тільки модель Full Control має додаткову автомобільно-домашню комплектацію, в яку крім насадки T350 включена ще й спеціальна обертаюча насадка для миття автомобілів, а також піногенератор обсягом 300 мл і шампунь.

  Завершена