0800-30-15-85
Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • 0800-30-15-85
  Безкоштовно зі стаціонарних телефонів та будь-яких операторів України
 • (067) 470-74-60
  по тарифу оператора
 • (066) 354-31-21
  по тарифу оператора
 • Мої авто
  У гаражі немає жодного авто
   Додати авто
   щоб зберегти авто для використання в наступний раз
   0
  • Кошик
  Мої покупки

  Універсальні очищувачі - один флакон для комплексного догляду за автомобілем.

  02.07.2019
  Сучасні виробники автомобільної хімії пропонують великий вибір спеціальних засобів для очищення різних матеріалів, зокрема для елементів з пластмас, оббивки крісел, салонних килимків, лакофарбового покриття, колісних дисків і багато інших. Однак, таке розмаїття - це не завжди зручно, особливо при умовах, коли немає можливості перевозити з собою велику кількість різних флаконів. В даному випадку на допомогу автолюбителям приходять універсальні очисники - спеціальні багатофункціональні засоби, які можна використовувати для очищення як елементів інтер'єру, так і екстер'єру автомобіля, підтримуючи чистоту навіть в умовах тривалих поїздок, наприклад, у відрядженнях.

  Область застосування.

  Універсальні очищувачі, як правило, продаються в компактних аерозольних балончиках, які легко поміщаються в багажник, бардачок, під сидіння або в будь-яке інше місце, зручне для водія. Основною перевагою цих засобів є можливість швидкого усунення свіжого забруднення з будь-яких поверхонь автомобіля, зокрема з м'якої оббивки крісел, приладової панелі, килимків, а також з кузова, колісних дисків, дзеркал і фар, а також різних інших забарвлених, нефарбованих, нікельованих або хромованих поверхонь. Часто ці засоби знаходять безліч застосувань в побуті або навіть на виробництві.
  Очисники називаються універсальними не тільки через можливість обробляти різні поверхні, але також і через їх здатність усувати практично всі види забруднень, які неможливо змити за допомогою води і мила, а саме: сліди від скотчу, етикеток, жувальної гумки, плями бітуму, пташиний послід, бруньки і смолу дерев; універсальні очищувачі також володіють прекрасними знежирюючими властивостями і без труднощів справляються з жирними і маслянистими плямами.

  Види і переваги.

  Універсальні очищувачі можна розділити на два ключових види - рідинні та пінні, кожен з яких має свої переваги й недоліки.
  Пінні очисники рекомендуються для догляду за тканинними поверхнями, зокрема оббивками крісел, килимками, м'якими оббивками стелі. Завдяки пінній консистенції засіб проникає глибоко в структуру тканини і витісняє забруднення назовні, не розчиняючи його. Такі очисники відмінно підходять також для догляду за внутрішнім пластиком, проте менш ефективні для очищення зовнішніх деталей автомобіля.
  Рідкі очищувачі є більш універсальними і чудово видаляють як з м'яких, так і твердих поверхонь навіть складні і застарілі забруднення, наприклад, залишки мошок, сліди від жуйки, залишки клею, скотчу або бітум.

  До переваг можна віднести:
  • Багатофункціональність - дані засоби автохімії ефективно справляються з різними забрудненнями.
  • Універсальність застосування - підходять як для салону, так і кузова автомобіля.
  • Економічність витрати - як правило даний вид очищувачів поставляється в аерозольних балончиках або флаконах з розпилювачем.
  • Відсутність необхідності в перевезенні великої кількості різних засобів.
  • Невисока ціна.
  • Можливість використовувати в побутових цілях.
  • Широкий діапазон робочих температур дозволяє виконувати очищення в будь-який час року.
  • Не вимагають змивання водою.
  • Володіють приємним ароматом.

  Висновок

  Універсальний очищувач - неймовірно корисний продукт автохімії, який повинен бути в автомобілі або гаражі кожного автолюбителя, який намагається підтримувати свій транспортний засіб у чистоті. Один флакон такого засобу здатний замінити кілька інших спеціалізованих засобів, що сприяє економії місця, часу і грошових коштів.
  Завершена